Los Andžele sulaikytas reperis A$AP Rocky: kaltinamas ginklu sužalojęs vyrą

Rihanna ir A$AP Rocky / „Scanpix“ nuotr.
Rihanna ir A$AP Rocky / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-04-20 19:52
AA

Los Andželo oro uoste sulaikytas dainininkės Rihannos mylimasis, reperis A$AP Rocky. Privačiu lėktuvu iš Barbadoso grįžęs reperis suimtas už 2021 m. lapkritį Los Andžele įvykdytą incidentą, kurio metu šaunamuoju ginklu sužalojo žmogų.

Policija trečiadienį Los Andželo tarptautiniame oro uoste suėmė reperį A$AP Rocky, kurio tikrasis vardas Rakimas Mayersas, pranešė NBC News. Policija jį sulaikė padedama imigracijos ir muitinės tarnybos.

Reperis suimtas už tai, kad praėjusiais metais Los Andželo gatvėje šaunamuoju ginklu nusitaikė į praeivį ir jį sužalojo.

Reperio auka teigė, kad visa tai nutiko 2021-ųjų lapkričio 6 d., apie 22.20 val., netoli Vista Del Mar ir Selma aveniu. Anot vyro, A$AP Rocky priėjo prie jo gatvėje ir tris ar keturis kartus iššovė iš rankinio ginklo. Viena iš kulkų kliudė jo kairę ranką. Pranešama, kad susišaudymo metu R.Mayersas vaikščiojo su dar dviem žmonėmis. Su kuo jis buvo, neaišku.

Los Andželo policija dėl šio incidento buvo pradėjusi tyrimą.

Iš Barbadoso į Los Andželo oro uostą A$AP Rocky atvyko privačiu lėktuvu. Ten jis atostogavo su savo nėščia mergina Rihanna. Pora pailsėti išvyko pasklidus gandams apie reperio neištikimybę.

ASAP Rocky/ Vida press nuotr.

Dainininkė Rihanna penktadienį buvo pastebėta Barbadoso oro uoste, kur susitiko su R.Mayersu ir jo šeima. Į atlikėjos gimtinę pora išvyko paklidus gandams, kad Rihannos nėštumo metu A$AP Rocky užmezgė romaną su batų dizainerė Amina Muaddi.

A.Muaddi penktadienį socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė pareiškimą ir griežtai paneigė kaltinimus.

„Visada maniau, kad socialinėje žiniasklaidoje skleidžiamas nepagrįstas melas nenusipelno jokio atsakymo ar paaiškinimo.

Iš pradžių galvojau, kad šios melagingos paskalos, sukurtos tokiais piktais kėslais, nebus vertinamos rimtai. Vis tik per pastarąsias 24 valandas man buvo priminta, kad gyvename visuomenėje, kuri labai greitai ima kalbėti nepagrįstomis temomis ir niekas nėra nuo to apsaugotas.

Net tai, kas turėtų būti vienas gražiausių ir džiaugsmingiausių momentų žmogaus gyvenime. Turiu kalbėti, nes tai nukreipta ne tik į mane, bet ir į žmones, kuriuos labai gerbiu ir myliu.

Kol Rihanna ir toliau gyvena ramų nėštumo laikotarpį, aš grįžtu į savo verslą ir linkiu visiems gražaus Velykų savaitgalio!“, – rašė A.Muaddi.

Artimas abiejų atlikėjų šaltinis portalui TMZ sakė, kad gandai apie A$AP Rocky neištikimybę buvo „100% klaidingi“, ir pridūrė, kad tai yra „1 mln. procentų netiesa“.