Lietuvės ir iraniečio pora – apie įžeidžias replikas ir meilę, įveikusią kliūtis: „Ašaros bėgo upeliais“

Giedrė Daniela ir Ali / Asmeninio albumo nuotr.
Giedrė Daniela ir Ali / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
A
A

Milijonus peržiūrų internete renkantys Giedrė Daniela Pilelytė ir Ali Zandi, dar žinomi kaip „Dandi Couple“, iš pirmo žvilgsnio atrodo tobula pora, kuriai viskas sekasi savaime: nuo jų puikiai derančio stiliaus iki linksmos ir romantiškos kasdienybės, viešinamos socialiniuose tinkluose. Tačiau mylimųjų kelias toli gražu nebuvo tiesus ir lengvas, atvirkščiai – pilnas kliūčių ir netikėtumų.

Ši istorija apie tai, kaip meilė nugali viską: kultūrinius skirtumus, vizų iššūkius ir visus stereotipus, kuriuos pikti komentatoriai taip mėgsta jiems prikišti.

Pažintis Šiaurės Kipre: netikėtas susitikimas peraugo į meilės istoriją

Giedrės Danielos ir Ali meilės istorija prasidėjo Šiaurės Kipre, kai prieš daugiau nei dvejus metus pora susipažino elektroninės muzikos renginyje. Giedrė Daniela į Šiaurės Kiprą atvyko pagal „Erasmus“ programą, o iš Irano kilęs Ali čia gyveno jau kurį laiką.

„Renginys, į kurį atėjau su draugais, buvo skirtas Ukrainai paremti. Jį organizavo Ali organizacija, o pats Ali ten grojo. Su draugėmis pastebėjome, kad DJ gerai atrodo – na, žinote, kaip būna“, – duodama interviu portalui Žmonės.lt šypsojosi mergina.

Sužinojusi Ali pseudonimą instagrame, Giedrė Daniela pamėgo kelias jo naujausias nuotraukas, o draugė, kuri buvo kartu, pažymėjo Ali savo „Instagram“ istorijose. Vakaras taip ir baigėsi. Tačiau kitą dieną mergina sulaukė žinutės, kuri ją sužavėjo.

„Kadangi šokome priekyje, šalia DJ, mes labai gerai matėmės visuose vaizdo įrašuose. Kitą dieną Ali man parašė: „Hello, Daniela. I have so many videos from last night and you are almost in all of them. I need your permission to share it“ („Labas, Daniela. Turiu tiek daug vaizdo įrašų iš praėjusios nakties ir tu esi beveik visuose. Man reikia tavo leidimo, kad galėčiau jais pasidalyti“ – red. past.).

Visi gi suprantame, kad tikrai niekas neprašo kiekvieno žmogaus, kuris matosi vaizdo įrašuose, leidimo. Mane sužavėjo, kad pirmoji žinutė nebuvo „Labas, kaip tu?“ arba „Iš kur tu?“. O buvo įdomus kabliukas pradėti pokalbį“, – apie pažinties pradžią portalui Žmonės.lt pasakojo mergina.

Giedrė Daniela ir Ali
Giedrė Daniela ir Ali / Asmeninio albumo nuotr.

Ilgas ir komplikuotas kelias į Lietuvą

Pora pradėjo susitikinėti ir po pusmečio apsigyveno kartu. Visgi mergina sako, kad tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio: „Turėjome nemažai pykčių ir dramų, žaidė mūsų abiejų ego. O ir faktas, kad esu Kipre laikinai, neleido labai įsisvajoti.“

Giedrė Daniela žinojo, kad ilgą laiką likti Šiaurės Kipre nenori ir negali – Lietuvoje dar laukė egzaminai ir baigiamasis bakalauro darbas. Tačiau atvykus merginos šeimai ir artimiesiems susipažinus su Ali, jie ir iškėlė idėją, kad pora galėtų kartu grįžti į Lietuvą. Giedrei Danielai tai pasirodė geras sprendimas, o Ali jį taip pat noriai priėmė.

„Ali beveik dešimtmetį negyveno gimtojoje šalyje, tad jau turėjo patirties adaptuojantis kitur“, – pasakojo mergina.

Tiesa, nors Giedrės Danielos šeima dabar porą labai palaiko, priimti naują dukros mylimąjį jiems prireikė laiko.

„Tėvai nepriėmė lengvai, buvo priešiškai nusiteikę. Reikėjo nemažai laiko. Tačiau jiems užteko pabendrauti su Ali gyvai, kad nuomonė pasikeistų. Ypatingai mano mama turi labai gražų ryšį su Ali, kuo aš labai džiaugiuosi. Na, žinote, mamos jaučia energiją ir permato kiaurai“, – šypsosi ji.

Tačiau pora net neįsivaizdavo, kad tikslas gyventi Lietuvoje pareikalaus tiek daug emocijų ir visa tai užtruks daugiau nei pusę metų.

„2023 metų sausį Ali išskrido į Turkiją ir pateikė prašymą vizai, tačiau ji buvo suteikta tik savaitei. Kovo mėnesį grįžome į Lietuvą, turėjome planą čia susitvarkyti rezidenciją. Tačiau įvyko sisteminė klaida ir vizito laikas bei vieta Migracijos departamente buvo pakeisti. Kai nuvykome pateikti dokumentų į kitą Migracijos departamento vietą, darbuotoja pasakė, kad niekuo negali padėti, nes šiandien yra pirma diena, kai Ali šalyje yra nelegaliai ir jam reikia kuo skubiau išvykti. Abiems, žinoma, buvo panika. Man ašaros bėgo upeliais“, – prisiminė Giedrė Daniela.

Visgi darbuotojai pasiūlė porai bent jau laikiną sprendimą – suteikė trisdešimt dienų, po kurių Ali iš šalies turėjo išvykti savo noru. Jis taip pat parašė pasiaiškinimą, dėl kokių aplinkybių nutiko taip, kad šalyje liks ilgiau nei galioja viza.

„Darbuotojai patarė vėl skristi į Turkiją ir prašyti dar vienos turisto trumpalaikės vizos, o tada jau grįžti į Lietuvą ir susitvarkyti dokumentus dėl rezidencijos. Paklausiau, ar mums nekils jokių problemų dėl ilgesnio pasilikimo – patikino, kad tikrai ne“, – prisiminė pašnekovė.

Paskutinė viltis dėl Lietuvos ir lemtingas laiškas

Deja, antra kartą grįžus į Turkiją, pora susidūrė su dar daugiau problemų. Turkijos ambasada kaltino, kad Ali meluoja dėl ilgesnio užsibuvimo Lietuvoje, o galiausiai pralaikius vyro pasą visą įmanomą ilgiausią nagrinėjimo laikotarpį – 45 dienas –, viza nebuvo suteikta.

,,Man buvo taip pikta, kad dėl sistemos klaidos turėjome tokią beviltišką situaciją, kuri kainavo daug streso, nervų, ašarų, finansų“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Giedrė Daniela.

Dalydamasi skaudžia patirtimi ji prisiminė: „Ali man paskambino iš gatvės, su lagaminu rankose, neturėdamas kur eiti. Čia buvo viena pačių juodžiausių akimirkų, kokias tik prisimename per šiuos beveik trejus metus kartu. Nemoku paaiškinti tos emocinės būsenos, bet buvo labai blogai mums abiem. O dar blogiau, kad niekas detalių ir priežasčių neaiškina, į klausimus neatsako.

Ali išskrido į Kiprą pas mūsų bendrą lietuvę draugę, aš atskridau tą pačią naktį. Nieko negalvojusi tiesiog važiavau į Kauno oro uostą ir vietoje nusipirkau skrydį į Kiprą. Žinojome, kad reikia susitikti ir tada kažkaip, kažką sugalvosim.“

Giedrė Daniela ir Ali
Giedrė Daniela ir Ali / Asmeninio albumo nuotr.

Galiausiai pora nusprendė duoti paskutinę viltį Lietuvai ir susitvarkyti rezidencijos reikalus. Mergina prisiminė, kad tolesnis procesas užsitęsė ir itin vargino: „Užtruko apie mėnesį laiko, kol surinkome visus dokumentus prašymui, Ali dar kartą nuskrido į Turkiją. Tuo metu aš visą pavasarį skraidžiau Vilnius-Larnaka, o Ali gyveno Šiaurės Kipre.

Nagrinėjimo procesas buvo daug kartų stabdomas ir vėl atnaujinamas. Visi dokumentai, kuriuos reikėjo pateikti Migracijos departamentui, turi būti išduoti šalies, kurioje gyveni paskutinius dvejus metus, bet Ali Irane negyveno jau dešimt metų, o Europos Sąjunga nelaiko Šiaurės Kipro teritoriniu vienetu, todėl dokumentų iš jų nepriima. Mes jau buvome beveik praradę visas viltis.“

Po Giedrės Danielos diplomų įteikimo šventės, kurią Ali, deja, turėjo praleisti, pora vėl apsigyveno Šiaurės Kipre ir laukė, koks bus tolimesnis sprendimas. Dėl visų dokumentų Ali į Turkiją skrido dar 7-8 kartus. Tada pora nusprendė pakeisti aplinką ir trumpam išvykti. Šalį pora rinkosi labai paprastai – į „Google“ paiešką įvedę klausimą, kuri šalis nereikalauja vizos iš Irano piliečių, ir pasirinko Sakartvelą.

Nauja šalis padėjo atitrūkti nuo įtampos dėl galimo neigiamo atsakymo. Ir štai vieną rytą po trijų savaičių Sakartvele pora sulaukė lemtingo laiško – leidimas gyventi Lietuvoje buvo patvirtintas! Abu pripažįsta, kad tai buvo viena laimingiausių akimirkų jų gyvenime.

Naujas gyvenimo etapas ir pikti interneto komentarai

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt mergina neslėpė, kad labai laukė sugrįžimo į Lietuvą ir naujo etapo, kai galės pristatyti Ali draugams, parodyti jam vietas, kuriose užaugo. Ali kilęs iš Teherano – didmiesčio, kuriame gyvena apie 9 milijonus žmonių. Todėl jam buvo sunku įsivaizduoti, ką reiškia augti mažame miestelyje su vos daugiau nei tūkstančiu gyventojų. Tačiau galiausiai jis buvo sužavėtas šalies grožiu ir tvarka.

„Lietuva – graži ir labai švari šalis. Gatvėse niekur nematyti šiukšlių, viskas tvarkinga ir organizuota, pritaikyta tam, kad sutaupytų tavo laiką. Tačiau čia buvo tikrai šalta, nes grįžome spalio pabaigoje. Po beveik dešimties metų pirmą kartą vėl pamačiau sniegą“, – apie gyvenimo Lietuvoje pradžią pasakojo Ali.

Tiesa, vyras prasitarė, kad užmegzti itin artimų santykių ir susirasti lietuvių draugų, kurie nebūtų Giedrės Danielos draugai, dar nepavyko.

„Lietuviai yra gana šaunūs žmonės, bet dar nepavyko sėkmingai su jais artimiau susipažinti. Manau, taip yra todėl, nes dar nemoku lietuviškai, o ne visi jaučiasi pakankamai patogiai kalbėdami angliškai. Todėl lietuvių kompanijose dažnai jie pradeda kalbėti savo gimtąja kalba. Tikiu, kad mokydamasis lietuvių kalbos, galėsiu lengviau bendrauti su žmonėmis ir geriau pažinti lietuvių kultūrą“, – teigė Ali.

Nors Ali gyvendamas Šiaurės Kipre daug grodavo, čia užsiimti šia veikla taip dažnai, deja, nepavyksta.

„Šiuo metu mūsų abiejų pagrindinė veikla yra turinio kūrimas. Kalbant apie Ali pomėgį groti, kol kas Lietuvoje jis grojo tik tris kartus. Neturiu pažįstamų, kurie užsiimtų šia veikla, ir dažnai girdime, kad norint groti tam tikrose vietose, reikia turėti pažinčių. Bandėme susisiekti su organizatoriais patys, tačiau nesulaukėme jokio atsakymo ar susidomėjimo. Tikimės, kad ateityje tai pasikeis. Jis labai myli elektroninę muziką ir jam tikrai patinka groti“, – kalbėjo Giedrė Daniela.

Socialiniai tinklai ir „Dandi Couple“ gimimas

Giedrė Daniela yra baigusi kūrybinių industrijų studijas, turinio kūrimas ir socialiniai tinklai jai visada buvo įdomūs. Tad ji ir buvo iniciatorė, kuri nusprendė pasidalinti gražiais ir linksmais poros kadrais ne tik su draugais, bet ir su platesne auditorija.

„Vieną dieną TikTok’e pamačiau gražų vaizdo įrašą apie santykius ir nusprendžiau pabandyti pati. Sukūriau paskyrą ir be jokio derinimo su Ali pasidalinau pirmuoju įrašu. Nuo draugystės su Ali pradžios su mumis dažnai būdavo ir mano draugė iš Lietuvos, kuri sukaupė daug linksmų mūsų filmukų: kaip Ali mane nešioja ant pečių, kaip šokame gamindami, kaip žaismingai vaidiname imtynes ir jis meta mane į lovą (kuri, beje, vieną kartą lūžo!). Pirmasis vaizdo įrašas sulaukė 7-8 tūkstančių peržiūrų, kas tuo metu atrodė vau! Tai paskatino dalintis daugiau“, – apie pradžią socialiniuose tinkluose pasakojo pašnekovė.

Giedrė Daniela prisiminė, kad iš pradžių Ali nenorėjo pasirodyti prieš visus, koks jis yra iš tikrųjų, kai nestovi prie DJ pulto, tarsi norėjo išlaikyti tam tikrą savo įvaizdį.

„Pirmiausia TikTok paskyroje turinį kūrėme anglų kalba. Ali neprieštaravo, nes mažai kas mūsų aplinkoje naudojosi šiuo socialiniu tinklu. Ali nenorėjo, kad visi žmonės matytų jį tokį, koks jis iš tikrųjų yra namuose. Norėjo išlaikyti savo DJ įvaizdį.

Vieną rytą, nieko per daug negalvodama, sukūriau ir instagramo paskyrą. Pranešiau Ali naujieną tik jam atsibudus. Nebuvo labai sužavėtas mano idėja, nes suprato, kad kur kas daugiau pažįstamų pamatys mūsų vaizdo įrašus, bet neprieštaravo ir mane palaikė.

Nuo pat pirmo filmuko sulaukėme labai daug dėmesio, peržiūrų, draugų palaikymo, tad jis irgi labai įsitraukė į turinio kūrimą. Atvykus į Lietuvą gyventi nusprendėme, kad reikia TikTok paskyrą kurti ir lietuvių kalba. Tai šiuo metu ir darome“, – pasakojo mergina.

Giedrė Daniela ir Ali
Giedrė Daniela ir Ali / Asmeninio albumo nuotr.

Šiandien lietuvės ir iraniečio pora socialiniuose tinkluose yra gerai žinoma „Dandi Couple“ vardu. Pora portalui Žmonės.lt atskleidė, kaip kilo šio pseudonimo idėja.

„Dandi mus pradėjo vadinti labai artima draugė. Todėl, nes aš Daniela, o Ali pavardė yra Zandi. Pagalvojau, kad šis skambus ir įsimenamas pavadinimas yra tikrai kažkas įdomesnio nei tik mūsų vardai“, – kalbėjo mergina.

Ali neretai vadino „babajumi“, mane – „parsidavėle“

Nors pradėję kurti turinį socialiniuose tinkluose iš savo artimos aplinkos mylimieji sulaukė didelio palaikymo, su nepažįstamais žmonėmis buvo kiek kitokia situacija – stereotipinių replikų išvengti nepavyko.

„Būna visaip. Stereotipiniai komentarai buvo beveik neišvengiami: „tuoj vaikščiosi su hidžabu“, „pagrobs vaikus“, „uždarys ir išveš į Iraną“. Ali neretai vadino „babajumi“, mane – „parsidavėle“. Reagavau jautriai ir net svarstėme, ar verta tęsti, bet čia Ali buvo labai stiprus ir sakė, kad mums visiškai nereikia kreipti į tai dėmesio. Iš pradžių į tokius komentarus atsakydavome su humoru, bet dabar tiesiog jų nepaisome“, – apie neigiamas reakcijas pasakojo Giedrė Daniela.

Iš pradžių jautriai reagavusi į replikas, šiandien mergina turi kitokį požiūrį į tokius žmones, o ir teigiamų komentarų atsirado kur kas daugiau.

„Supratau, kad žmonių, kurių požiūris siauras ir kuriems trūksta patirties su kitomis kultūromis, nepakeisiu. Tad nusprendžiau net ir nešvaistyti energijos bandymams tai padaryti. Dabar jau gauname labai nemažai pozityvo. Žmonėms patinka, kad esame paprasti ir nuoširdūs, manau, jie tai labai gerai pajaučia net ir būdami kitoje pusėje ekrano. Taip pat mums ypatingai malonu, kai pagiria mūsų stilių“, – džiaugėsi Giedrė Daniela.

Esame savimi ir nesistengiame pasirodyti geresni už kitus

Šiandien „Dandi Couple“ yra gerai žinomi viešoje erdvėje, pora turi beveik 90 tūkstančių sekėjų „Instagram“ socialiniame tinkle ir beveik 25 tūkstančius sekėjų „TikTok“ platformoje. Tačiau žinomumas jų ryšio tikrai nepakeitė, o vienintelis pasikeitęs dalykas – dėmesys, su kuriuo, pripažįsta, ne visada žino, kaip elgtis.

„Mūsų santykių tai tikrai nepakeitė. Tačiau tai, kad kartais žmonės mus atpažįsta gatvėje, yra visiškai nauja patirtis. Labai malonu, kai prieina ir nori su mumis susipažinti, tačiau tokiose situacijose dažnai jaučiamės šiek tiek sutrikę – nelabai žinome, ką atsakyti ir kaip elgtis.

Kai tai pradėjo vykti, supratome, kad viešumoje neturėtume kalbėti apie labai privačius dalykus. Mūsų vienintelė taisyklė – būti kuo labiau savimi, tokiais, kokie esame. Nesistengiame pasirodyti turtingesni, sėkmingesni ar geresni už kitus. Esame tiesiog savimi ir nebijome to parodyti“, – teigė pora.

Giedrė Daniela ir Ali
Giedrė Daniela ir Ali / Asmeninio albumo nuotr.

Giedrės Danielos stiliaus pojūtis iš tiesų labai įkvepia – mergina sugeba derinti įvairius stilius ir aktyviai dalijasi savo stiliaus patarimais ir atradimais su sekėjais. Portalui Žmonės.lt ji patikino, kad tai yra reikšminga jos gyvenimo dalis.

„Man stilius yra labai svarbi saviraiškos forma. Man svarbu rūpintis savimi, savo išvaizda. Idėjų semiuosi iš aplinkos ir socialinių tinklų, tačiau visada pirmiausia klausau savęs ir renkuosi tik tai, kas man pačiai tinka ir patinka. Kartais sulaukiu komentarų, kad su savo figūra turėčiau dėvėti daugiau suknelių, sijonų ir aptemptų drabužių, bet su tokiais drabužiais ne visada jaučiuosi savimi“, – šypsojosi Giedrė Daniela.

„Linkiu kiekvienai moteriai turėti šalia tokį džentelmeną“

Socialinėje erdvėje „Dandi Couple“ atrodo kaip tobula pora. Spinduliuoja meile ir švelnumu vienas kitam. Tačiau tiek Ali, tiek Giedrė Daniela sutaria, kad idealių žmonių nėra ir jie yra tokia pati pora kaip ir daugelis. Beje, visgi turi susitarimą, kuris padeda net ir stipriausių pykčių metu.

„Nebūna idealių santykių, draugysčių ar idealių žmonių. Žinoma, kad mudu pykstamės, nesutinkame vienas su kitu, diskutuojame ir kartais nerandame bendro sprendimo. Ir tai yra visiškai normalu. Esame du skirtingi žmonės, su skirtingomis nuomonėmis, norais ir poreikiais. Bet mes išmokome pyktis.

Svarbiausias dalykas, kurio visada laikomės, yra pagarba vienas kitam. Nekeliame balso, nenaudojame įžeidžiančių žodžių ar epitetų ir stengiamės neįskaudinti vienas kito. Turime susitarimą, kuris mums labai padeda – niekada neminėti skyrybų, nes tai nėra sprendimo būdas. Pykčio ir emocijų įkarščio metu svarbiausia prisiminti, kad mes esame ne vienas prieš kitą, o mudu prieš problemą. Esame komanda. Jei žmonės visai nesipyksta, vadinasi, jie nelabai ir rūpi vienas kitam“, – apie santykius pasakojo pora.

Giedrė Daniela ir Ali
Giedrė Daniela ir Ali / Asmeninio albumo nuotr.

Lietuvoje dar dažnai galima išgirsti stereotipinių pasakymų apie vyrus, kurie yra kilę iš Islamo šalių – pavyzdžiui, kad moteris turi jiems tarnauti, kad jeigu nepavyktų santykiai, nepavyks gražiai išsiskirti, pavogs vaikus ir panašiai. Giedrė Daniela pripažino, kad tokių komentarų išvengti nepavyko ir jai – juos girdi iki šiol. Tačiau į tai atsakyti gali labai aiškiai ir trumpai.

„Linkiu kiekvienai moteriai turėti šalia tokį džentelmeną, kuris moteriai rodo tokią didelę pagarbą kaip Ali“, – šypsojosi ji.

Paklausus, ar yra kokių nors labai stiprių kultūrinių skirtumų, pora patikino tokių nepastebėjusi. Giedrė Daniela pasidžiaugė, kad visiškai kitaip nei stereotipiškai galvojama, iraniečiai yra labai paslaugūs ir pagarbūs moterims.

„Nežinau, ar tai kultūrinis skirtumas, ar auklėjimas, bet tiek Ali, tiek visi jo iraniečiai draugai yra labai paslaugūs ir ypatingai gerbia merginas bei moteris. Tie, kurie vis dar tiki stereotipais ir visomis baisiomis istorijomis, apie kurias rašoma internete, bus labai nustebinti. Taip yra.

Ali man niekada neleidžia namuose valyti tualeto (nei mūsų, nei mūsų katino). Nesu princesė, darau tai pati, kai reikia, bet jei jis namuose, niekada neleidžia man to daryti. Visada paima nešti pirkinius, sunkesnius daiktus, atidaro duris. Labai svetingai priima visus mano draugus ir šeimos narius.

Kai sutikau Ali, pradėjau labiau atkreipti dėmesį, ar lietuviai vyrai taip elgiasi. Tokią pagarbą ir dėmesį moterims bei draugams rodo labai retas vyras. Tikiuosi, kad tai nepasikeis.

Be to, Ali labai skaniai gamina! Maistas jų kultūroje yra labai svarbus: gaminti, serviruoti stalą, visiems susėsti kartu, valgyti ir kalbėtis. Kartais pasidalinu socialiniuose tinkluose kokiu nors receptu. Pati labai pamilau Persų virtuvę“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo Giedrė Daniela.

Giedrė Daniela ir Ali
Giedrė Daniela ir Ali / Asmeninio albumo nuotr.

O Ali pasidalino, kad jam nuostabą kelia tai, jog Lietuvos kultūroje nėra svetima pabučiuoti gimines ir draugus, sveikinant su gimtadieniu ar po ilgo nesimatymo – į lūpas.

„Kai grįžome į Lietuvą, kaip tik buvo lapkričio 1-oji. Nuvykome į kapines, ten sutikau daug seniai matytų tetų ir dėdžių, kurie nevengė pabučiuoti į lūpas, ir Ali buvo labai nustebęs“, – istoriją prisiminė ir Giedrė Daniela.

„Darome tai, ką mylime, ir mums tai sekasi“

Pabaigai – paprašiau, kad pora įvardytų vieną ar du žodžius, kurie apibūdintų jų kelionę kartu iki šiol. Ir paklausiau, koks tai būtų žodis ir kodėl?

„Linksmieji kalneliai. Jei visi pirmus mėnesius santykiuose gyvena su drugeliais ir rožiniais akiniais, pas mus buvo visiškai atvirkščiai. Nuo pat pradžių mes pirmiausia labai dirbome vienas su kitu. Abu turime ego, ir abiems buvo sunku nusileisti, kalbėtis ir ieškoti kompromisų. Kai jau „apsišlifavome“, pradėjome savo „kelionę“ į Lietuvą, kuri pareikalavo labai daug kantrybės, emocinės stiprybės ir tikrai stipraus tarpusavio ryšio.

Dabar atrodo, kad vanduo nusistovėjo. Mums pavyko atvykti gyventi į Lietuvą, jau gerai pažįstame vienas kitą, tad neberodome nereikalingo ego, žinome, ką norime veikti ir kokie mūsų, kaip poros, prioritetai. Dabar kartu siekiame savo tikslų ir svajonių, palaikome vienas kitą. Darome tai, ką mylime, ir mums tai sekasi. Jaučiamės labai dėkingi už viską, ką šiandien turime“, – džiaugėsi pora.