Irma ir Linas Adomaičiai – apie ypatingą technologiją, padėjusią susilaukti pirmagimės dukters

Linas ir Irma Adomaičiai su vaikais  / Asmeninio albumo nuotr.
Linas ir Irma Adomaičiai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-13 15:58
AA

Liną Adomaitį, vieną profesionaliausių mūsų šalies atlikėjų, dviejų vaikų tėtį ir šeimos vyrą pažįsta visa Lietuva, o jo žmona Irma, atvirkščiai, itin retai dalija interviu. Šįkart Adomaičiais pasakoja apie skaudžius pastarųjų metų įvykius, jautrias šeimos tradicijas, padėjusias jiems šiandien būti jau dviejų vaikų tėvais ir begalinę meilę bei pagarbą vienas kitam, kuri kasmet tik didėja.

„Esu be galo laimingas žmogus, man labai pasisekė. Irma – nuostabi moteris, nuostabus žmogus, nuostabi žmona. Mano dainų kritikė ir vertintoja. Iki šiol valandų valandas turime apie ką kalbėti, neatsibostame vienas kitam. Ne visiems galbūt žmonėms taip pasiseka, gimiau po laiminga žvaigžde“, – kalba Linas.

Linas Adomaitis ir Irma Adomaitienė / Asmeninio albumo nuotr.

„Mes su Linu dukrytės Saulės laukėme 8 metus. Ir tie metai nenuėjo veltui. Spėjom pakeliauti, apsišlifuoti ir sukurti tokį santykį, kad nepultum būti dirglus ar turėtum erzulio dėl kažkokios smulkmenos. Ir kai atėjo Saulė, tada įvyko didžiulis virsmas. Ypač moters gyvenime. Ir tėčio, žinoma. Tada smulkmenoms, barniams vietos nebėra. Taip ne laiku tai būtų. Nes kada daugiau moteris gali būti tokia jautri ir kartu stipri kaip liūtė, nes turi savo kūdikį rankose. Tačiau ir tokia pažeidžiama. Konfliktai, barniai, prieštaravimai gali labai reikšmingai paveikti visą šeimos gyvenimą“, – pasakoja Irma Adomaitienė.

Irma prabilo ir apie reikšmingas šeimos tradicijas. Vienos iš jų – sekmadieninės mišios. Būtent tikėjimas ir malda, jų manymu, padėjo prisikviesti pirmagimę dukrytę Saulę.

„Mes Saulės laukėme ir kvietėm ją pasitelkdami naprotechnologiją. Tai yra medicina, kuri dar yra pastiprinta tikėjimu. Nuostabus dalykas, kuris ne tik fiziškai padėjo susitvarkyti sveikatą, bet ir emocinę aplinką. Mūsų abiejų su Linu mintis padėjo į tokią ramybės būseną, kad įvyko Dievo veikimas ir Saulė pasibeldė. Mūsų vertybinio stuburo dalis yra tikėjimas. Tai duoda stiprybės, teikia vilties. Ir su šia viltimi mes ugdome ir savo vaikus. Labai smagu matyti, kiek daug šeimų ateina į vaikų mišias. Kai vaikai per mišias laisvai bendrauja, žaidžia, piešia. Mes ir namuose, vakarais kartu susirenkame prie mūsų mažo namų altorėlio, pasimeldžiame“, – dalijasi moteris.

„Bus visko“ – antradieniais, 20 val. per LNK.

Fotogalerija:

Linas Adomaitis su šeima (23 nuotr.)
+17
Irmos ir Lino Adomaičių sūnaus Jokūbo krikštynos (9 nuotr.)
+3