Lūpų dažai. Kaip išsirinkti spalvą?

„Badgley Mischka“ pavasaris/vasara'18 / Vida Press nuotr.
„Badgley Mischka“ pavasaris/vasara'18 / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2017-09-29 12:03
AA

Daugelis moterų turi pamėgtą lūpų dažų spalvą. Tačiau ką daryti, jei gamintojas nutaria pakeisti spalvų paletę? Arba senoji pabosta? Ir kaip išsirinkti iš šimtų atspalvių tą, kuris idealiai tiks?

Natūralu, kad vieni atspalviai tinka vasarą, kai oda įdegusi ir aplink daug saulės ir spalvų, o kiti – žiemą, kai oda pablykšta ir vis daugiau laiko praleidžiame dirbtiniame apšvietime. Bėgant metams, pakeitus plaukų spalvą senieji lūpų dažai gali irgi nebe taip tikti.

Štai keletas patarimų, į kuriuos pravartu atkreipti dėmesį renkantis naują spalvą.

1. Šiltas ar šaltas atspalvis? Jei renkatės šiltus šešėlių ir skaistalų atspalvius, lūpų dažai irgi turėtų būti tokie. Taip pat verta atkreipti dėmesį, kokio tipo moteris – šilto ar šalto – esate, t. y. kokio atspalvio jūsų plaukai, oda ir akys.

2. Natūrali tinka visoms. Natūralią lūpų spalvą imituojantys atspalviai yra visada saugus pasirinkimas, jei nežinote, kokią rinktis. Tokia spalva tinka prie bet kokios spalvos drabužių ir visomis progomis.

3. Nesidažykite testeriais. Niekam neskolinkite savo lūpų dažų, juo labiau nesidažykite parduotuvėse esančiais mėginėliais. Galite „pasigauti“ pačių įvairiausių bakterijų. Geriausia patikusia spalva padažyti išorinę plaštakos dalį (vidinės oda daug šviesesnė, todėl taip rinktis nepatartina) ir ją pridėti prie veido. Jei renkatės dieninį lūpdažį, spalvą vertinkite dienos šviesoje, jei vakarinį – lempų.

4. Raudona – kruopščiai išsirinkus. Nors sakoma, kad raudoni lūpų dažai patys perkamiausi, tačiau lieka neaišku, ar visos tos prabangios tūbelės būna išnaudojamos. Ne visos moterys gerai jaučiasi, žinodamos, kad jų makiažas yra itin ryškus. Bet kokios klaidos dažantis raudonai irgi labai pastebimos. Tiek už lūpų kontūro nuvarvėjusi ar „nuvalgyta“ spalva, tiek raudonai išteplioti dantys.

Tačiau raudonos lūpos padeda atitraukti dėmesį nuo raukšlelių aplink akis. Taigi, rinkitės raudoną, tik tam skirkite laiko ir dėmesio.

5. Matiniai ar blizgūs? Jei mėgstate švytinčią pudrą, perlamutrinių atspalvių šešėlius, tai ir lūpų dažus rinkitės atspindinčius šviesą. Prie matinės pudros tiks matiniai lūpų dažai.

Dėmesio! Jei dieną tinka ir blizgūs šešėliai (ypač nešiojančioms akinius), tai su lūpų dažais būkite atsargios. Dieną, ypač biure, su perlamutriniais lūpų dažais galite atrodyti pretenzingai.

6. Plaukų spalva ne viską lemia. Vis dar gajus mitas, kad tamsiaplaukėms tinka sodrios, ryškios spalvos, o šviesiaplaukėms – tik švelnios rausvos ar natūralių atspalvių.

Daug svarbiau jūsų temperamentas, proga ir noras padaryti vienokį ar kitokį įspūdį. Todėl ir blondinė, ir brunetė gali atrodyti įspūdingai pasidažiusios tiek skaisčiai raudonais, tiek sodriais ar neutraliais atspalviais.

Lūpų dažų spalvos rudeniui (40 nuotr.)
+34

Galite išmėginti šiuos „Idun Minerals“ produktus

Kreminiai lūpų dažai suteikia elegantišką permatomą blizgesį. Kreminė tekstūra švelniai apgaubia lūpas ir suteikia komforto jausmą. Sudėtyje esantis vitaminas E, natūralus antioksidantas, apsaugo lūpų odą. Šiaurinių tekšių aliejus ir sviestmedžio sviestas drėkina, maitina ir suteikia lūpoms šilko minkštumą. Sudėtyje – ypač išgryninti mineraliniai pigmentai.

Kreminiai lūpų dažai / Gamintojo nuotr.

Matiniai lūpų dažai su išgrynintais mineraliniais pigmentais, padengia lūpas itin sodria spalva ir suteikia joms švelnų matinį efektą. Sudėtyje esantis vitaminas E apsaugo lūpų odą. Šiaurės tekšių aliejus minkština, drėkina ir maitina. Tinka visiems odos tipams, net ir jautriai odai.

Matiniai lūpų dažai / Gamintojo nuotr.

Maitinamasis lūpų blizgis – su itin išgrynintais mineralais, suteikia blizgesio ir gražų atspalvį. Sudėtyje esantis vitaminas E apsaugo lūpų odą. Šiaurės tekšių aliejus minkština, drėkina ir maitina.

Sukurta Švedijos mokslininkų. Kadangi blizgis pagamintas ne vandens pagrindu (o tekšių aliejaus), plaukai nelimpa prie lūpų. Taip išvengiama diskomforto, kurio taip nemėgsta ilgaplaukės.

„Idun Minerals“ lūpų blizgiai / Gamintojo nuotr.

Lūpų pieštukas puikiai paryškina lūpų kontūrą, suteikia lūpų miakiažui užbaigtumo ir neleidžia lūpų dažams „išbėgti“. Galima naudoti tiek lūpų kontūrui, tiek visoms lūpoms padažyti. Lūpų pieštukas suteikia ryškią spalvą, tačiau su trintuku, esančiu kitame pieštuko gale, galite sukurti natūralią spalvą. Patogu naudoti, kreminė minkšta tekstūra, nedžiovina lūpų.

Sudėtyje esantis kokosų aliejus kondicionuoja lūpų odą. Tinka visų tipų odai, net ir jautriai. Be konservantų. 100 proc. tinka veganams.

„Idun Minerals“ lūpų pieštukai / Gamintojo nuotr.

Produktai – be kvapiųjų medžiagų, konservantų ar cheminių medžiagų, kurios paprastai sukelia alergijas ar niežulį. Tinka jautriai odai. Juos tinka naudoti ir atšalus orams, nes sudėtyje esantys aliejai ir sviestas apsaugo lūpų odą nuo šalčio.

Apžiūrėti visas spalvas ir įsigyti prekes galite čia.