„Lietuvos balso“ nugalėtojas Anyanya ir O.Vyšniauskas pristato bendrą dainą: joje – meilės esmė

Anyanya Udongwo ir Orestas Vyšniauskas / Asmeninio archyvo nuotr.
Anyanya Udongwo ir Orestas Vyšniauskas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-06-07 19:48
AA

„Lietuvos balso” laureatas Anyanya Udongwo ir jo kolega, projekto dalyvis, Orestas Vyšniauskas, džiaugiasi galėdami pristatyti savo naująją dainą „Kas Yra Meilė“.

Ši daina – tai jų kūrybinės draugystės vaisius, gimęs iš projekto metu užmegztos pažinties, kuri perėjo į tvirtą draugystę ir bendrą kūrybinį tikslą.

Daina buvo sukurta praėjus vos kelioms savaitėms po projekto pabaigos, tačiau atlikėjai jautė, kad tuo metu nebuvo tinkamas laikas pristatyti ją auditorijai.

„Mums prireikė šiek tiek laiko suprasti, kaip ir kada būtų geriausia šią dainą pristatyti pasauliui. Dabar jaučiame, kad atėjo tinkamas momentas“ – pasakoja Anyanya.

Anyanya Udongwo / Asmeninio archyvo nuotr.

Ši daina yra antroji Anyanya kūryboje, kurioje skamba lietuviškas tekstas. Muzika ir lietuviški dainų žodžiai jam padeda mokytis kalbos ir joje tobulėti. Antrus metus Lietuvoje gyvenantis atlikėjas Anyanya nori ne tik dalintis savo muziką su šalies gyventojais, bet ir gilinti ryšį su lietuvių kalba bei kultūra.

Anyanya Udongwo ir Oresto Vyšniausko vaizdo klipo akimirkos / Asmeninio archyvo nuotr.

Dainos klipas buvo filmuojamas viename iš gražiausių Lietuvos dvarų, kurio magiška atmosfera puikiai perteikė dainos tematiką. Klipo filmavimo procese dalyvavo ir modelis bei aktorė Kamilė Kareivaitė. Pagrindinį vaidmenį užimančiai merginai teko vaizduoti nesėkmingos meilės patirtį.

Anyanya Udongwo ir Orestas Vyšniauskas – „Kas Yra Meilė“:

Kylanti Lietuvos muzikos žvaigždė Orestas Vyšniauskas dalinasi savo pozityviais įspūdžiais apie kūrybinių dirbtuvių vietovę ir patirtį su komanda.

„Niekuomet neteko filmuotis tokioje ypatingoje vietoje. Visa komanda susidirbo puikiai, buvo lengva kurti ir komunikuoti tarpusavyje. Pavyko sklandžiai pasiekti norimą rezultatą“, – pasakoja Orestas Vyšniauskas.

Anyanya Udongwo ir Orestas Vyšniauskas / Asmeninio archyvo nuotr.

Dainos klipe atlikėjai siekia papasakoti, kas yra tikroji meilė bei perduoti svarbią žinią apie meilės stiprybę ir jos gebėjimą išlikti, nepaisant gyvenimo iššūkių.

„Šioje dainoje norėjome perteikti gilią ir nuoširdžią meilės esmę – tikra meilė yra tuomet, kai, nepaisant visų gyvenimo iššūkių ir sunkumų, jūs vis tiek renkatės mylėti“, – pasakoja Anyanya.