Loboda pristato hitą, dėl kurio rizikavo gyvybe: vaizdo klipe – suniokotas automobilis Kyjivo greitkelyje

Loboda  / Stopkadro nuotr.
Loboda / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-10-06 12:47
AA

Loboda pristatė didelio atgarsio sulaukusį perdirbinių albumą „Made in U“ kartu su vienos iš garsiausių dainų vaizdo klipu. „Made in U. Mixes“ rinkinys su 8 originalaus albumo kūrinių perdirbiniais pasirodė šių metų pavasarį ir pateko į populiariausių Lietuvos albumų TOP-15.

Albumo „Made in U“ milžiniška sėkmė, dar labiau išryškėjusi Lobodos pasaulinio koncertinio turo metu, įkvėpė dainininkę milijonų žmonių pamėgtus hitus interpretuoti naujai.

„Made in U. Mixes“ – gilių minčių originalaus albumo kompozicijų, tarp jų ir lyrinių, adaptacija šokiui. Garso prodiuseriai ir aranžuotojai iš Ukrainos ir Europos kūrė perdirbinius, vadovaujant pačiai Lobodai. „Made in U. Mixes“ albumas sukurtas laikantis geriausių alternatyvios šokių muzikos tradicijų su Deep-house elementais ir instrumentų gyva muzika.

Loboda / Gradus filming nuotr.

Kartu su albumu Loboda pristatė vienos iš garsiausių „Градус 100“ („Gradus 100“) dainos perdirbinio vaizdo klipą. Vaizdo klipo režisierius Indy Hait.

„Градус 100“ („Gradus 100“) – tai gyvenimo metafora, kiekviename etape pripildyta ekstremalumo. Šokanti, sklandanti tarsi skustuvo ašmenimis, Loboda lengvai išvengia pašėlusio automobilių srauto, kuris lekia jos link pašėlusiu greičiu. Ji tarsi šoka valsą didžiuliame greitkelyje, įveikdama vieną po kitos, besiveržiančias į jos atvirą gyvenimą, kliūtis.

Loboda / Gradus filming nuotr.

„Esu dėkinga savo gerbėjams visame pasaulyje už įkvėpimą. Po sėkmingo „Made in U” albumo norėjau jūsų mėgstamoms dainoms suteikti naują gyvenimą. Aš nemoku pasiduoti, visada tikiu savim... ir judu į priekį. Šiandien taip gyvena kiekvienas ukrainietis – su tikėjimu širdyje, įveikdamas begalę sunkumų... kartais prasiverždamas per nesugriaunamas sienas“ – premjeras komentuoja Loboda.

Vaizdo įrašą filmavo viename didžiausių Kijeve greitkelių. Kadangi judrų greitkelio eismą galima buvo sustabdyti vos kelioms minutėms, vaizdo klipą teko filmuoti ekstremaliomis sąlygomis ir viršgarsiniu greičiu.

Priminsime, kad 2023 metų kovo 24 dieną Loboda pristatė „Made in U” albumą, kuris per kelias valandas pakilo į Ukrainos topų viršūnę ir apie du mėnesius užimdavo pirmas pozicijas, taip pat pateko į Europos, Vidurio bei Vakarų Azijos šalių labiausiai klausomų įrašų topus.

Tuomet dainininkė prisipažino, kad pavadino albumą „Made in U” norėdama pabrėžti tėvynės ir savo šaknų svarbą, be kurių mes niekada neįgysime sparnų.