Laima Tamulytė-Stončė pagimdė dukrą: „Daugiau nei šis stebuklas prašyti jau nebegaliu“

 Laima Tamulytė-Stončė ir Gediminas Stončius / Adelės Maželytės ir „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Laima Tamulytė-Stončė ir Gediminas Stončius / Adelės Maželytės ir „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-29 22:31
AA

Renginių organizatorė ir atlikėja Laima Tamulytė-Stončė (41), daugeliui žinoma kaip Mama Rock‘n'Roll, su vyru Gediminu Stončiumi džiaugiasi išsipildžiusia svajone – spalio 29-ąją pora susilaukė pirmagimės. Šia žinią portalui Žmonės.lt ketvirtadienio vakarą patvirtino pati Laima.

Laima Tamulytė-Stončė dukrą pagimdė Santaros klinikose. Anot moters, gimdymas praėjo sklandžiai. „Viskas kol kas puiku“, – Žmonės.lt sakė ji.

Laimingi tėvai jau apsisprendė ir dėl mažylės vardo. „Tikriausiai, mūsų mažytis angeliukas bus Emilija“, – užsiminė laiminga mama.

Laimos ir Gedimino dukrelė gimė 2950 gramų svorio ir 52 cm ūgio. Savo laime pasidalijusi L.Tamulytė-Stončė dėkojo Santaros klinikų medikams už puikų darbą. 

„Nuostabus personalas. Ypač akušerė Laima, kuri padėjo susilaukti mažylės, ir sesutė Džiuginta, kuri tikrai džiugina kiekvienu pagelbėjimu“, – sakė L.Tamulytė-Stončė.

Džiugia žinia moteris pasidalijo ir feisbuke. „Mama ir tėtis. Gediminai, ar gali tuo patikėti???... Dieve, daugiau nei šis stebuklas, kurį mums dovanojai, daugiau tavęs prašyti aš jau nebegaliu“, – rašė ji. 

Žmonės.lt primena, kad Laima Tamulytė ir Gediminas Stončius susituokė 2011 metų vasarą. Pora meilės priesaiką ištarė Molėtų bažnyčioje.

Laima ir Gediminas vestuves atšoko po 12 metų draugystės. Pora jau tuomet neslėpė, kad jų didžiausia svajonė – sulaukti šeimos pagausėjimo.

Laima Tamulytė-Stončė (22 nuotr.)
+16