„Lietuvos balso“ nokautuose Benas neslėpė nerimo: jo komandoje – ašaros, lūžinėja balsai

Benas Aleksandravičius / LNK nuotr.
Benas Aleksandravičius / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-26 20:09
AA

Jubiliejinio „Lietuvos balso“ sezonas įpusėjo, o kartu su juo užkaito ne tik dalyvių ambicijos, bet ir emocijos: šį sekmadienį nokautuose susiremsiančioje Beno Aleksandravičiaus komandoje jau liejasi ašaros ir lūžinėja balsai. „Sakau jiems: pailsėkite, bent vieną vakarą nedainuokite, nes perdegsite, bet už kelių akimirkų girdžiu, kad ir vėl užkulisiuose repetuoja“, – nerimo dėl komandos narių neslepia Benas.

Nesėkmes jau ima vadinti mistinėmis

Ištikimiausi „Lietuvos balso“ fanai turbūt jau pastebėjo, kad Beno Aleksandravičiaus komandoje – nemažai viso projekto lyderiais vadinamų dalyvių. Jauniausias projekto mokytojas sulaukia komplimentų ne tik dėl išskirtinių balsų ir asmenybių pulko, bet ir subtiliai jiems parinktų kūrinių. Deja, nokautų repeticijose nesėkmės ima lydėti net pačius stropiausius Beno mokinius, rašoma LNK pranešime spaudai. Viena iš jų – ankstesniuose etapuose vien nepriekaištingai pasirodžiusi Beata Beatričė.

„Nežinau, kas nutiko. Tiesiog jaučiu, kad visiškai nebegirdžiu kūrinio, tiesiog varau pro šalį: net suabejojau, ar turiu klausą, bet juk anksčiau pavykdavo“, – apmaudo neslėps Beata. „Nesuprantu, kas darosi, taip dar nebuvo – kas čia vyksta? Kažkokie mistiniai dalykai“, – emocijų užkulisiuose neslėpė Benas, o jam pritarė kūrybinė komanda.

„Atsižvelgę į tiesiog puikius ankstesnius Beatos pasirodymus ir tai, kaip keistai, nepaaiškinimai jai šiandien nesiseka scenoje, mes nusprendėme, kad čia yra grynai emociniai dalykai: ji turi pailsėti ir sugrįžti į repeticijas vėliau“, – sako Benas.

Sklandžiai ruoštis sekėsi tik kukliausiai dalyvei

Nokautų krizė ištiko ne tik Beatą Beatričę. Ant scenos už galvos susiėmę sėdi ir Dovilė Davidavičiūtė, kuriai taip pat niekaip nepavyksta pasiekti išsvajotų natų ar Lukas Bartaška, sunkiai susidraugaujantis su jam paskirta lietuviška daina. „Nežinau, kas nutiko. Dvikovose jie visi pasirodė puikiai. Gal nuovargis daro savo – visgi įtampa auga, jau imama pasvajoti ir apie finalą Kauno „Žalgirio“ arenoje, – sako Benas. Tiesa, vienai vienintelei dalyvei Benas pastabų neturi.

„Perla, nors yra pati jauniausia ir kukliausia, atėjo sau tyliai ramiai į repeticiją, visus padėjo į vietą ir sau ramiai išėjo. Gal jos paslaptis, kad tiesiog nepersiplėšia, pasitaupo, nežinau. Ji taip atsargiai išklauso pastabas, net kartais atrodo, kad neatkreipė į jas dėmesio, tačiau po to ateina puikiai pasiruošusi ir dar nuo savęs pridėjusi dalykų– net nenoriu per daug kištis, nes ji puikiai viską jaučią“, – komplimentų negaili Benas Aleksandravičius. „Žodžiu, Perla yra tikras perlas. Sakėm, kad visiems reikia būti, kaip ji“, – šypsosi mokytojas.

„Lietuvos balsas“ – sekmadienį, 19.30 val., per LNK.