Lažybų ekspertas: „Kai kurie už Ievą Zasimauskaitę palieka tūkstančius“

Marius Kiltinavičius ir Ieva Zasimauskaitė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Marius Kiltinavičius ir Ieva Zasimauskaitė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Lrt.lt
2018-05-10 12:24
AA

Ievai Zasimauskaitei patekus į „Eurovizijos“ finalą net šešis kartus padidėjo jos galimybės laimėti didįjį konkursą, LRT televizijai teigia lažybų ekspertas Julius Kalvaitis. Anot jo, lietuviai ir iki pusfinalio palaikė mūsų šalies atlikėją, bet dabar geros prognozės aplanko ir iš užsienio.

„Iš tiesų Ievos šansai jau iki pirmojo pusfinalio buvo vertinami gerai. Kai kurie manė, kad ji surinks daugiausia balsų pusfinalyje, bet rezultatai dar nėra atskleisti“, – kalba J. Kalvaitis.

Pasak jo, po pirmojo pusfinalio I. Zasimauskaitės šansai laimėti gerokai padidėjo: „Viskas kardinaliai pasikeitė, kai Lietuvos atstovė pateko į konkurso finalą. Ne tik Lietuvos lažybų punktuose, bet ir tarptautinėse kontorose Ievos galimybės laimėti padidėjo apie šešis kartus.“

Lažybų ekspertas teigia, kad statymų sumos pačios įvairiausios – nuo simboliškų kelių eurų iki keturženklių, o jei mūsų šalies atstovei „Eurovizijoje“ ir toliau taip gerai seksis, bus įmanoma laimėti nemažas sumas.

„Yra dviejų rūšių lošėjai – tie, kurie stato simbolines sumas tam, kad būtų įdomiau žiūrėti, ir tie azartiškieji, kurie palieka tūkstančius“, – pasakoja J. Kalvaitis.

Anot jo, mažiausia „Eurovizijos“ statymo suma siekia vos 1 eurą.

Pagal statymų statistiką galima pastebėti, kad Kipras ir Izraelis yra didžiausi lietuvių favoritai, tačiau po pirmojo pusfinalio jų galimybės nukrito, o I. Zasimauskaitės pakilo: „Šiuo metu Ievai finale yra prognozuojama penkta vieta. Panašias aukštumas prognozavo ir 2006 m. dalyvavusiems „LT United“, kuriems, beje, pavyko užimti šeštą vietą.“

Kaip teigia pašnekovas, statymų gausa skiriasi priklausomai nuo miesto – pats azartiškiausias kol kas yra Kaunas, iš kurio ir yra kilusi I. Zasimauskaitė.

LRT.lt

Ieva Zasimauskaitė / Andres Putting nuotr.