Linas Adomaitis pristato dainą „Noriu gyventi dėl tavęs“: jautrų kūrinį skiria žmonai Irmai

Linas Adomaitis „Noriu gyventi dėl tavęs“ / Asmeninio archyvo nuotr.
Linas Adomaitis „Noriu gyventi dėl tavęs“ / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-13 13:01
AA

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis dar iki Kalėdų nutarė nudžiuginti savo muzikos gerbėjus. Atlikėjas pristato naujausią savo dainą „Noriu gyventi dėl Tavęs“, kurią įrašė drauge su Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choru, vadovaujamu Kristinos Žaldokaitės. Kartu su naujausia daina muzikantas pateikia ir jaukų vaizdo klipą.

„Įrašyti dainą drauge su gospelo choru – sena kaip kalnai mano svajonė! Ir mano giliu įsitikinimu, labiausiai į gospelo žanrą Lietuvoje yra panirusi dirigentė Kristina Žaldokaitė ir jos vadovaujami chorai. Tad tiesiai jai ir paskambinau. Ji paprašė dainos teksto, o po kelių minučių perskambino ir pasakė – darom!“, – pasakoja Linas Adomaitis.

Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choro dainininkai labai vertina tokią patirtį ir tai visai nesunku įžvelgti jų akyse ir išgirsti jų balsuose. Vaizdo klipui tai suteikia ypatingo jaukumo. O pats Linas negaili šilčiausių žodžių Kristinos Žaldokaitės vadovaujamam kolektyvui ir ypač akcentuoja choro nuoširdumą, muzikalumą, tikėjimą, atsidavimą ir ritmo pojūtį.

Linas Adomaitis „Noriu gyventi dėl tavęs“ / Asmeninio archyvo nuotr.

„Mes galingi, kai esame kartu, nešame šviesią žinią, kaip viena didelė šeima. Ir šis įrašas pagaliau vienas iš tokių, kuomet choras aiškiai girdisi, o ne užslėptas tarp kitų muzikinių garso takelio partijų. Tad ačiū Linui už kūrinį, prie kurio prisiliesti buvo tikras malonumas. Rezultatas pranoko mūsų lūkesčius“, – sako choro vadovė Kristina Žaldokaitė.

Vaizdo klipas kaip tik ir nufilmuotas Vilniuje Šv. Jonų bažnyčioje, kurią Kristinos vadovaujamas choras vadina savo namais. Visgi buvo susidurta ir su iššūkiais, nes filmuojant tokias storas sienas turinčiame objekte dėl ryšio signalo trikdžių nėra paprasta darbuotis su vaizdą fiksuojančiu dronu. Tačiau operatorius ir režisierius Martynas Kazlauskas puikiai įveikė visas kliūtis.

Linas Adomaitis prisipažįsta, kad prie šios dainos dirbo išties ilgai, nes daugybė gyvai įrašytų instrumentų, chorinių partijų aranžavimas ir balsų įrašai pareikalavo nemažai laiko, teko įrašinėti keliose garso įrašų studijose. Tačiau tos pastangos ir rezultatas, kaip teigia Linas, dabar ne tik girdisi, bet ir jaučiasi.

„Ką šiandien reiškia žodžiai „noriu gyventi“? Matant tai, kas vyksta pasaulyje, tas „noriu gyventi“ įgauna naują prasmę. Todėl šios dainos pavadinimas atveda į pagrindinę mintį – „dėl Tavęs“. Taip, aš noriu gyventi dėl Tavęs. Su visa derama pagarba gyvybei, žmogui ir Dievui, mes suvedame visas mintis į esminį dalyką – noriu gyventi dėl Tavęs“, – apie dainą pasakoja Linas Adomaitis. Atlikėjas sako, kad šioje dainoje pagrindinis herojus, atmetęs tūkstančius beverčių ir nereikalingų dalykų atranda tą, į kurį gali atsiremti, tą, kuriuo ramiai gali pasitikėti. O retorinį klausimą – kas tas vienintelis? – Linas, kaip visada, palieka atsakyti pačiam klausytojui.

„Ir nors dovanoju klausytojams dar vieną dainą, privalau paminėti, kad šį kūrinį iš visos širdies dedikuoju savo artimai sielai, mylimajai, savo dviejų vaikų mamai Irmai. Su ja mes žvelgiame ta pačia kryptimi jau 15 metų ir žengiame koja kojon, glaudžiamės širdis prie širdies, juokiamės, pergyvename bei kalbame tą pačią maldą, laiminam ir šypsomės kiekvienam geros valios žmogui“, – jautrius žodžius Linas Adomaitis skiria savo mylimai moteriai.

Linas Adomaitis – „Noriu gyventi dėl Tavęs“ (su Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospel choru):