Liudo Mikalausko „O Sole Mio“ gondoloje toliau plinta internete: venecijiečiai dalijasi nematytais įrašais

Liudas Mikalauskas Venecijoje / Stop-kadrai
Liudas Mikalauskas Venecijoje / Stop-kadrai
Šaltinis: Žmonės
2021-07-19 15:08
AA

Operos solistų Liudo Mikalausko ir Egidijaus Bavikino pasirodymas gondolose, Venecijoje, sulaukė didžiulio dėmesio. Užfiksuota vaizdo medžiaga aktyviai ir toliau dalijasi ne tik lietuviai, bet ir venecijiečiai bei Italijos miesto turistai.

Praėjusią savaitę portalui Žmonės.lt L.Mikalauskas besijuokdamas pasakojo, kad uždainuoti netikėtoje vietoje jiedu su E.Bavikinu sumąstė nesuradę gerai dainuojančio gondolininko. 

„Atvykę atostogauti į Veneciją jau turėjome viziją, kaip plauksime gondola ir mums trauks „O Sole Mio“, tačiau neradome nė vieno gerai dainuojančio gondolininko. Priplaukę ramesnę vietą sumanėme uždainuoti patys, tačiau gondolai pasukus už kampo, kavinėje išvydome būrį žmonių. Jie suskubo mus filmuoti, ploti, o kai kurie pasižiūrėti išlindo pro savo langus. O ką – mes prie dėmesio pripratę, tai toliau tęsėme pasirodymą“, – šypsodamasi kalbėjo L.Mikalauskas.

Socialiniame tinkle pasidalijęs vaizdo įrašu, kuriame uždainuoja kartu su E.Bavikinu, Liudas Mikalauskas nesitikėjo, kad pro langus juos filmavę venecijiečiai taip pat netruks pasidalinti savo užfiksuota vaizdine medžiaga. 

Pro Venecijos gyventojų namų langus užfiksuoti vaizdo įrašai iš skirtingų kampų ir kamerų ir toliau žaibiškai sklinda po internetą.

Žiūrėkite:

Žmonės.lt primena, kad L.Mikalauskas į Italiją išvyko trumpoms atostogoms. „Savaitgalį jau yra suplanuoti koncertai, tai jau mūsų atostogos į pabaigą. Negalėjome leisti sau ilgiau pabūti čia“, – sakė jis.

Paklausus, ar ir kituose Italijos miestuose planuoja surengti netikėtų pasirodymų, operos solistas tik nusijuokė: „Dar reikės sugrįžti į Milaną, nes iš ten skrendame namo, tai gali būti, kad ir ten padainuosim. Tada jau būsim pasirodę ir Venecijoj, ir Veronoj, ir Milane.“

Liudo Mikalausko pasidalintas vaizdo įrašas „Facebook“: