M-1 laidų vedėjai Lietuvos vyrų nuodėmes veža į Vatikaną: laikas masiniam apsivalymui

M-1 laidų vedėjų pasiruošimas kelionei į Italiją / Tomo Krisiulevičiaus nuotr.
M-1 laidų vedėjų pasiruošimas kelionei į Italiją / Tomo Krisiulevičiaus nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-18 11:41
AA

Paskutinis gegužės penktadienis – nacionalinė vyrų diena. Prieš daugiau nei dešimt metų M-1 inicijuota šventė prigijo ir yra minima įvairiausiomis formomis. Šiais metais vyrų dienos proga M-1 išvyksta į Italiją. Tam ryžosi praėjusiais metais Baltijos jūrą apvažiavę, iš Estijos, Švedijos, Danijos, Vokietijos ir Lenkijos tiesiogines laidas vedę šios radijo stoties vedėjai Tomas Jazdauskas ir Arnoldas Eisimantas.

Svarbiausias kelionės tikslas – išvežti Lietuvos vyrų nuodėmes į Vatikaną.

„Žmonės – nuodėmingos būtybės. Ypač vyrai. Kalbam iš patirties: tai žmonos gimtadienį pamiršai, tai klozeto dangčio neuždarei, tai namo paryčiais grįžai. Metai iš metų tai kapsi, graužia sąžinę, spaudžia širdį, todėl nusprendėme masiškai apvalyti visus Lietuvos vyrus, o drauge ir save“, – šypsosi M-1 laidų vedėjas Tomas.

M-1 laidų vedėjų pasiruošimas kelionei į Italiją / Tomo Krisiulevičiaus nuotr.

Vyrų nuodėmes M-1 duetas veš senu itališku „Fiatu“, kurio variklio galingumas, kad ir kaip simboliškai skambėtų vyrų dienos kontekste – 0,7 litro.

„Praėjusiais metais per ekspediciją aplink Baltijos jūrą supratome, kad geriausia transliacija iš ten, kur yra nuotykis. Vieną laidą vedėme iš automobilio, kurį tuo metu vežė tralas. Šito nepamiršime visą gyvenimą. Transliavome iš kelto, iš apžvalgos rato, valgėme pūdytą silkę, vykdėme klausytojų užduotis ir tuo dalijomės.

M-1 laidų vedėjų pasiruošimas kelionei į Italiją / Tomo Krisiulevičiaus nuotr.

Kelionės į Italiją dar nepradėjome, o nuotykiai jau prasidėjo.

„Fiatą“ teko virinti, amputuoti nereikalingas detales, pridėti reikalingas. Keitėme tepalus, išvalėme saloną, prikabinėjome daug kvapukų, darosi panašus į automobilį. Sakysit, laužas? Bet tai – nuotykio garantas. Planuose – Venecija, Roma, Vatikanas ir, aišku, itališkas pliažas, jūra, vynas, pica“, – pasakoja Arnas.

M-1 veža Lietuvos vyrų nuodėmes į Vatikaną:

Registruoti savo nuodėmes vyrai kviečiami M-1 interneto svetainėje, o didžiausiems išdykėliams atiteks ir specialios dovanos.

M-1 vyrų ekspedicija į Italiją keliaus trise. Drauge su laidų vedėjais išsiruošė operatorius, fiksuosiantis Tomo ir Arno kasdienybę. Kelionės akimirkas ir dokumentiką bus galima sekti M-1 soc. tinkluose ir Youtube kanale.

„Jei tilps į bagažinę, šalia nuodėmių lagamino įsimesime DJ pultą. Transliuosim trankiai, todėl kviečiame būti drauge, dalintis užduotimis, siūlymais, patarimais, atsipalaiduoti, žaisti ir laimėti,“ – finalizavo Tomas.

Fotogalerija:

M-1 laidų vedėjų pasiruošimas kelionei į Italiją (12 nuotr.)
+6

M-1 feat Remis Retro – „Budinam svietą“:

M-1 vyrų ekspedicija į Italiją – nuo gegužės 22 dienos eteryje, soc. tinkluose ir Youtube. Arnas ir Tomas Jaz tiesiogiai iš Italijos – šiokiadieniais nuo 16 iki 19 val. per radijo stotį M-1.

Praėjusiais metais M-1 vyrų dienos proga leidosi į ekspediciją aplink Baltijos jūrą. Prisiminkite:

M-1 vyrų dienos ekspedicija aplink Baltijos jūrą (32 nuotr.)
+26