Lietuvą užkariavusio „Italodisco“ kūrėjai „The Kolors“ grįžta su nauju hitu: klipe – lenkė Blanka

Blanka, „The Kolors“ / Warner Music nuotr.
Blanka, „The Kolors“ / Warner Music nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-08 10:52
AA

Vienos populiariausių praėjusių metų dainų „Italodisco“ autoriai – grupė „The Kolors“ – metus pasitinka su nauju hitu „Un Ragazzo Una Ragazza“ (pažodžiui išvertus „Mergina ir vaikinas“). Šių metų liepos pabaigoje grupė nudžiugins ir lietuvių gerbėjus – pasirodys festivalyje „Granatos“.

Su daina „Un Ragazzo Una Ragazza“ grupė dalyvauja viename žymiausių Italijos televizijos šou – Sanremo festivalyje – kurį vidutiniškai per dieną šalyje stebi daugiau nei 10 milijonų žiūrovų, o festivalio laimėtojas turi galimybę atstovauti Italijai didžiojoje „Eurovizijoje“.

„The Kolors“ / Warner Music nuotr.

„Un Ragazzo Una Ragazza“ persipina visi įmanome elektroniniai muzikos garsai iš 80-ųjų, kurie jau tapo grupės vizitine kortele. Daina yra tarsi pirmojo pasimatymo atspindys, kuriame kiekviena iš ateinančių pusių turi palikti nuošalyje savo baimes ir žengti pirmąjį žingsnį. Tai puikiai pavaizduoja tą akimirką, kai atrodo, kad galva sulėtėjo, o širdis instinktyviai veržiasi greičiau, bandydama rasti tą unikalią energiją, kuri padėtų pralaužti ledus. Socialinių tinklų amžiuje, kai dažnai pirmoji pažintis prasideda nuo virtualaus kontakto, „The Kolors“ puikiai iliustruoja, kas įvyksta po tokio gyvo susitikimo.

Blanka / Warner Music nuotr.

Tokią pačią 80-ųjų nuotaiką jaučiame ir oficialiame dainos vaizdo klipe, kuriame judame muzikos ritmu. Vaizdo klipo herojė, be grupės „The Kolors“, yra Blanka – lenkų atlikėja, kuri su daina „Solo“ tapo 2023-ų metų „Eurovizijos“ dainų konkurso pagrindine heroje.

The Kolors – „UN RAGAZZO UNA RAGAZZA“

Praėjusiais metais „The Kolors“ pasirašė kontraktą su muzikos leidybos milžine „Warner Music Italy“. Jie darbą pradėjo su visą pasaulį užvaldžiusia daina „ITALODISCO“, kuri buvo tarp labiausiai ieškotų dainų „Shazam“ platformoje 2023 metais.

Praėjusiais metais „ITALODISCO“ buvo viena populiariausių užsienio dainų Lietuvoje. Ji ir toliau karaliauja Lietuvos radijo stočių bei muzikos klausymosi platformų topuose.

Apie „The Kolors“:

„The Kolors“ – popmuzikos grupė, kurią sudaro Antonio Stash Fiordispino (vokalistas ir gitara), Alex Fiordispino (būgnai) ir Dario Laculli (bosinė gitara).

Grupė susikūrė 2010-ais metais viename Milano klubų pogrindžio scenoje, o vėliau tapo vienu iš Paolo Nutini (2012-ųjų liepą), „Gossip“ (2012-ųjų lapkritį) ir „Hurts“ (2013-ųjų kovą) apšildančia koncertine grupe.

Didžioji sėkmė grupę aplankė, kai 2015-ais metais ji laimėjo svarbiausią Italijos televizijos talentų šou „Amici“ ir išleido pirmąjį albumą „Out“. Po to sekė ne vienas apdovanojimas ir daugybę kritikų bei gerbėjų pripažintų „The Kolors“ sukurtų hitų. Praėjusiais metais grupė pasirašė kontraktą su muzikos leidybos milžine „Warner Music Italy“. Jie darbą pradėjo su visą pasaulį užvaldžiusia daina „ITALODISCO“, kuri buvo tarp labiausiai ieškotų dainų „Shazam“ platformoje praėjusiais metais.