Liveta Kazlauskienė – apie santykius su vyru: „Jis visą gyvenimą norėjo, kad būčiau lieknesnė“

Liveta Kazlauskienė
Liveta Kazlauskienė
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-15 15:08
AA

Vienas garsiausių Lietuvos duetų – Liveta ir Petras Kazlauskai – šį trečiadienio vakarą susikaus laidoje „Moterys prieš vyrus“. Laimingą šeimyninį gyvenimą kurianti pora stos į skirtingas puses ir mėgins išsiaiškinti, kas geresni – jie ar jos? LNK šou netrūks linksmų žaidimų ir netikėtų klausimų. Vienas jų – kiek procentų vyrų norėtų, kad jų antrosios pusės būtų lieknesnės? Panašu, kad žymios moters atsakymas nustebins ne vieną šeiminio dueto gerbėją.

„Visą gyvenimą tu norėjai, kad aš būčiau lieknesnė“, – išgirdusi klausimą, savo vyrui laidoje sakys L. Kazlauskienė. Pasidomėjus, kaip ir kada Petras tai pasakė, Liveta juokaus: „Aš jį išklausdavau, kai jis miegodavo". Vėliau diskusija tik dar labiau paaštrės – moterys svarstys: ar vyrams išties svarbi jų antrųjų pusių figūra? „Kodėl Katunskytė neranda to vyro? – lyg retoriškai klaus Liveta. – Nenori niekas. Ji pati sakydavo: kam aš tokia patiksiu?“

Visgi jos dukra Ingrida turės kitą nuomonę: „Tikrai yra kam patinka". Nesutarusios dėl bendro atsakymo, žymios moterys patarimo klaus salėje sėdinčių merginų. Kiek pasvarsčiusios, moterų komandai atstovaujančios garsenybės priims galutinį sprendimą – 75 procentai. Moterys spės, kad tiek vyrų norėtų, jog jų mylimosios sulieknėtų. Laidoje „Moterys prieš vyrus“ – ir dar daugiau netikėtumų.

Liveta ir Petras Kazlauskai / Arnoldo Zavecko nuotr.

Žaidimo „Vienas iš dviejų“ metu žymių moterų komanda turės atsakyti į klausimą taip pat, kaip į jį atsakė šimtas gatvėje sutiktų vaikinų. Šį kartą „radistas“ Jonas Nainys moterų klaus: jei reikėtų rinktis anytą, kuri iš šių žinomų moterų ji būtų – Vitalija Katunskytė ar Liveta Kazlauskienė? N. Pareigytės-Rukaitienės komandai teks gerai pagalvoti, kaip į šį klausimą atsakė šimtas apklaustųjų.

„Mano mama yra labai linksma ir mano amžiaus vaikinai arba dar jaunesni tą jaučia“, – sakys Livetos dukra Ingrida. Garsi moteris pasakos, kad vyrai dažnai giria jos motinos grožį, perduoda linkėjimus ir žavisi ja. Tiesa, I. Kazlauskaitės argumentai neįtikins visų moterų komandos narių ir salėje sėdinčių žiūrovių – dauguma balsavo už V. Katunskytę. Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus paaiškės jau šį trečiadienio vakarą 20:30 per LNK.

Azartiškame žaidime „Moterys prieš vyrus“ – naujos skirtingų lyčių komandos. Vadovaujamiems laidos vedėjo Jono Nainio, vyrams šį kartą atstovaus žurnalistas Juozas Liesis, dainininkai Justinas Lapatinskas ir Petras Kazlauskas. Moterų komandos kapitonė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė į savo pusę pakvies Donatą Gutauskienę-Laisvą, Ingridą Kazlauskaitę ir Livetą Kazlauskienę. Kas laimės – vyrai ar moterys? Visi atsakymai – šio vakaro laidoje.