„Lietuvos balso“ suvestų Simo ir Gabrielės premjera: apdainavo savo pirmą pasimatymą-nepasimatymą

Simas Buziliauskas, Gabrielė Nausėdaitė-Buziliauskė / Vaidos Šetkauskės, asmeninio albumo ir  Daliaus Poškaičio nuotr.
Simas Buziliauskas, Gabrielė Nausėdaitė-Buziliauskė / Vaidos Šetkauskės, asmeninio albumo ir Daliaus Poškaičio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-14 13:24
AA

Nenuostabu, kad Valentino dieną dainų apie meilę srautas yra pasiekęs savo piką. Duetas Simas ir Gabrielė taip pat pristato savo kūrinį, kuriuo pasakojama jų draugystės pradžios istorija.

„Tokia jau ta diena – Valentino diena, kad norisi dalintis meile ir apsikabinimais, norisi glaustis prie savo žmogaus, dovanoti šilumą ir pasakoti, kodėl ir kaip sutikai tą, savo artimiausią, žmogų, tą antrąją pusę. Apie tai ši daina ir yra. Čia tikra mūsų istorija, apie pirmus žvilgsnius, apie pirmą prisilietimą ir pasimetimą, kai nesupranti, bet tau jau šakės…“ – dalinasi dainos autorius Simas Buziliauskas.

„Oj, net šiurpai nueina kūnu, kai prisimeni tą pirmą pasimatymą, kuris visai nebuvo pasimatymas, tą pirmąją mintį, kad gal čia kažkas va dabar vyksta tokio ypatingo. Ir tikrai buvo tas rankos paėmimas, kuris buvo pagalba per kažkokį rastą perlipti ir į kopą įlipti...“ – dalinosi Gabrielė Nausėdaitė-Buziliauskė.

Simas Buziliauskas, Gabrielė Nausėdaitė-Buziliauskė / Vaidos Šetkauskės nuotr.

„Ir prie marių dainavom dainas kažkokias, toj gražiai keistoj vietoj atsidūrę netikėtai, aš grojau gitara... Ir kažkodėl nebepasileidom tada, nors važiavom ten su draugų kompanija ir net minties nebuvo, kad kažkas ten prasidės“, – savo meilės istorijos pradžia dalinasi Simas.

„Iki to momento buvome tik kolegos, susipažinę „Lietuvos balso“ projekte, nusprendę padainuoti kartu, o po to vakaro Nidoje kažkaip viskas atrodė jau kitaip“, – šypsenos neslėpė Gabrielė.

„Tai štai dainoj viską ir išklojau, visas paslaptis ir mintis, visus jausmus… Ir, kažkada, padainavau jai (Gabrielei), tada dar tik su gitara brazdindamas. Tačiau galutiniam rezultate jausminga romantiška baladė tapo „rokavai“ aktyvia. Bet meilė tokia ir yra, tokia truputį keista, bet labai graži“, – atviravo Simas.

„Labai džiaugiamės, kad pagaliau atradome tą skambesį, kokį įsivaizdavom šiai dainai, ir už tai dėkojam savo bičiuliui prodiuseriui Aisčiui Savickui, kuris nustebina mus jau ne pirmą kartą savo talentu įžvelgti mūsų jausmus dainose ir perteikti juos garsais. Galim išduoti, kad artimiausiu metu pristatysime dar ne vieną dainą kartu.“

Duetas Simas ir Gabrielė išdavė, kad dar šiais metais planuoja išleisti savo pirmąjį albumą ar bent jau EP, ties kurio įrašais jau šiuo metu dirba.

„Meilės ir pozityvo šiuo laikmečiu, manome, tikrai nebus per daug, o tikrumas ir atvirumas mums jau atvėrė daug durų, tai stengiamės perteikti tai ir savo muzika.“

Simas ir Gabrielė linki gražios Valentino dienos ir meilės.

Simas ir Gabrielė – Graži keista:

Simas ir Gabrielė (6 nuotr.)

Artimiausias atlikėjų koncertas – vasario 14 d. 19:00 val. restorane „The Gallery“, įsikūrusiame Nacionalinėje dailės galerijoje.

Gabrielės Nausėdaitės ir Simo Buziliausko vestuvių šventė (39 nuotr.)
+33
Gabrielės Nausėdaitės ir Simo Buziliausko vestuvės (6 nuotr.)