Lizzo šokėjos padavė ją į teismą: kaltina toksiškomis darbo sąlygomis ir seksualiniu priekabiavimu

Lizzo / „Scanpix“ nuotr.
Lizzo / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-02 12:47
AA

Lizzo bendravimas užkulisiuose yra košmaras – bent jau taip teigia 3 buvusios jos atsarginės šokėjos, kurios padavė atlikėją į teismą dėl, jų teigimu, siaubingų darbo sąlygų.

Lizzo įvardijama kaip atsakovė naujame ieškinyje, kurį pateikė 3 moterys, teigiančios, kad kartu su dainininke šoko nuo 2021 m. iki 2023 m. pavasario – kai, jų teigimu, buvo arba nepagrįstai atleistos, arba priverstos išeiti iš darbo dėl nepakeliamų aplinkybių.

Dokumentuose, kuriuos gavo portalas TMZ Arianna Davis, Crystal Williams ir Noelle Rodriguez teigia, kad jos pastebėjo Lizzo per „Amazon“ realybės šou „Watch Out for the Big Grrrls“. Po to, kai praėjo atranką, jos tvirtina, kad buvo padaryta daug pažeidimų darbo vietoje... Keletas iš jų prilygsta seksualiniam priekabiavimui, melagingam įkalinimui ir neteisingam apmokėjimui.

Kaltinimai metami keliomis skirtingomis kryptimis, įskaitant kaltinimus Lizzo vadovų komandos nariams, tačiau, kalbant konkrečiai apie ją... šios moterys kaltina atlikėja, kad ji iš esmės laikė jas įkaitėmis įvairiose situacijose.

Moterys nurodo du skirtingus atvejus, kai anksčiau šiais metais kartu su ja keliavo po Europą. Jos tvirtina, kad Lizzo privertė jas dalyvauti nuogalių pasirodymuose Amsterdame ir Paryžiuje, o šokėjos dėl to patyrė aiškų diskomfortą.

Amsterdamo išvykos metu jos teigia, kad Lizzo liepė savo šokėjams liesti nuogas atlikėjas scenoje ir bendrauti su jomis labai vulgariai ir atvirai. Šokėjos tvirtina, kad jos manė, jog turi tai daryti, kad išsaugotų savo darbo vietas.

Lizzo / „Scanpix“ nuotr.

Dar viena pretenzija prieš Lizzo – jos tariamas šių moterų persekiojimas dėl prastų darbo rezultatų ir kaltinimų girtavimu darbe, dėl ko, pasak jų, ji nuolat grasino joms darbo praradimu. Šokėjos netgi teigia, kad Lizzo privertė jas iš naujo pretenduoti į savo vietas kelių valandų repeticijoje, kuri skamba žiauriai – viena šokėja tvirtina, kad buvo priversta apsiprausti tiesiog scenoje, nes bijojo padaryti pertrauką.

Viena šokėja taip pat teigia, kad Lizzo žinojo apie jos valgymo sutrikimus ir tuo pasinaudojo, kai manė, kad šokėja nėra tinkama. Neva vertė ją apie tai kalbėti.

Be viso to, šokėjos teigia, kad nuolat turėdavo atsisakyti kitų šokių koncertų per gastrolių pertraukas. Jos pateikė ieškinį dėl didelės žalos atlyginimo.

Amerikiečių reperė Lizzo (27 nuotr.)
+21