„Lemon Joy“ albumo pristatymo koncertai tęsiasi: kviečia į dar penkis koncertus

"Lemon Joy" / Organizatorių nuotr.
"Lemon Joy" / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-04 17:38
AA

Šiemet su trenksmu į Lietuvos muzikos sceną grįžę ir albumą pristatę „Lemon Joy“, pavasariui įpusėjus vėl kviečia susitikti – po anšlaginių albumo pristatymo koncertų prasideda antrasis turo „Willkommen“ etapas.

Per beveik mėnesio trukmės pertrauką grupė taip pat nesėdėjo rankų sudėjusi – išleido koncertinį vaizdo klipą kūriniui „Mūsų nepakeis“ iš kol kas didžiausio turo koncerto Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ bei su savo kūriniais iš naujausio albumo užkopė į radijo stočių topų viršūnes.

Sprendimą pratęsti turą „Willkommen“ grupės nariai sutartinai priėmė po to, kai bilietai į koncertus buvo iššluoti kelios savaitės dar prieš jiems įvykstant. „ Tai turėjo būti paskutinis turo koncertas, bet jūsų dėka turas dar tik įpusėjo“, – po kovo 10-osios koncerto Šiauliuose gerbėjams dėkojo Igoris Kofas.

Antroji „Lemon Joy“ turo dalis prasidės jau šį penktadienį – balandžio 7 dieną „Lemon Joy“ pasirodys Kaune „Renginių oazėje“, balandžio 8 dieną Šiauliuose „Saulėje“, balandžio 9 dieną Klaipėdos koncertų salėje, balandžio 13 dieną Alytuje Kultūros ir komunikacijos centre. „Willkommen“ koncertų turą vainikuos balandžio 22 dieną pasirodymas Panevėžyje „Cido“ arenoje.