„Lietuvos balso“ raudonuoju kilimu G.Gurevičiūtė žengė ne viena: atvyko su brangiu žmogumi

Gintarė Gurevičiūtė su broliu Ugniumi / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Gintarė Gurevičiūtė su broliu Ugniumi / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-01 17:09
AA

Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjo 10-asis LNK projekto „Lietuvos balso“ finalas, kurio laimėtoju tapo ir 15 tūkst. eurų prizą bei leidybos kontraktą su „Universal Music Group“ laimėjo iš Nigerijos kilęs, bet iš Ukrainos karui prasidėjus atvykęs Anyanya Udungwo.

Sekmadienį jubiliejinio „Lietuvos balso“ raudonuoju kilimu Kauno „Žalgirio“ arenoje žengė ne tik esami, bet ir buvę projekto mokytojai, ankstesnių sezonų laimėtojai ir ryškiausi dalyviai, reporteriai. Taip pat garsūs atlikėjai, prodiuseriai, kiti pramogų pasaulio veidai.

Ant raudonojo kilimo pozavo Monika Liu, Justinas Jarutis, Benas Aleksandravičius, Mantas Jankavičius, Rolandas Mackevičius, Eglė Jurgaitytė, Vaidas Baumila, Erika ir Merūnas Vitulskiai, pirmagimio besilaukianti Donata Virbilaitė, Alanas Chošnau, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Evita Cololo, Paulius Bagdanavičius, GJan, Julija Jegorova, „8 Kambarys“, Gabrielė Vilkickytė, Deividas Meškauskas, Karolina Meschino.

Gintarė Gurevičiūtė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Renginyje pasirodė ir televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, pasipuošusi ryškiai rožinės spalvos kelnių kostiumu. Į muzikos šventę ji atvyko ne viena – ją lydėjo jaunesnis brolis Ugnius. „Lietuvos balso“ finalas Gintarei ir Ugniui buvo ne tik puiki galimybė pasimėgauti kokybiška muzika, bet ir vienas kito draugija. Tuo brolis ir sesė džiaugėsi ir savo socialiniuose tinkluose.

Primename, kad kitas G.Gurevičiūtės brolis, 25-erių Kęstutis Gurevičius 2013-ųjų rugpjūčio 3-ąją žuvo autoavarijoje netoli Marijampolės.

Svečių fotogalerija:

„Lietuvos Balso” finalo raudonas kilimas (134 nuotr.)
+128

Dešimtajame projekto sezone dėl laimėtojo titulo, 15 tūkstančių eurų prizo ir leidybinio kontrakto su „Universal Music Group“ kovėsi dešimt dalyvių. Renginio metu pasirodė ne tik finalininkai, bet ir ankstesnių sezonų laimėtojai. Žiūrovų sprendimu, laimėtoju tapo Beno Aleksandravičiaus mokinys Anyanya Udongwo.

„Esu be galo dėkingas lietuviams už palaikymą ir už tai, kaip šiltai mane sutiko. Prisipažinsiu – tokia jūsų parama sujaudino ne tik mane, bet ir mano šeimą, kuri dvejojo, kaip aš būsi sutiktas svečioje šalyje“, – atviravo Anyanya.

„Visų pirma dėkoju Dievui ir savo šeimai. Ir, be abejo, dėkoju Lietuvos žmonėms už palaikymą – ne tik mano, bet ir visos Ukrainos. Mes nugalėsime“, – ašarų scenoje neslėpė Anyanya.

„Lietuvos balsas“ finalas „Žalgirio“ arenoje / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

„Lietuvos balso“ nugalėtojas Anyanya spaudos konferencijoje vėlyvą sekmadienio vakarą pasidalijo mintimis ir atskleidė, kaip jaučiasi.

„Neįtikėtina, buvau dėkingas, kad patekau į finalą, bet laimėjimas... Aš negalvojau apie tai. Jaučiuosi tikrai dėkingas ir laimingas. Atvykęs į Lietuvą žinojau, kad galiu dainuoti, bet svarsčiau, ar lietuviai mane mėgsta, o šis laimėjimas parodė, kad tikrai mėgsta. Dėkingas savo mokytojui, Lietuvos balsui, „Elitazui“. Jie – patys geriausi. Myliu juos ir esu labai laimingas“, – sakė Anyanya.

„Didelis ačiū mano šeimai ir aš iš karto pasižadėjau, kad dalis pinigų keliaus Ukrainai. Noriu padėkoti, kad galiu tai padaryti. Nenuvilsiu jūsų, nepasislėpsiu. Jūs girdėsite apie mane ir mano muziką, tiek angliškai, tiek lietuviškai. Ačiū“, – šypsojosi Anyanya, ant kelių laikydamas sūnų.

Jis pažadėjo, jei tik susiklostys palankios aplinkybės, pabandys kada nors išplėšti pergalę Lietuvai „Eurovizijoje“.

Fotogalerijos:

„Lietuvos balso“ finalo spaudos konferencija (16 nuotr.)
+10
10-ojo „Lietuvos balso“ finalas „Žalgirio“ arenoje (291 nuotr.)
+285