L.Mizgirytė-Latour: 5 daiktai iš spintos, kuriems laikas į dėvėtų drabužių parduotuvę

Moteris renkasi drabužius / Vida Press nuotr.
Moteris renkasi drabužius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-04-02 11:52
AA

Atėjus pavasariui ne tik šveičiam kampus ir per žiemą apmusijusius langus, persodinam nukeipusius kambarinius augalus, bet ir išvaikom kandis spintoje – žieminiai megztiniai keliauja į tolimesnius kampus, o šilto sezono drabužiai pagaliau sulaukė savo eilės. Po mados savaičių, infekcijų, gatvės tendencijų apžvalgų, patarimų iš visų pusių, kaip atrodyti stilingiau, nelabai aišku, ko reikia ir ko nebe, ką mesti į kampą (ar patobulint), o ką pasilaikyti?

Tai štai – 5 daiktai, kuriems laikas į dėvėtų drabužių skirstymo centrą ar bent jau rimtai transformacijai.

Kelnės ir šortai žemu juosmeniu

Pagaliau. Nors sklando gandų, kad pažemintas juosmuo kėsinasi grįžti į madą (linkime likti tik gandais), bet kol tai atsitiks, dėvėsim kuo puikiausias, kojas iki begalybės ištempiančias kelnes, džinsus ir šortus, kurių juosmuo toks aukštas, kad remiasi į šonkaulius, o užpakalis atrodo taip, lyg būtumėt juo apsimainiusi su Kendal Jenner.

NE

Felicity Huffman / Vida Press nuotr.

TAIP

Karlie Kloss kelnės aukštu juosmeniu / Vida Press nuotr.

Stačiakampio silueto paltai ir suknelės

Tendencijos sufleruoja: devintojo dešimtmečio siluetai (mini, petukai, aukštas juosmuo), korsetai ir korsetiniai diržai reiškia, kad laikas susiveržti – ir pabrėžti visus pavojingiausius figūros vingius. Žodžiu, visas plačias sukneles ir paltus teks sutramdyti diržu.

NE

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

TAIP

„Stella McCartney“ liemenį pabrėžianti suknelė / Vida Press nuotr.

Platformos kamštiniais padais

Jei dar tokių turite – joms laikas į stiliaus pensiją. O štai espadrilės niekada neatrodo, kad esate pakibusi stiliaus skaistykloje. Be to, kad espadrilės stilingos, jos dar patogios, ekologiškos ir neskriaudžia piniginės.

NE

Platformos / Vida Press nuotr.

TAIP

Basutes kamštiniu kulnu keiskite į tokias / Vida Press nuotr.

Didelės tašės

Tos minkštos, didelės, beformės rankinės, kuriose telpa visas gyvenimas, buvo beveik kardaškių gyvenimo populiarumo – jas persikreipusios tąsėm visos. Tačiau šią vasarą Jane Birkin pintas krepšiukas (ne, ne „Hermes“ Birkin rankinė) yra tai, ką graibsto visos mados blogerės ir stilingiausios gatvinės. Minimalizmas rankinėse – neblogas planas!

NE

„Lanvin“ rankinė / „Scanpix“ nuotr.

TAIP

Pintas krepšiukas - mados viršūnė / Vida Press nuotr.

Aukštakulniai sportbačiai

Madoje dažnai įvyksta klaidų, na, šiokių tokių nesusipratimų – kitaip ir negalėtų būti, nes neklysta tik tas, kas nieko nedaro. Tad jei vienas iš jų – aukštakulniai sportbačiai su paslėpta ištisine su padu pakulne – gal per pilnatį kažkaip papuolė į jūsų garderobą, meskite juos kuo toliau ir pamirškite. Vietoj jų ieškokite skoningų platforminių, ryškiaspalvių arba baltų sportinių batelių.

NE

Sportbačiai su platforma / Pinterest nuotr.

TAIP

Balti bateliai / Vida Press nuotr.