A.Eisimantas ir T.Jazdauskas šašlykų sezoną atidarė netikėtoje vietoje: „Supratome patekę į rojų“

M-1 vedėjai Arnoldas Eisimantas ir Tomas Jazdauskas šašlykų sezoną atidarė klausytojų kieme / M-1 nuotr.
M-1 vedėjai Arnoldas Eisimantas ir Tomas Jazdauskas šašlykų sezoną atidarė klausytojų kieme / M-1 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-02 20:01
AA

Radijo stotis M-1 šašlykų sezoną atidarė klausytojų kieme. Eterio meistrai Arnoldas Eisimantas ir Tomas Jazdauskas, įsikūrę Juditos ir Justino terasoje, prie kepsninės suderino darbą su malonumu: ir kepė mėsą, ir vedė laidą, rašoma pranešime spaudai.

„Patinka daryti tai, ko nedaro kiti. Atidaryti šašlykų sezoną klausytojų kieme – sena svajonė. Šiais metais ją pavertėme realybe. Paskelbėme konkursą pavadinimu „Šašlyklendas“, kurio prizas – piknikas klausytojų kieme. Gaila, kad atidaryti sezoną galime tik kartą metuose, nes kvietimų savo kieme, sode ar sodyboje pasikepti mėsytės sulaukėme kelių šimtų“, – apie projekto idėją pasakojo Tomas.

M-1 vedėjai šašlykų sezoną atidarė klausytojų kieme / M-1 nuotr.

„Buvo, kas kvietė į pirtį, į jacuzzi, net į balkoną su jau įrengta kepsnine. Buvo, kas viliojo dūzgėmis ir iš anksto įkalbinėjo likti nakvynei. Bet nuoširdumu užbūrė šeima iš Vilniaus rajono.

Nuvykę pilnais maišais mėsos supratome patekę į rojų. Anoje tvoros pusėje – nacionalinio parko teritorija, ramybė, gegutė, briedžiai, o šioje – net šuo su kate nesipyksta. Ideali vieta tiek eteriui, tiek vakarėliui. Šeimininkai pasirūpino ne tik užkandžiais, bet ir kaimynų bendruomene. Buvo jauku, linksma“, – konkretizavo Arnoldas.

Nesnaudė ir kiti M-1 laidų vedėjai: kas ganė Juditos šunis, kas flirtavo su kaimynėmis, kas, sužinojęs, jog šalia parduodamas namas, per pusvalandį sugebėjo kainą 20 tūkstančių eurų numušti.

„Nesitikėjom tiek emocijų. Vaikai laimingi, vyras laimingas, net šuo liko išbučiuotas ir laukia grįžtančių. Sutarėme su kaimynais, kad kitais metais pas save kvies visi, norime kartoti! Tik va nuo indų plovimo buvo nusiplauta“, – juokėsi į savo kiemą M-1 laidų vedėjus įsileidusi Judita.

„Šašlyklendas“ – pirmasis vasariškas M-1 projektas šiais metais. Netrukus motinos dienos proga laidų vedėjai į vakarienę limuzinu vešis klausytojų mamas, gegužės pabaigoje transliuos iš Italijos, o vasarą – iš dar įdomesnių vietų.

M-1 vedėjai Arnoldas Eisimantas ir Tomas Jazdauskas šašlykų sezoną atidarė klausytojų kieme (14 nuotr.)
+8