Laukiate piršlybų? Ženklai, kad jūsų antra pusė gali to nepadaryti

Konfliktas / Vida Press nuotr.
Konfliktas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
2016-08-05 20:20
AA

Neištekėjusioms moterims piršlybos yra bene aktualiausia santykių tema. Tai natūralu – daugumai moterų reikalingas saugumo jausmas ir joms neužtenka „n“ metų tik susitikinėti ir būti „gyvenimo drauge“ ar „mergina“. Deja, kartais jos tuos metus leidžia su vyrais, kurie nepasipirš niekada. Kaip tokį atpažinti?

Santykiai gali atrodyti labai rimti, tačiau metai bėga, o jūs nesulaukiate lemtingojo klausimo. Jeigu kyla dvejonių, pasiskaitykite apie tam tikrus dėsningumus. Gal tai nebus labai malonu, ir visko išmatuoti pagal viena kurpalį negalima, tačiau jei jūsų ir antros pusės ateities vizija nesutampa, geriau tai sužinoti kuo anksčiau.

Jis blogai atsiliepia apie santuoką

Aiškesnio ženklo būti ir negali. Jūsų antroji pusė neigiamai atsiliepia apie santuokos instituciją, nemėgsta nei eiti į vestuves, nei apie tai kalbėti, o jei ir kalba, tai tik apie tai, kad su vedybomis baigiasi gyvenimas ir išvis – kam tuoktis?

Atkreipkite dėmesį, ką jis kalba šia tema. Ir kodėl tokia jo nuomonė? Galbūt jo artimoje aplinkoje visi išsiskyrę, ir vyras baiminasi, kad ir jam nepavyktų išsaugoti santuokos? O gal tiesiog vedybos – ne jam? Tokiu atveju jūs žmogaus nuomonės nepakeisite, o jis pats vargu ar norės pasikeisti.

Jo elgesys – tai šiltas, tai šaltas

Vakar murkė kaip meilus katinėlis, o šiandien – šaltas kaip ledas? Tai ne tik nuotaikų kaita – vyras tiesiog neapsisprendžia, ko nori iš jūsų ir santykių.

Vakar murkė kaip meilus katinėlis, o šiandien – šaltas kaip ledas? Ir taip tęsiasi jau kurį laiką, o gal – visada? Tai ne tik nuotaikų kaita – vyras tiesiog neapsisprendžia / nežino, ko nori iš jūsų ir santykių, ir tai atspindi jo elgesys. Nors tai gali pasirodyti baisu, geriausia – šiek tiek atsitraukti, kad žmogus susivoktų, ko nori. Jis pats turi nuspręsti, ar santykiai bus rimti, ar viskas taip tęsis ir toliau. Antruoju atveju turėtumėte pati rimtai pagalvoti, ar jus tenkina tokie žaidimai.

Toks žmogaus neapsisprendimas tikriausiai palietė ir jus – jaučiatės nesaugiai, nesuprantate, kas vyksta, ir kaip reaguoti. Būkite rami, atsitraukite ir palaukite.

Nevykęs pasimatymas / Vida Press nuotr.

Ateities tema – tabu

Kartu esate ilgai, tačiau nesate girdėjusi jo rimtai kalbant apie ateitį ir ilgalaikius planus. Kai apie tai užsimenate, jis vengia šios temos arba supyksta, o ir pati pasijuntate nejaukiai. Net nežinote, ar jis nori turėti vaikų. Arba žinote, kad dar vis nenori. O gal net atostogas kitiems metams suplanuoti sunku, nes antroji pusė mykia ir muistosi prakalbus apie ką nors, kas bus dar negreitai?

Apsvarstykite, kiek laiko tai tęsiasi, ir ar norite būti su žmogumi, kuris nėra pasirengęs jums (o gal apskritai KAM NORS) įsipareigoti, vengia atsakomybės ir problemų.

Daug šneka, o nieko nedaro

Nuo jūsų draugystės pradžios jis kalba apie vestuves, žino, kad norite ištekėti už jo, bet kaip nieko nevyksta, taip nevyksta. Praeina keleri metai, o vyro žodžiai nevirsta darbais. Jeigu apie tai užsimenate pati, sugalvoja kokių nors pasiteisinimų, kaip kad nėra pinigų vestuvių puotai, bendram būstui, dabar ne laikas, nes yra problemų darbe, ir pan. Viskas skamba lyg ir įtikinamai, bet kažkas jums viduje kužda, kad tai nepasikeis.

Tokios šnekos rodo, kad vyras nėra šimtu procentų apsisprendęs, ir jam dar vis reikia laiko. Ar jam dar jo suteikti, spręsti – jums.

Nesate artima su jo šeima ir draugais

Jeigu vyras nebandė integruoti jūsų į savo šeimą ar net ir į draugų ratą, mažai tikėtina, kad kada nors pasipirš. Nebent pats visiškai nebendrauja su šeima ir neturi draugų? Tačiau tai irgi turėtų skatinti sunerimti.

Jeigu matėtės su jo šeima vos porą kartų, tai reiškia, kad vyras neturi noro, kad jūs ir jo šeima pažintumėte vieni kitus. Galbūt jis nemato jūsų kaip svarbios savo gyvenimo dalies?

Jūs jau elgiatės, kaip seniai susituokę

Jis jums dar nepasipiršo, bet elgiatės taip, lyg būtumėte susituokę? Kartu gyvenate, gaminate jam valgyti, lyginate marškinius, reguliariai mylitės ir riejatės kaip sena sutuoktinių pora?

Jūs jau taip pripratę vienas prie kito, kad vyrui visai nereikia pirštis – neoficialiai žmoną jis jau turi. Ir tai labai patogu.

Jei kelerius metus santykiai nejuda į priekį, tai rodo, kad kažkuris iš jūsų stabdo tą procesą.

Nevykęs pasimatymas / Vida Press nuotr.

Kalbėkite apie tai ramiai, nekelkite ultimatumų, būkite nuoširdi.

Bet kuriuo atveju, jei vyro elgesyje pastebėjote minėtų ženklų, turite visišką teisę susėsti ir atvirai pakalbėti apie tai, kur veda jūsų santykiai, ir išsakyti savo norus. Kalbėkite apie tai ramiai, nekelkite ultimatumų, būkite nuoširdi.

Jei viskas baigsis ne taip, kaip tikėjotės, bent jau žinosite, kad padarėte, ką galėjote, ir sutaupėte savo laiko.