Liepa, J.Lapatinskas ir S.Storpirštis prikaustė dėmesį muzikinėje premjeroje „Mulen Ružo legenda“

Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su Justinu Lapatinsku ir Simonu Storpirščiu / Ievos Jūros Jūraitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Šį savaitgalį Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje ir valstybinėje filharmonijoje, Kaune įvyko išskirtinio muzikinio projekto „Mulen Ružo legenda“ premjera. Atlikėjai Simonas Storpirštis, Liepa Mondeikaitė ir Justinas Lapatinskas muzikinio pasirodymo metu atliko įspūdingas muzikines „Mulen Ružo“ aranžuotes, kurios nepaliko abejingų.

S.Storpirščio įkūnytas Mulen Ružo savininko charizmatiškas personažas akimirksniu perkėlė visus žiūrovus į paslaptingą, aistros bei meilės kupiną 1889 Paryžių, o pasirodymo metu ne tik šokdino renginio viešnias, bet ir negailėjo aštrių bei sarkastiškų komentarų, kurie privertė žiūrovus nuoširdžiai kvatoti.

„Manau viskas pavyko puikiai, žinoma, dar reikia luktelėti kol nurims visos emocijos bei jaudulys, bet nuo šiol tik į priekį“, – šypsojosi dainuojantis aktorius S.Storpirštis.

Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su Justinu Lapatinsku ir Simonu Storpirščiu / Ieva Jura nuotr.

Liepos Mondeikaitės įkūnytas Satinos vaidmuo pakerėjo kiekvieną auditorijoje esantį žiūrovą, kurie susižavėję klausė atlikėjos romantiškai atliekamų „Mulen Ružo“ dainų.

„Visada turėjau svajonę dainuoti Šv. Kotrynos bažnyčioje, o pasirodyti čia su šiuo projektu man reiškia tikrai labai daug. Mulen Ružo istorija yra tokia jautri. Atlikdama šias dainas jutau kaip palengva kyla emocijos ir kaupiasi ašaros“, – dalinosi žavingoji Liepa.

Tiesa, Liepos ir J.Lapatinsko dueto perteikta meilės istorija privertė braukti ašarą ne vieną renginio žiūrovą, o „Come What May“ kūrinio kulminacija privertė patikėti amžinąja meile.

„Jaučiuosi labai gerai, nes kartu su Liepa ir Simonu dirbdami mes jaučiamės puikiai ir tai, manau, atsispindi scenoje bei besišypsančiose žiūrovų akyse“, – šypsojosi J.Lapatinskas.

Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su Justinu Lapatinsku ir Simonu Storpirščiu / Ieva Jura nuotr.

Pasveikinti atlikėjų su puikiai pavykusia premjera į užkulisius užsuko aktorė bei atlikėja Lina Rastokaitė, kuri negailėjo pagyrų bei šiltų komplimentų muzikinio projekto dalyviams.

„Ar jūs girdėjote, kokius fantastiškus balsus turi šie gražūs žmonės?“ – su susižavėjimu komentavo pasirodymą L.Rastokaitė.

Ši trijulė yra kažkas ypatingo – jų chemija ir charizma visiškai užpildo sceną ir nepalieka abejingų, manau kartu, su šiuo projektu, jie eis tikrai toli. Žinoma, tobulinsime ir šlifuosime detales, tačiau tai buvo įspūdinga premjera – dalinosi savo pastebėjimais „Mulen Ružo“ legendos režisierius Jokūbas Bareikis.

Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su Justinu Lapatinsku ir Simonu Storpirščiu / Ieva Jura nuotr.

Muzikinių projektų agentūros „Pepper live“ prodiuseris Simonas Kareckas atskleidžia, kad tai visiškai naujas žanras mūsų lietuviškoje scenoje: „Mes nebijome eksperimentuoti su muzika, atrandame vis naujas formas, kuriomis galime sukurti išties įspūdingus ir unikalius gyvo garso koncertus.“

Kiti „Mulen Ružo legendos“ koncertai vyks: lapkričio 12d. Klaipėdoje, koncertų salėje, lapkričio 13d. Alytuje, kultūros centre, lapkričio 24d. Šiauliuose, kultūros centre, gruodžio 1d. Panevėžyje, bendruomenių rūmuose, gruodžio 3d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, gruodžio 11d. Kauno Valstybinėje filharmonijoje, gruodžio 16d. Palangoje, koncertų salėje ir gruodžio 20d. Marijampolėje, kultūros centre, gruodžio 31d. Šiauliuose, kultūros centre. Bilietus platina bilietai.lt.

Liepa Mondeikaitė, Justinas Lapatinskas ir Simonas Storpirštis muzikinėje premjeroje „Mulen Ružo legenda“ (43 nuotr.)
+37
Skaitykite daugiau