M.Silickaja-Šmatavičienė turi patarimą būsimoms mamoms: „Niekam nelinkiu praeiti to, ką patyriau aš“

Marija Silickaja-Šmatavičienė su vyru Liudu ir sūnumi Jokūbu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Nenuostabu, kad gimus vaikeliui, o ypač pirmagimiui, gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. To neneigia ir laidų vedėja Marija Silickaja-Šmatavičienė. Pasak jos, po sūnaus Jokūbo, kuris jau netrukus švęs savo pirmąjį gimtadienį, gimimo pasidarė sunku ne tik planuotis laiką, bet ir tvarkytis su motiniškais jausmais.

„Viską derinti yra labai sunku. Kartais galva sprogsta nuo minties, kad kažkas, kas buvo kruopščiai suplanuota, staiga pasikeitė, tuomet turi viską skubiai perplanuoti. Ir sąžinę skauda, bet ne dėl to, kad išleki kelioms valandoms pasifilmuoti, o dėl to, kad tų tokių valandų vis daugėja. Motinystė yra tikras gėris, kai nereikia niekur skubėti ir gali mėgautis akimirka, gal dėl to taip sunku paleisti vasarą, nes turėjome to laiko daugiau.

Jei visa tai nuskambėjo kaip pasiskundimas, tai taip nėra, nes kartais užsiimti savo mėgstama veikla yra labai sveika. Tuomet grįžti namo pasiilgęs to mažo žmogeliuko ir laiką leidi žymiai kokybiškiau“, – apie jau metus trunkantį etapą pasakojo M.Silickaja-Šmatavičienė.

Marija Silickaja-Šmatavičienė su vyru Liudu ir sūnumi Jokūbu / Asmeninio albumo nuotr.

Ne paslaptis, kad Marijos kolegė, laidų vedėja ir socialinių tinklų žvaigždė Dalia Belickaitė skaičiuoja paskutinius mėnesius iki to, kai sūpuos savo pirmąją atžalą ant rankų. Anksčiau merginos filmavimų metu plepėdavo skirtingomis temomis, o dabar viskas pradėjo suktis aplink mažuosius.

„Kol filmuojame „Merginos prie vairo” tikrai pasikalbame. Dalia kartais kažko paklausia pati, aš nesu linkusi patarinėti, jei manęs neprašo. Bet vieną patarti galiu visoms būsimoms mamos – žindymo specialistės konsultacija yra būtina, jei mamos planuoja maitinti pačios. Niekam nelinkiu praeiti to, ką patyriau aš. Bet ir tai įveikiau. Mūsų su Dalia labai skirtingi charakteriai, tai, manau, ir vaikus skirtingai auginsime“, – pasakojo laidų vedėja Marija.

Pirmadienį prasideda naujas muzikaliausio kanalo 2TV sezonas. Marija atskleidžia, kad naujienos laukia ne tik laidose, kurias žiūrovai galėjo pamėgti per praeitus sezonus, bet jų atsiras ir sezono eigoje, rašoma pranešime spaudai.

„Šiais metais bus daug beprotiškai gerų automobilių mūsų laidoje su Dalia. Tiesiog vau, kokių įdomių ir neeilinių. O „Pagaminta Lietuvoje“ stengsiuosi pakalbinti kuo daugiau mūsų vietinių žvaigždžių apie jų klipus, kurie, ačiū Dievui, grįžo į madą ir visi vėl pradėjo juos kurti. Iš naujienų laukia 2TV podkastas, kuriame mes keturiese - Dalia, Monika, Timūras ir aš - kalbėsime įvairiausiomis temomis“, – apie naują sezoną pasakojo M.Silickaja-Šmatavičienė.

„Pagaminta Lietuvoje“ – pirmadieniais, „Merginos prie vairo“ – antradieniais, 22 val.

Marija Silickaja-Šmatavičienė su šeima (22 nuotr.)
+16
Skaitykite daugiau