Las Vegaso gatvėse M.Wizard amierikiečiams demonstravo savo rankų miklumą

Mantas Wizard pristato video, filmuotą Las Vegase
Mantas Wizard pristato video, filmuotą Las Vegase
Šaltinis: Žmonės
2020-09-15 11:07
AA

Savo gerbėjams iliuzionistas Mantas Wizard ką tik pristatė naują nuotaikingą vaizdo klipą, kurį nufilmavo paskutiniosios savo kelionės po JAV miestą Las Vegasą metu.

„Tai buvo jau ketvirtas mano apsilankymas šiame mieste. Nuo vaikystės svajojau aplankyti būtent Las Vegasą ir jame pasirodyti kaip iliuzijos meno artistas. Prieš keletą metų ši mano svajonė išsipildė: buvau pakviestas pasirodyti su savo scenine programa kasmetiniame iliuzionistų šou, buvau atrinktas kaip vienas iš septynių jaunų talentingų iliuzionistų. Pamenu, neapsakomai jaudinausi. Ne kiekvieną dieną tenka legendinio miesto scenoje prieš du tūkstančius žiūrovų ir pramogų verslo žinovų“, – prisimena M.Wizard.

Tai įvyko 2012-aisiais. Nuo to laiko šį miestą lietuvis tiesiog įsimylėjo ir vis trokšta į jį sugrįžti. „Visuomet grįžtu čia susitikti su garsiais kolegomis, pasimokyti privačiose konsultacijose. Šiame mieste prieš keletą metų sutikau ir savo mėgstamiausią iliuzionistą, tiesiog autoritetą David’ą Copperfieldą“, – sako Mantas. 

Pastarąjį kartą M.Wizard tiesiog norėjo apsilankyti Las Vegase kaip svečias, keliautojas ir pasižiūrėti dar nematytų populiarių šou programų. Taipogi, norėjo išbandyti kitokį savo meno formatą – triukus rodyti ne scenoje, o tiesiog žmonėms iš arti, gatvėje, nevilkint sceninio kostiumo, be specialaus sceninio apšvietimo. 

„Visada smagu betarpiškai bendrauti su žiūrovais, jausti jų emocijas, stebėti jų reakcijas. Man visada maga sukurti nedidelį stebuklą, nesvarbu, vienam žmogui ar keliems šimtams vienu metu. Tad su video projektų kūrėjais nusprendėme tiesiog pasidaryti magijos dieną ir nufilmuoti keletą smagių rankų miklumo triukų, kuriuos tobulinu jau keletą metų ir dabar pademonstravau amerikiečiams“, – teigia Mantas. 

M.Wizard neretai stengiasi savo pasirodymus paversti interaktyviais. Artistas mano, kad tai – modernus ir šiuolaikiškas iliuzijos meno formatas, kuris tik dar labiau paliečia ir žiūrovus. „Trokštu, kad žiūrovai patys betarpiškai taptų pasirodymo dalimi – tai padeda sukurti dar stipresnę emociją ir patirtį. Taipogi stengiuosi nepamiršti pagarbos ir subtilaus triukų pateikimo. Įvykus triukui matyti bei girdėti žmonių reakcijas, emocijas yra nuostabiausia mano darbo dalis“, – neslepia pašnekovas.

Mantas Wizard pristato video, filmuotą Las Vegase

Lietuvis pabuvojo Las Vegase prieš pat šiame mieste paskelbiant karantiną. „Atvykau į šį miestą  prieš pasauliui sustojant. Las Vegasas visada buvo miestas, kuris niekada nemiega. Net per didžiausias katastrofas ar valstybinius įvykius šis miestas nesustodavo. Visgi, netrukus po mano išvykimo jis sustojo, milžiniški viešbučiai užsidarė, salės ir arenos, kurios visuomet būdavo pilnutėlės visiškai ištuštėjo ir šio miesto šviesos užgeso. Gerai, kad man ten besilankant didelės įtampos dar nebuvo justi, apskritai JAV šio viruso problema atrodė kažkur toli ir nelabai aktuali. Tuo labiau šiame pramogų mieste, kur apskritai visi rūpesčiai visuomet atrodo nutolę“, – pasakojo iliuzionistas. M.Wizard ir šiandien nuolatos bendrauja bei susirašinėja su kolegomis iš šio Amerikos miesto. Pasak Manto, situacija Las Vegase ir šiandien yra ganėtinai sudėtinga, neaiški ir ypatingai bloga visam pramogų verslo sektoriui. 

Las Vegase Mantas pabuvojo jau keturis kartus ir šis miestas niekada nepaliauja vyro stebinti. „Kaskart aplankau naujas šou programas, „Cirque du Soleil“ spektaklius, stebiu kolegų pasirodymus. Čia gimsta naujos idėjos ir sumanymai, išvystu pasaulines tendencijas ir naujoves. Išties, tai ne tik magijos, o apskirtai šou verslo, pramogų pasaulio sostinė. Šio miesto scenose pasirodo žinomiausi artistai, o kai kurių pasirodymų techninės galimybės ir specialieji efektai tiesiog atima žadą“, – neslepia artistas.