„Lietuvos balse“ sužibėjęs Sid Hallow pristato eurovizinę dainą – itin jautrią ir asmenišką

Sid Hallow / Asmeninio archyvo nuotr.
Sid Hallow / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-24 15:33
AA

Unikalaus ir išskirtinio balso savininkas Sidas Gvozdiovas, į Eurovizijos atrankas einantis sceniniu vardu Sid Hallow pristato ypatingai jautrią dainą „Here we go again“ .

Sidas gyvena muzika nuo pat vaikystės. Jis – ne tik puikus atlikėjas, bet ir meistriškai groja fortepijonu. Jaunatviškas maksimalizmas, užsispyrimas ir jautrumas sukuria energiją, kuria Sidas spinduliuoja scenoje. Televizijos žiūrovai Sidą atsimena iš projekto „Lietuvos Balsas“ – jis – 10-ojo sezono finalininkas. Vaikinui dar tik 19-ka, tačiau jo bagaže ne vienas solinis koncertas, surinkęs pilnas sales. Praėjusių metų lapritį jis surengė koncertą šv.Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.

Sid Hallow / Asmeninio archyvo nuotr.

„Jaučiuosi visai kitaip dainuodamas scenoje, nei būdamas kasdienybėje. Esu uždaras, man labiausiai patinka būti vienam, savo kambary, kur didžiąją laiko dalį praleidžiu grodamas ir dainuodamas. Kai išvykstu iš namų ilgesniam laikui, labiausiai pasiilgstu savo pianino. Nemoku, o ir nemėgstu kalbėti – duoti interviu, save reklamuoti. Tik dainuodamas aš išreiškiu savo emociją ir tikiuosi, perduodu ją tiems, kurie klauso. Man tai svarbu. Daina „Here we go again“ („Štai ir vėl“) – apie depresiją, kuri apsimeta mano draugu ir yra visada šalia. Daina gali atrodyti kiek liūdna, tačiau tas liūdesys yra šviesus, nes depresiją galimą nugalėti... Džiaugiuosi, kad prie jos realizavimo prisidėjo mano draugas, nuostabus muzikantas Anyanya Udongwo“, – teigė atlikėjas.

Sid Hallow „Here We Go Again“ / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.