M.Vžesniauskaitė ir J.Caudwellas – apie sūnų, labdarai dalijamus turtus ir šeimos planus

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Socialinių tinklų nuotr.
Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Socialinių tinklų nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2021-11-03 13:04
AA

Olimpietė Modesta Vžesniauskaitė su mylimuoju milijardieriumi Johnu Caudwellu užsienio žiniasklaidai davė išskirtinį interviu. Septynių mėnesių sūnų Williamą auginanti pora pravėrė savo namų duris ir prakalbo ne tik apie labdarą, neseniai patirtą J.Caudwello traumą, tėvystę, bet ir mintis apie šeimos pagausėjimą.

Vos tik „Ok!“ žurnalistė Gemma McCartney peržengė prabangios vilos „Mayfair“ slenkstį, buvęs „Phones4U“ įkūrėjas ir olimpietė puola supažindinti su jųdviejų pirmąja bendra atžala, sūnumi Williamu Johnu Caudwellu, gimusiu kovo mėnesį.

„Jis visas į mane, nes daug miego jam nereikia, bet energingas jis neišpasakytai“, – ant rankų sūpuodamas sūnų pasakojo Johnas.

Šiemet ši pora ne tik šventė didžius įvykius, bet neišvengė ir neramumų. Šeimos nariams buvo nustatytas užsikrėtimas koronavirusu. Sveikstant po jo ir bandant atgauti jėgas, Johnas Caudwellas pateko į avariją su dviračiu, kurios metu jam „plyšo plautis, nustatyti 12 skilusių kaulų kairiajame petyje ir šonkauliuose bei sutrenkta galva“, rašo „Ok!“.

Po gydymo Italijos ligoninėje, kurį jis apibūdina kaip „barbarišką“, milijardierius buvo nuskraidintas į Monako ligoninę, kad būtų arčiau šeimos ir juo rūpintųsi geresni gydytojai. Praėjus kelioms savaitėms ir vyro būklei stabilizavus, jis grįžo į Jungtinę Karalystę.

„Iš visų šimtų lūžių, kuriuos patyriau, įskaitant ir lūžusią nugarą bei kaklą, tokio skausmo dar nebuvau patyręs“, – apie nelaimę sakė Johnas Caudwellas.

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Nepaisant išties sunkių laikų, Johnas, iš ankstesnių santykių turintis penkis vaikus, ir Modesta, taip pat auginanti sūnų Leonardo, optimizmo nepraranda ir vis stipriau atsiduoda labdaringai veiklai – „Caudwell Children“ fondui, padedančiam neįgaliems vaikams. Pora papasakojo ne tik apie tai, bet ir apie sūnų Williamą, jau spėjusį tapti dėde, bei kodėl Johnas savo 1,56 mlrd. svarų sterlingų vertinamą turtą ketina išdalyti labdarai.

„Jis nuostabus kūdikis, nors ir reikalauja sunkaus darbo, – apie septynių mėnesių amžiaus Williamą kalbėjo brandžiame amžiuje tėčiu dar kartą tapęs milijardierius. – Modesta labai pavargusi ir mano, kad Williamas – angelėlis, tačiau jis dar neturi rutinos, todėl jai reikia jį nuolat maitinti, dėl ko nelieka laiko asmeniniams dalykams.

Modestos Vžesniauskaitės gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.

Pastarieji šeši mėnesiai jai buvo ir siaubingi, ir patys džiaugsmingiausi. Su motinos meile nesivaržoma, ypač kai reikia žindyti. Juokinga, kai be mamos jis (Williamas – red. past.) negali, bet man esant šalia ir kalbant, žvilgsnio nenusuka būtent nuo manęs.“

Prisimindama nėštumą, Modesta Vžesniauskaitė šypsosi. Net besilaukdama moteris nevengė ekstremalių veiklų – slidinėjo, važinėjosi dviračiais, o likus dienai iki gimdymo vaikštinėjo po kalnus.

„Nėštumas buvo nuostabus, o gimdymas – fantastiškas, nes mane prižiūrėjo puikus gydytojas iš Monako. Jau sakiau Johnui, kad galėčiau pagimdyti dar keturis!“ – juokėsi Modesta, į ką jos mylimasis atsakė: „Jergutėliau. Kol kas nieko nekomentuosiu. Pirmiausia turiu išsigydyti petį ir sužalojimus.“ Tiesa, nors kūdikio laukimo periodą dviratininkė prisimena su džiugesiu, ji atskleidė, kad pradėti nėštumą buvo nelengva. Porai padėjo gydytojas Muhammadas iš Londono.

„Jis vadovauja puikiai vaisingumo klinikai. Modesta nemanė, kad galės pastoti, bent jau taip sakė visi gydytojai, sužinoję apie jos dviratininkės karjerą: kad 20 metų trukęs intensyvus važinėjimas ir nedidelis kūno svoris pastoti nepadės, bet, pasirodo, netiesa! Labai dėkojame gydytojui Muhammadui, kad mums padėjo“, – tęsė milijardierius.

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Socialinių tinklų nuotr.

Žurnalistei poros pasiteiravus, ar jiedu planuoja apie daugiau bendrų atžalų, Johnas Caudwellas atsakė tai „apsvarstysiantis“: „Kai pasveiksiu ir Williamas ūgtelės dar šešiais mėnesiais, ir jei Modesta mane apkerės...“

„Žinau, kad planetoje ir taip daug žmonių ir kalbu kaip išlepinta moteris, bet kai šalia toks vyras kaip Johnas, koks jis yra bei ką galėtų suteikti kiekvienam vaikui bei kuo aprūpino savo penkias ankstesnes atžalas, ši mintis labai žavi. Visi jie nuostabūs vaikai ir, manau, taip yra tik dėl tėvų. Man pasisekė, kad tapau jo vaiko motina ir jei galėtume turėti daugiau, labai to norėčiau.

Kadangi susilaukti Williamo nebuvo lengva, apie daugiau vaikų šiuo metu nesvajoju, tačiau labai norėčiau, nes šalia turiu nuostabų vyrą“, – savo mintimis dalijosi Modesta Vžesniauskaitė.

O ir kūdikių Caudwellų šeimoje nemažai. Pasirodo, praėjus trims mėnesiams po Williamo gimimo, Johnas tapo seneliu. „Anūkėlis Moses, – didžiavosi jis. – Moses ir Williamas retkarčiais susitinka, bet Moses mėgsta pamiegoti. Tikėkimės, kad ūgtelėję jie bendraus daugiau. Juokinga darosi pagalvojus, kad jis turi dėdę, vyresnį tik trimis mėnesiais.“

„Caudwell Children“ fondo įkūrėjai Johnas Caudwellas ir Modesta Vžesniauskaitė / „Amber Lounge“ nuotr.

Kaip ir visi tėvai, Johnas ir Modesta savo sūnui linki tik pačių geriausių dalykų gyvenime. Pagrindinis poros tikslas, kad visos jų atžalos būtų laimingos, o to, pasak dviratininkės, jie išmoksta iš tėvų. Milijadierius prasitarė, kad Modesta taip pat labai nori, jog mažasis Williamas pasektų jos pėdomis ir taptų dviračių sporto čempionu.

O tai įgyvendinti turtingiems tėvams tikrai nebus sunku. Bet ar milijardieriaus statusas neturi kokių nors minusų, klausė „Ok!“ žurnalistė?

„Nelabai, – atsakė Johnas Caudwellas, kuriam sunkiausia yra atsiriboti nuo individualių prašymų padėti. – Tačiau negaliu tuo užsiimti, nes savo laiką ir pinigus noriu investuoti į tai, kas turės įtakos didesniu mastu. Yra problemų, su kuriomis susiduria tūkstančiai ir net milijonai žmonių. Negalėčiau užsiimti labdara, jei nebūčiau turtingas, todėl matau tik pliusus.“

Milijardierius bendradarbiauja ir su organizacija „The Giving Pledge“, kuri ragina turtingus asmenis aukoti pinigus labdarai. Tačiau ne visi turtais aptekę yra tokie dosnūs kaip Johnas Caudwellas.

„Nesuprantu jų, – sakė vyras. – Jeffo Bezoso turtai dabar vertinami 200 mlrd. dolerių, o pernai jie išaugo dar 50 mln. dolerių dėl suaktyvėjimo jo versle (elektroninėje komercinėje bendrovėje „Amazon“ – red. past.). Jei būčiau Jeffas Bezosas, tikriausiai išdalinčiau 99 proc. savo turtų. Jei jis išdalintų 99 proc. visų savo turtų, visi galvotų „Koks nuostabus jis žmogus“ ir jam dar liktų 2 mlrd. dolerių.“

Prisijungę prie „The Giving Pledge“, turtingieji ne iškart privalo aukoti. Užtenka pažado, kad per savo gyvenimą arba jam pasibaigus jų pinigai bus panaudoti geriems tikslams. „Tai iš jo neatims turtingiausio žmogaus titulo“, – pridūrė Johnas Caudwellas. – Jis tik pažadės, kad pinigai galiausiai bus išdalyti. Nesuprantu, kodėl daugiau žmonių taip nedaro. Man 50 proc. (savo turtų – red. past.) atiduoti neužtenka, todėl padidinau iki 70 proc. – ir jei prieš mirdamas uždirbsiu dar daugiau, vėl padidinsiu.“

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas (23 nuotr.)
+17