Lady Gaga nutraukė savo koncertą: su ašaromis akyse atsiprašė 65 tūkst. susirinkusiųjų

Lady Gaga / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr., stop kadras
Lady Gaga / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr., stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2022-09-18 21:06
AA

Lady Gaga tęsia savo „Chromatica Ball“ turą. Šįkart ji pasirodė Majamio „Hard Rock“ stadione, į kurį susirinko 65 tūkstančiai žiūrovų. Tačiau koncertą teko sustabdyti likus maždaug šešioms dainoms, nes ėmė stipriai lyti ir žaibuoti, o atlikėja nenorėjo rizikuoti susirinkusiųjų sveikata.

Lady Gaga artėjo prie savo pasirodymo pabaigos, kai aplink Majamio „Hard Rock“ stadioną ėmė žaibuoti.

„Mes tiesiog turime minutėlei sustabdyti pasirodymą“, – sakė ji 65 tūkst. gerbėjų, susirinkusių į šou, ir patarė jiems ramiai persikelti į vidų.

Nors ji tikėjosi, kad audra praeis, koncertą galiausiai teko atšaukti.

Vėliau žvaigždė savo instagrame paskelbė atsiprašymą gerbėjams, kuris neapsėjo be ašarų.

„Tikrai stengėmės užbaigti pasirodymą šį vakarą Majamyje, bet negalėjome, nes net kai lietus liovėsi, žaibai trenkė tiesiai į žemę taip arti mūsų“, – sakė ji, vis dar vilkėdama sceninę aprangą ir šluostydamasi lietaus lašus nuo veido.

„Nežinau, ką daryčiau, jei kas būtų nutikę kam nors iš žiūrovų ar mano komandos narių.“

Tada dainininkė pakėlė rožių puokštę, kurią į sceną metė gerbėjas, ir pasakė, kad brangins ją amžinai.

„Hard Rock“ stadione įsikūrusi amerikietiškojo futbolo komanda „Miami Dolphins“ ir jis turi tik dalinį stogą.

Prieš atšaukiant pasirodymą gerbėjai susirinko po uždengta salės dalimi ir dainavo Gagos hitą „Rain On Me“, kurį pertraukė siaubingi griaustinio trenksmai.

Nors vėliau jie grįžo į savo vietas, organizatoriai nusprendė, kad koncertą tęsti yra nesaugu.

Lady Gaga, kuriai buvo likę atlikti apie šešias dainas, išėjo į sceną ir pranešė apie koncerto atšaukimą, sakydama: „Nenoriu kelti pavojaus jūsų gyvybei.“

„Saugiai grįžkite namo, telaimina jus Dievas ir ačiū, kad atėjote į šou“, – sakė ji, prieš paskutinį kartą nusilenkdama.

„Chromatica Ball“ turas prasidėjo liepos mėnesį Diuseldorfe, Vokietijoje, o vėliau aplankė Švediją, Prancūziją, Nyderlandus, Jungtinę Karalystę, Japoniją ir Šiaurės Ameriką.

Šou, kuriame skamba „Bad Romance“, „Poker Face“, „Born This Way“, „Edge Of Glory“ ir „Stupid Love“ kūriniai, sulaukė puikių atsiliepimų dėl dramatiškų scenos elementų ir pasakojimo apie išgyventą traumą.