L.Kybartienė siunčia palaikymo žinutę E.Mildažytei: „Ar kas nors pagalvojo, kodėl taip atsitiko?“

Laima Kybartienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Laima Kybartienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-21 13:06
AA

Sekmadienį per Lietuvą nuvilnijo netikėta žinia: garsi laidų vedėja ir prodiuserė Edita Mildažytė prie automobilio vairo sustabdyta neblaivi. Ir nors E.Mildažytė pirmadienį pasidalijo viešu atsiprašymu, tai nesustabdė piktų ir pagiežingų internautų komentarų. Ilgametė Editos kolegė laidų vedėja Laima Kybartienė šią situaciją vertina su giliu liūdesiu. „Negi pas lietuvius tik akmenys rankose?“ – klausia ji.

Laidų vedėja Laima Kybartienė su portalu Žmonės.lt sutiko pasidalinti savo mintimis ir pakomentuoti šiuo metu tiek daug neigiamų atgarsių sulaukusią Editos Mildažytės situaciją.

„Man labai svarbu palaikyti Editą. Kai pamačiau, kiek daug žmonių dalijasi neapykanta ir neigiamas komentarais, pasidarė net nejauku, kad gyvenu tokioje šalyje, kurioje nėra nei kruopelytės noro suprasti“, – savo mintimis su portalu Žmonės.lt dalijosi Laima Kybartienė.

Net neabejoju, kad Edita turėjo nemažai išgyvenimų, dėl kurių ji suklupo.

Laidų vedėja pastebėjo, kad nei vienas nesistengė suprasti, kodėl taip nutiko, kodėl talentingas ir protingas žmogus ryžosi tokiam poelgiui. 

„Editą aš pažįstu jau labai senai. Ji visada buvo labai smalsi, išmintinga, visada ėjo sunkiausiais keliais, buvo be galo pareigingas ir geros širdies žmogus. Juk ir savo laidose ji pagelbėjo tiek daug Lietuvos žmonių... Edita laužė barjerus, nebijojo prašyti, kalbėti. O dabar ji suklupo. Ir kodėl mes nepagalvojame, kodėl taip atsitiko? Su kokiais ji gyvenimo išbandymais susidūrė? Net neabejoju, kad Edita turėjo nemažai išgyvenimų, dėl kurių ji ir suklupo. Parodykit man žmogų, kuris nepaslysta. Net ir popiežius savo sieloje rastų nuodėmių“.

Kodėl mūsų rankose tik akmenys, o mūsų širdys tik smerkti moka?

Užbėgdama įvykiams už akių, Laima Kybartienė patikino, kad jokiu būdu nepateisina Editos elgesio, tačiau tiki, jog savo bausmę laidų vedėja jau atlieka dabar, o tuo tarpu žmonių komentarai ją trypia tik dar labiau.

„Kodėl mūsų rankose tik akmenys, o mūsų širdys tik smerkti moka? Negi mūsų žmonės nemoka patylėti ir suprasti? Ar suklupusį žmogų turime nuplakti mirtinai?“ – šie klausimai pastarąsias dienas sukasi Laimos galvoje.

Žinoma moteris šiai dienai pasigenda žmonių atlaidumo. Jos nuomone, kiekvienas smerkiantis Editą turėtų atsistoti prieš veidrodį ir pagalvoti apie savo nuodėmes.

„Neprašau pateisinti, prašau pagalvoti, ką patys esame padarę. Būkite išmintingesni ir nedrėbkite purvo ant kito, kol patys jame maudotės. Tikiu, kad Editai šiuo metu yra be galo sunku, todėl siunčiu jai didžiausią palaikymą“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt sakė Laima Kybartienė.