Lady Gagos šunis pagrobęs 20-metis išgirdo teismo verdiktą: kalėjime praleis ne vienerius metus

Lady Gaga / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Lady Gaga / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2022-08-04 15:38
AA

Kalifornijos teismas trečiadienį skyrė ketverių metų laisvės atėmimo bausmę vienam iš trijų vyrų, apkaltintų ginkluotu apiplėšimu dėl popmuzikos superžvaigždės Lady Gagos šunis vedžiojusio asmens užpuolimo, per kurį buvo pavogti du dainininkės prancūzų buldogai.

Jaylinas Keyshawnas White'as prisipažino priklausęs gaujai, kuri pernai vasarį pašovė tris Lady Gagos šunis Holivude vedžiojusį Ryaną Fischerį.

Trečiadienį Los Andžele vykusiame teismo posėdyje J. K. White'as, kuriam dabar yra 20 metų, padarė kaltės pripažinimo pareiškimą dėl kaltinimo antrojo laipsnio apiplėšimu. Teismas jam iškart skyrė ketverių metų laisvės atėmimo bausmę.

Stebėjimo kamerų įrašuose iš nusikaltimo vietos matyti, kaip netoli R.Fischerio sustoja automobilis ir iš jo iššoka du žmonės. Vienam iš jų pareikalavus, kad R.Fischeris atiduotų keturkojus, įvyksta susistumdymas, per kurį nuaidi šūvis, o šunų vedžiotojas šaukdamas susmunka ant grindinio.

Lady Gaga 2019 m. „Oskaruose“ / „Scanpix“ nuotr.

Po šūvio abu užpuolikai čiupo po vieną šunį – Kodži ir Gustavą – ir spruko iš nusikaltimo vietos. Trečias keturkojis – Mis Eiša – užpuolikams nuvažiavus sugrįžo prie gulinčio R.Fischerio.

Po vagystės hito „Poker face“ atlikėja pasiūlė sumokėti 500 tūkst. dolerių (491 tūkst. eurų) atlygį už pagrobtų augintinių sugrąžinimą.

Pernai balandį kaltinimai dėl šio nusikaltimo buvo pareikšti J. K. White'ui, 19-mečiui Jamesui Howardui Jacksonui ir 28-erių Lafayette'ui Shonui Whaley.

Moteris, kuri, pasak policijos, už atlygį grąžino šunis, buvo apkaltinta bendrininkavimu ir vogtų daiktų laikymu.

Lady Gaga / AFP/„Scanpix“ nuotr.

R.Fischerį pašovęs J. H. Jacksonas anksčiau šiais metais buvo per klaidą paleistas iš areštinės. JAV maršalų tarnyba tai pavadino „raštvedybos klaida“.

Maršalų tarnyba pasiūlė 5 tūkst. JAV dolerių atlygį už informaciją, padėsiančią suimti J. H. Jacksoną, kurį pareigūnai apibūdino kaip „ginkluotą ir pavojingą“.

R.Fischeris buvo pašautas į krūtinę. Po mėnesio socialiniame tinkle „Instagram“ jis parašė, kad jam subliūško plautis.

Iškart po nusikaltimo Los Andželo policija sakė nemananti, užpuolimas buvo įvykdytas būtent dėl to, kad šunys priklausė popmuzikos žvaigždei.

Grynaveisliai prancūzų buldogai Jungtinėse Valstijose gali kainuoti tūkstančius dolerių. Dėl nedidelio ūgio ir draugiško būdo šios veislės šunys itin paklausūs, o jų vados būna mažos.

Prancūzų buldogus augina ne viena JAV įžymybė, tarp jų Reese Witherspoon, Hugh Jackmanas, Chrissy Teigen, Leonardo DiCaprio ir Madonna.

Lady Gaga (26 nuotr.)
+20