„Čilinam“ naujam gyvenimui prikėlė Eugenijaus Ostapenko hitą „Atostogaut“: teko apsinuoginti

„Čilinam“ / Stopkadrai
„Čilinam“ / Stopkadrai
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-06-07 13:30
AA

Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Deivydas Zvonkus ir Stanislavas Stavickis-Stano naujam gyvenimui prikėlė atostogautojų himną. Eugenijaus Ostapenko išpopuliarinta daina „Atostogaut“ šįkart suskambo itin nuotaikingai ir veržliai.

Atnaujintą šios dainos versiją jau suspėjo pamėgti gerbėjai „Čilinam“ koncertuose, rašoma pranešime spaudai.

Filmavimo metu vyrams teko nusirengti iki pusės, tačiau savo kūnų ketvirtą dešimtmetį perkopę atlikėjai nesigėdija.

„Mes atrodom geriau, nei bet kada anksčiau“, – teigia trijulė.

„Čilinam“ / Stopkadras

Trijulė dėl to, kad ketvirtasis grupės narys D.Zvonkus nusirenginėti atsisakė, duodamas tvirtą pažadą iki naujų metų pademonstruoti presą. Tuo tarpu M.Jampolskis, besiruošdamas filmavimams, salėje praleido daugybę laiko. Pokyčiais besidžiaugiantis aktorius noriai dalinasi savo kūno transformacijomis su gerbėjais.

Klipo pagrindinė idėja yra parodyti „Čilinam“ atostogas prieš dešimt metų ir pasijuokti iš savo praeities klaidų.

„Nesumeluosiu, būtent taip kažkada atrodė mūsų kasdienybė. Tačiau dabar viskas pasikeitė. Stano ir Marius sportuoja kaip išprotėję, alkoholio visai atsisakė. Zvonkus lipa jiems ant kulnų. Tačiau man gerai gyventi niekas neuždraus“ – su šypsena atvirauja R.Rudokas.

Muzikinio projekto „Čilinam“ narių dažnai klausia, koks yra tikrasis D.Zvonkaus vaidmuo grupėje. Juk „Čilinam“ yra trijulė. Dėmesingi vaizdo klipo žiūrovai nesunkiai ras atsakymą į šitą klausimą.

Klipas: