Lemiamoje „Eurovizijos“ kovoje Silvester Belt palaikyti atvykusi sesuo Benita: „Viskas – jis užaugo“

Silvester Belt ir sesuo Benita / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Silvester Belt ir sesuo Benita / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-11 20:14
AA

Likus vos kelioms valandoms iki „Eurovizijos“ finalo Malmėje, prie arenos renkasi ištikimiausi konkurso gerbėjai. Tarp jų ir Silvester Belt palaikyti atvykusi sesuo Benita. Moteris sakė, kad šiame etape ji atstovauja visą šeimą, nes kiti į Lietuvą grįžo jau po pirmojo pusfinalio. Ji atviravo, kad eurovizinis laikotarpis privertė į brolį pažvelgti kitomis akimis.

Lietuvos atstovas Silvester Belt jau netrukus žengs į „Eurovizijos“ sceną, o jį palaikys ne tik jį palaikantys dainos „Luktelk“ gerbėjai, bet ir iš Kauno atvykusi vyresnė sesuo Benita. Tiesa, ji išsidavė, kad visiškai nesijaudina.

„Labiausiai palaikau savo brolį, bet nesijaudinu. Nežinau kodėl, bet Silvestras jau nuo pat pradžių išlaikė ramybe, todėl ir mes labai ramiai reaguojame. Manau, kad viskas bus gerai“, – Žmonės.lt sakė Benita.

„Eurovizijos“ gerbėjai renkasi į Malmės areną stebėti konkurso finalą / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Pasirodo, kad jai „Eurovizijos“ finale teko svarbus vaidmuo – atstovauti visą šeimą. Benita yra vienintelė Silvester Belt šeimos atstovė, kuri Malmėje liko po pirmojo pusfinalio, kuris vyko antradienio vakarą.

Kurią vietą „Eurovizijos“ finale užims Silvester Belt?

„Aš vienas riteris čia už visą šeimą. Pusfinaliui buvo atvažiavusi visa šeima, o aš pasilikau finalui, nes tikrai tikėjau, kad jis čia papuls“, – su šypsena sakė Silvester Belt sesuo Benita.

Paklausus, kurią vietą pranašauja savo broliui, moteris net negalvojusi atsakė, kad Silvester Belt jai – numeris vienas.

„Man jis – numeris vienas, todėl aš kitaip net ir negalvoju. O šiaip, žinant, kas čia šiandien vyksta, tai tiesiog įdomu, kaip čia viskas bus“, – vylėsi Benita.

Tokį atsakymą moteris davė neatsitiktinai. Juk šių metų „Eurovizijos“ finalas skendi skandaluose – likus vos kelioms dienoms iki lemtingo starto pašalintas Nyderlandų atstovas, repeticijoje nepasirodė airė „ranaga“ Bembie Thung, o vėliavų parade nežygiavo graikai ir šveicarai.

Silvestro sesė Benita apie finalo laukimą ir ašaras:

„Eurovizijos“ gerbėjai rinkosi į Malmės areną stebėti konkurso finalą (44 nuotr.)
+38

„Pradžioje gal buvo atsiradęs toks vidinis jauduliukas, tačiau dabar aš stengiuosi atsiriboti ir galvoti tik apie geriausia. Stengiuosi kažkaip užsiblokuoti ir nematyti. Aš juk į „Euroviziją“ atvažiavau pirmą kartą, niekada nesu buvusi. Tai ar man dabar liūdėti, ar geriau pabandyti pasimėgauti renginiu? Aš nusprendžiau, kad viskas gerai“, – Žmonės.lt sakė Benita.

Silvester Belt sesuo atskleidė, kad šiuo periodu su atlikėju bendrauja itin nedaug. Tačiau dėl to nesikremta – nori, kad šis susikoncentruotų į konkursą.

„Mes tik žinutėmis kartais susirašome ir tik tada, kai jis atlaisvėja. Šiaip stengiamės nelysti jam į akis. Žinome, kiek nervų tai kainuoja. Juk ir patys jaudinames, o kaip jis jaučiasi net sunku pagalvoti. Pabendraujame tiek, kiek išeina. Tegu jis susikaupia ir padaro viską, ką gali“, – teigė pašnekovė.

Benita atviravo, jog eurovizinė patirtis leido jai suprasti, kad jos mažasis brolis Silvester Belt – suaugo. Moteris didžiuojasi juo ir tiki, jog atlikėjas turi puikų supratimą apie tai, ką daro.

„Šiandien kaip tik jam sakiau, kad jis visada mūsų šeimoje buvo tas mažylis, kurį visada norėjosi saugoti, ginti ir patarti, kaip reikia elgtis. O visos „Eurovizijos“ metu man atėjo supratimas, kad viskas – jis užaugo. Jis turi „belenkokį“ gerą skonį ir supratimą apie visą tai, ką daro. Pasakiau jam, kad nuo šiol viskas, aš tavimi pasitikiu, tu esi didelis ir darai tą, ką gali geriausiai ir taip, kaip gali geriausiai“, – džiaugėsi Benita.