Lotynų muzikos karalius, buvęs J.Lopez vyras M.Anthony vedė ketvirtą kartą: vestuvės – muziejuje

Marcas Anthony ir Nadia Ferreira / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį dainininkas, aktorius Marcas Anthony (54) iškėlė ketvirtas vestuves. Šiuolaikinės lotynų muzikos karaliumi tituluojamas atlikėjas vedė daugiau nei 30 metų jaunesnę grožio konkursų nugalėtoją modelį Nadia Ferreira (23).

Pranešama, kad dainininkas Marcas Anthony šeštadienį vedė modelį Nadia Ferreira, su kuria susižadėjo gegužės mėnesį. Pasak „Hola!“, vestuvės įvyko Majamyje, Perezo meno muziejuje. Čia buvo ne tik daugybė įžymybių, bet ir valstybės pareigūnų, įskaitant Majamio merą, kuris vedė vestuves.

Skelbiama, kad vestuvėse dalyvavo Davidas ir Cruzas Beckhamai, Salma Hayek, Luisas Fonsi, Daddy Yankee, Romeo Santos, Maluma, Marco Antonio Solis ir kiti.

Marcas Anthony yra vadinamas šiuolaikinės lotynų muzikos karaliumi, tad akivaizdu, kad jo vestuvėse šėlsmo netrūko. Užsienio žiniasklaidoje pasirodė nuotraukos, kuriose matyti kad Perezo meno muziejuje buvo užkurtas tikras vakarėlis.

2022 Latin Grammy Awards - Arrivals / Beatričė Staniūnaitė nuotr.

Primename, kad Marcas Anthony ir Nadia Ferreira susižadėjo praėjusių metų pavasarį. Socialiniuose tinkluose subtiliai rodžiusi sužadėtuvių žiedą su deimantu, 23-ejų Nadia galiausiai patvirtino, kad ji ir 53 metų dainininkas ketina susituokti.

Mergina šią žinią pranešė savo instagramo paskyroje per vakarėlį „Sexy Fish“ restorane Majamyje, pasidalijusi nuotrauka, kurioje su M.Anthony yra susikibusi rankomis, ir parodydama minėtą žiedą.

„Sužadėtuvių vakarėlis!“, – rašė N.Ferreira.

Marcas Anthony ir Nadia Ferreira / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Primename, kad prieš pradėdamas susitikinėti su N.Ferreira dainininkas jau buvo susižadėjęs keturis kartus, o trys iš jų virto santuoka. Pirmą kartą jis rankos paprašė Claudette Lali, tačiau 1998 m. buvusi pora nutraukė santykius, taip ir nespėjusi žengti prie altoriaus.

Vis dėlto vėliau M.Anthony buvo vedęs grožio karalienę Dayanarą Torres, dainininkę, aktorę Jennifer Lopez ir modelį Shannon De Lima, su kuria išsiskyrė 2017 m. vasarį.

M.Anthony turi šešis vaikus: 28 m. Arianą ir 26 m. Chase'ą su buvusia mylimąja Debbie Rosado, 21 m. Cristianą ir 18 m. Ryaną su D.Torres ir 14 m. dvynius Emme ir Maximilianą su J.Lopez.

Skaitykite daugiau