L.Dubrovskis-Kenas Katis pateko į autoįvykį: BMW X5 vairuotojas siūlė tūkstančius eurų kyšio

Lauryno Dubrovskio avarija / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nuomonės formuotojas Laurynas Dubrovskis, geriau žinomas kaip Kenas Katis, pateko į avariją. Ketvirtadienio vakarą, netoli Gariūnų, į jo automobilį į atsitrenkė dideliu greičiu važiavęs BMW X5, kurio vairuotojas neturėjo jokių dokumentų, nesakė savo vardo ir dar bandė išsiderėti, kad policija nebūtų kviečiama ir siūlė keleto tūkstančių eurų kyšį.

Portalui Žmonės.lt Laurynas Dubrovskis papasakojo, kaip įvyko avarija, į kurią pateko ketvirtadienio vakarą.

„Reikėjo patempti sesės vyro automobilį. Važiavome nuo Gariūnų link Vaidotų, aplinkkeliu, pirma eismo juosta, negreitai. Staiga dideliu greičiu parlėkė BMW X5 sidabrinės spalvos automobilis ir rėžėsį į tą, kurį tempėme, pravažiavo pro visus atitvarus, kliudė ir mano automobilį, visą subraižė ir įstūmė į antrąją juostą ir nuvažiavo keliolika metrų į priekį.

Vairuotojo automobiliui išlūžo ratas, išsprogo oro pagalvės, jis sustojo. Mes apsižiūrėjome ir įsitikinome, kad visi gyvi, nuėjome iki jo mašinos, pažiūrėjome, kaip jis jaučiasi. Lietuviškai jis nemokėjo, iš pradžių bandė kalbėti lenkiškai, vėliau rusiškai“, – portalui Žmonės.lt sakė L.Dubrovskis.

Lauryno Dubrovskio avarija / Asmeninio archyvo nuotr.

Kadangi visi buvo sveiki, jie priėmė sprendimą pildyti eismo deklaraciją, bet viskas nevyko sklandžiai, nes vairuotojas neturėjo jokių dokumentų ir nesakė savo vardo. Todėl Laurynas nusprendė kviesti policiją.

„Į įvykio vietą atvažiavusi policija ėmė aiškintis, kilo įtarimų, kad jis yra neblaivus. Bandė kelis kartus pūsti į alkotesterį, bet nepavyko. Teko laukti dar vieno policijos ekipažo, kad BMW vairuotoją nuvežtų išsitirti kraujo. Praleidome gal 4 valandas, kol policininkai supildė deklaracijas, nubraižė įvykio schemas.

Vairuotojas iš karto pripažino savo kaltę, atsiprašinėjo, nors prieš policijai atvykstant prašė jos nekviesti, siūlė net pinigų“, – istoriją tęsė vyras.

Anot nuomonės formuotojo, vyras jiems siūlė ne vieną tūkstantį eurų. „Sako, aš jums duosiu 2 tūkstančius, paskui jau 4 tūkstančius, tik jūs nekvieskit. Man buvo keista, kad jis nenorėjo policijos.“

Šiuo metu vyksta įvairios apklausos ir aplinkybių tikslinimas, Laurynas dar nežino, ar jau nustatytas avariją sukėlusio vairuotojo girtumas ir tapatybė, bet jam panašu, jog jis nebuvo lietuvis.

„Rimtų sužalojimų nebuvo, tik stresas ir nuovargis. Tai pasisekė, nes galėjo visko būti. Gerai, kad ir automobilių nebuvo kitose eismo juostose“, – portalui Žmonės.lt sakė Kenas Katis.

Akimirkos tiesiai iš įvykio vietos:

Lauryno Dubrovskio avarija (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau