Linas Adomaitis – apie didžiausią gerbėją, skaudžią netektį ir šeimą

Linas Adomaitis su žmona Irma ir tėčiu / Asmeninio albumo ir TV3 nuotr.
Linas Adomaitis su žmona Irma ir tėčiu / Asmeninio albumo ir TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-03 15:10
AA

Jau 15 metų artėjančios Kalėdos atlikėjui bei muzikos prodiuseriui Linui Adomaičiui yra ir dar ypatingesnės – juk būtent tada jis susipažino su savo žmona Irma. Dabar pora pasidalijo detalėmis apie šeimą, muziką ir juos siejančią meilę.

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ pora atviravo apie savo Kalėdų laukimą ir šventimą bei Kūčių vakaro tradicijas, kurios ypač džiugina jų atžalas.

„Mūsų šeimoje Kalėdos – tai šiluma, gera muzika iš vinilo, jaukumas ir šviesa“, – sakė Irma, Lino muzikinės veiklos vadybininkė ir fotografė.

Kristina Rimienė, Irma Adomaitienė, Linas Adomaitis / TV3 nuotr.

Moteris atskleidė ir kitą savo vyro, žinomo atlikėjo, pusę. Pasirodo, kad Linas – puikus virtuvės šefas, galintis sriubą išvirti iš bet ko! Anot Irmos, Linas – sukurtas šeimai.

„Aš stengiuosi būti namuose, esu šeimos žmogus. Kartais darbus pramėtau, kad tik daugiau pabūčiau su vaikais. Nelabai noriu šią veiklą iškeisti į darbus. Man buvimas su šeima yra smagiausias darbas, jei tai galima vadinti darbu“, – kalbėjo Linas.

Muzikos palytėti

Linas nuo mažens augo supamas muzikos – juk jo tėvas taip pat buvo garsus muzikantas. Apie savo pernai metais mirusį tėvą Linas kalbėjo su didžiule meile ir negailėjo jam gražiausių žodžių.

„Man tėtis visą laiką buvo didžiausias autoritetas. Kai buvau mažas, matydavau, kaip jis groja renginiuose, charizmatiškai patraukia žmonių dėmesį, kaip menininkas spinduliuoja savo energiją. Tai sukūrė ir mane, ir brolį, abu mus įkvėpė, tad mes einame jo pėdomis. Jis mūsų šeimoje – didysis muzikantas. Mūsų šeimoje į žodį „tėvas“ telpa ir dėkingumas, ir pavyzdys“, – prisiminimais apie tėvą dalijosi Linas.

Šiandien taip auga Lino vaikai – apsupti muzikos ir su tėčio dainomis, kurias jis sukūrė specialiai jiems. O didžiausias Lino fanas – jo sūnus Jokūbas, kaskart nekantriai laukiantis jam gerai pažįstamų muzikos garsų.

Linas Adomaitis su sūnumi / Eglės Gendrenaitės nuotr.
Linas Adomaitis su žmona Irma ir dukra Saule / Eglės Gendrėnaitės nuotr.

Vaikus savo pavyzdžiu pora moko džiaugtis smulkmenomis ir kiekviena akimirka – tuo, ką suteikia gyvenimas. Tokios yra ir Lino dainos – kupinos pozityvo, vilties, džiaugsmo, švelnumo bei prasmės.

Savo dainą, padovanotą vyro, turi ir Irma.

Linas papasakojo ir apie savo kalėdinį koncertinį turą „Šviesa spindės tamsoje“, pavadintą dainos, sukurtos sūnui Jokūbui, vardu. Lino gerbėjų laukia nuostabus šou.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3.

Irmos ir Lino Adomaičių sūnaus Jokūbo krikštynos (9 nuotr.)
+3
Linas Adomaitis su šeima (23 nuotr.)
+17