Rusijos „užsienio agentu“ paskelbtas Maksimas Galkinas atvyksta į Lietuvą: pasirodys keturiuose miestuose

Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova / soc. tinklų
Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova / soc. tinklų
Šaltinis: Žmonės
2022-09-29 11:22
AA

Humoristas Maksimas Galkinas lapkričio mėnesį surengs keletą pasirodymų Lietuvoje. Nuo pat karo Ukrainoje pradžios Rusijos valdžią kritikuojantis M.Galkinas pastaruoju metu pasirodo tik užsienio šalių scenose.

Parodijų meistras ir humoristas Maksimas Galkinas grįžta į Lietuvą su nauja programa. Lapkričio mėnesį atlikėjas surengs pasirodymus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

„Kai M.Galkinas išeina į sceną, tą pačią minutę prasideda gero humoro šventė. Lapkritį Lietuvoje vyksiančiuose koncertuose žiūrovų laukia naujos ir jau pamėgtos parodijos, humoristinės miniatiūros bei muzikiniai numeriai“, – rašoma bilietų platintojo puslapyje.

Scenoje M.Galkinas – visada vienas, tačiau jis įkūnija daugybę skirtingų žmonių – nuo politikų iki šou verslo atstovų.

„Humoreskos, anekdotai, taiklūs ir juokingi pastebėjimai apie šių dienų aktualijas ir, žinoma, parodijos. M.Galkinas visada pataiko į dešimtuką: pastebi ryškiausius parodijuojamo žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, mimikos ir balso subtilybes. M.Galkino naujos programos pasirodymai su daug pokštų, dainų bei staigmenų vyks lapkričio 10 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, lapkričio 11 d. Šiaulių arenoje, lapkričio 12 d. Klaipėdos „Švyturio arenoje“ ir lapkričio 14 d. Kauno „Žalgirio arenoje“, – rašo pasirodymų organizatorius.

Primename, kad ne kartą prieš Rusijos karą Ukrainoje pasisakęs Maksimas Galkinas Rusijos Teisingumo ministerijos buvo paskelbtas užsienio agentu, gaunančiu pinigus iš Ukrainos.

Kiek vėliau į situaciją sureagavo ir Ala Pugačiova. Ji pirmą kartą viešai pasisakė prieš karą Ukrainoje ir kreipėsi į Rusijos Teisingumo ministeriją, prašydama ir ją įtraukti į agentų gretas kartu su vyru.

„Kreipimasis į Rusijos Federacijos ministeriją.

Prašau įtraukti mane į mano mylimos šalies užsienio agentų gretas, nes aš solidari su savo vyru, garbingu, padoriu ir nuoširdžiu žmogumi, tikru ir nepaperkamu Rusijos patriotu, linkinčiu gimtinei klestėjimo, taikaus gyvenimo, žodžio laisvės ir nutraukti mūsų vaikinų žūtis dėl iliuzinių tikslų, kurie mūsų šalį daro atstumtąja ir sunkina mūsų piliečių gyvenimą“, – rašė A.Pugačiova.