Legendiniam improvizacijos teatrui „Kitas kampas“ – 15 metų: aktoriai surengė šventinę fotosesiją

„Kitas kampas“ / V.Jokubausko nuotr.
„Kitas kampas“ / V.Jokubausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-18 10:29
AA

Improvizacijos teatras „Kitas kampas“ šį rudenį mini 15-tą gimtadienį. Šia proga aktoriai įsiamžino šventinėje fotosesijoje ir kviečia į gimtadieninius improvizacijų pasirodymus Vilniuje ir Kaune.

Daugelis žiūrovų teatrą „Kitas kampas“ sieja su legendine televizijos laida „Pagauk kampą“, kuri pirmoji supažindino Lietuvą su improvizacija. Pasibaigus televizijos laidai, aktoriai nusprendė gilinti savo žinias, treniruotis ir tęsti improvizacijas teatrų salėse, būtent tuomet ir prasidėjo dabar jau 15-iolika metų trunkanti vienintelio Lietuvoje profesionalaus improvizacijos teatro „Kitas kampas“ istorija.

„Kitas kampas“ / V.Jokubausko nuotr.

„Surengti improvizacijos pasirodymą lėktuve 10-ies kilometrų aukštyje ir sumušti aukščiausios improvizacijos rekordą. Be sustojimo improvizuoti 7-nių valandų trukmės improvizacijų maratone. Šokti iš parašiuto tiesiai į vestuvių šventę, vilkint Elvio Preslio kostiumu. Pasirodymo metu girdėti 2-jų tūkstančių žiūrovų juoką. Skamba neįtikėtinai? Viskas tikėtina ten, kur žaidžiama ir improvizuojama, kur gyvenimas švenčiamas kasdien, kur sakoma TAIP! Tai dalykai, iš kurių susideda mūsų svajonės ir tai yra 15-lika metų mūsų istorijų!“, – nuotykius su „Kitu kampu“ prisimena teatro meno vadovas, improvizacijos treneris ir aktorius Kirilas Glušajevas.

Kirilas Glušajevas / V.Jokubausko nuotr.

Rugsėjo 29 d. Vilniuje ir spalio 2 d. Kaune į sceną grįžta kultinis ir azartiškas improvizacijų šou „Gero juoko dozė“. Tai unikalus ir kiekvieną kartą vis kitoks improvizacijos spektaklis, pripildytas juoku, gera nuotaika ir netikėtumais. Improvizacijos meistrai, profesionalūs aktoriai Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas, Inga Šepetkaitė ir Povilas Adomaitis be iš anksto paruošto scenarijaus improvizuoja ir žiūrovų pasiūlymus paverčia teatrinėmis improvizacijomis.

„Juokas, gera nuotaika, azartiškumas, profesionalumas, komandiškumas ir pasitikėjimas – yra pagrindinės mūsų komandos vertybės, kuriomis vadovaujamės teatro komandoje ir kurias jau 15-iolika metų skleidžiame savo žiūrovams. Tegul šie elementai sklinda kaip naujas gėrio virusas mūsų žiūrovams!“, – apie jubiliejinį teatro sezoną pasakoja teatro vadovas Audrius Bružas.

Audrius Bružas / V.Jokubausko nuotr.

Švenčiant 15-liktą teatro „Kitas kampas“ gimtadienį aktorius šventinėje fotosesijoje įamžino fotografas Vaidas Jokubauskas.

Kviečiame pasidairyti po nuotraukų galeriją:

Improvizacijos teatrui „Kitas kampas“ – 15 metų (20 nuotr.)
+14