Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė – apie santykius su vyru Evaldu, pavydą ir ramybę namuose

Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su vyru Evaldu / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su vyru Evaldu / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-25 20:28
AA

Liepos 25-oji – ypatinga data atlikėjai Liepai Mondeikaitei-Norkevičienei ir jos vyrui Evaldui Norkevičiui: prieš aštuonerius metus pora vienas kitam prisiekė amžiną meilę, kuri liepsnoja iki šiol. „Esu laimingiausia turėdama savo vyrą“, – plačiai besišypsodama patikina atlikėja Liepa, neseniai savo mylimajam skyrusi dainą „Šalia tavęs“.

Savo dainą „Šalia tavęs“ ir romantišką vaizdo klipą laidoje „ŽMONĖS svečiuose“ pristačiusi Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė pasakojo ne tik apie kūrybą, bet ir santykius su vyru Evaldu, kuris į jos gyvenimą atneša ramybę.

Tiesa, pasitaiko įvairiausių situacijų, o viena tokių Liepa pasidalijo tiesioginio eterio metu. Atlikėja pasakojo, kad dainą kūrė galvodama apie savo vyrą, tad įsiamžinti vaizdo klipe taip pat norėjo su juo. Visgi po ilgų įtikinėjimų, Liepa teigiamo atsakymo nesulaukė.

„Ne kartą jo prašiau nusifilmuoti klipe, nes juk ir emocija būtų tikresnė, kai šiltus jausmus gali rodyti savo antrai pusei... Tačiau Evaldas atsisakė, jis nėra viešas asmuo, tad ir pats įvardijo, kad prieš kameras jausis nemaloniai ir dėmesio jam nereikia. Tai natūralu, nes jo veikla visai kitokia“, – laidoje kalbėjo Liepa.

Liepa Mondeikaitė / Aivaras Žydelis / 15min nuotr.

Vyrui atsisakius filmuotis, atlikėjai teko susirasti aktorių, kuris galėtų prisidėti prie vaizdo klipo filmavimo. Atradusi modelį, prodiuserį Juozapą Mikulėną, Liepa sėkmingai įamžino savo viziją filmuojantis Palangoje.

Laidoje paklausus, kaip galiausiai vyras reagavo į vaizdo klipą ir ar nesigailėjo nesifilmavęs pats, Liepa papasakojo šmaikščią situaciją.

„Vyras pasižiūrėjo vieną kartą ir sakė: man užteks. O kai sakiau pasidalink socialiniuose tinkluose, jis man juokais atsakė: ane?, – juokėsi Liepa. – Visgi tai ne pavydas, vyras supranta, kad toks mano darbas ir tai sukurta istorija, nieko nereiškianti realiame gyvenime“.

Atlikėja juokaudama prasitarė, kad pavydas santykiuose labiau artimesnis jai pačiai. „Pati esu pavydoka, tad apsukus šią istoriją atvirkščiai ir jei reikėtų man žiūrėti, kaip vyras vaikšto susikibęs su kita dama, gal irgi taip sakyčiau. Bet šiaip jokių pykčių ar nesusipratimų nėra, viskas aišku, kad čia kuriama iliuzija“, – pridūrė Liepa.

Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu / Luko Balandžio / 15min nuotr.

L.Mondeikaitė-Norkevičienė tiesioginio eterio metu pasidžiaugė, kad yra laiminga savo santuoka su vyru, o tai ją skatina ir muzikiniame kelyje. Pasak jos, aplankiusi ramybė – didžiulė dovana kūrybai.

„Kai esi ramus viduje ir viskas su asmeniniu gyvenimu gerai, daugiau šviesių spalvų, tada ir savo energiją gali koncentruoti į svajones, tikslus. O kai esi užsiėmęs „valyti“ tą vidų, nebelieka laiko kitiems dalykams.

Šiuo metu esu geroje emocinėje vidinėje būsenoje, todėl yra paskata eiti pirmyn, kurti, daryti. Mano „pasikūrimą“ tikrai įtakoja Evaldas, nes mums kartu ramu ir gera. Gera namuose, mūsų šeimoje, santykiuose. Visiems linkiu atrasti tokį žmogų, su kuriuo jausitės ramūs“, – laidoje „ŽMONĖS svečiuose“ linkėjo atlikėja Liepa.

Evaldas Norkevičius, Liepa Norkevičienė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Primename, kad liepos pradžioje dainų autorė ir atlikėja Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė dainą „Šalia tavęs“ ir jos vaizdo klipą.

„Ši daina yra apie meilę, apie šiltus jausmus ir apie tą pilnatvės jausmą, kai suvoki, kad šalia tavęs yra tas žmogus, su kuriuo gali įveikti viską, su kuriuo gali mėgautis akimirka, leistis į nuotykius, kartu suktis virtuvėje ir su kuriuo gera tiesiog sėdėti ir tylėti“, – apie romantiškus jausmus puoselėjančią dainą pranešime spaudai pasakojo Liepa.

Liepa Mondeikaitė ir Evaldas Norkevičius atšoko vestuvės (79 nuotr.)
+73

Dėl itin intensyvaus Liepos koncertų turo su gyvo garso grupe, dainos vaizdo klipo filmavimą teko atidėti net 5 kartus. Tačiau atlikėja džiaugiasi, kad dirba su tokia kūrybos komanda, kuri puikiai ją supranta ir tiki, kad niekas nevyksta veltui.

„Kadangi ši daina apie meilę ir apie brangiausią žmogų, kuris yra šalia, nusifilmuoti su manimi dainos klipe kviečiau savo vyrą Evaldą. Man tai atrodė ypatingai jautru ir atvira, tačiau jis vis tik ir toliau panoro saugoti savo privatumą.

Liepa ir Juozapas vaizdo klipe / Stop kadras

Kadangi myliu jį, puikiai suprantu jo jausmus, todėl su režisiere Vilma Zalanskaite socialiniuose tinkluose paskelbėme herojaus atranką, kuri sulaukė daugybės pretendentų, norinčių nusifilmuoti romantiškame vaizdo klipe. Manau, su Juozapu mums puikiai pavyko perteikti pagrindinę dainos mintį“, – klipo filmavimo užkulisius atskleidė Liepa ir prasitarė, kad ateityje vis dar nepraranda vilties kuriame nors savo dainos klipe įkalbinti nusifilmuoti ir savo vyrą.

Dainos „Šalia tavęs“ vaizdo klipas nufilmuotas Palangoje – vasaros įsimylėjėlių sostinėje. Atlikėja juokavo, kad būtent filmuojant klipą ji pati tarsi pamatė Palangą iš naujo, visiškai kitokią, įtraukiančią ir romantišką.

Liepa – „Šalia tavęs“:

Liepa pristatė vaizdo klipą „Šalia tavęs“ (7 nuotr.)
+1