M.Vžesniauskaitei ir J.Caudwellui gimė dukra: išskirtinis vardas, pirma nuotrauka ir ašaros

Johnas Caudwellas ir Modesta Vžesniauskaitė / Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuor.
Johnas Caudwellas ir Modesta Vžesniauskaitė / Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuor.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-28 12:27
AA

Olimpietė dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė (39) ir britų milijardierius, filantropas Johnas Caudwellas (70) išgyvena džiugias akimirkas. Jie sulaukė šeimos pagausėjimo.

Modestos Vžesniauskaitės ir Johno Caudwello namuose – džiugi žinia. Jiems gimė dukra. Norėdamas išreikšti pakylėtas emocijas, verslininkas paskelbė įrašą, kurį papildė jautri Modestos ir mažylės nuotrauka. Be to, atskleidė, kad dukrai suteikė dvigubą vardą.

„Isabella Sky gimė 22.40 val.

Tai vienas gražiausių išgyvenimų, kokį tik gali patirti kiekvienas, o Modesta buvo tokia kupina laimės, kad negalėjo nustoti juoktis ir verkti. Turiu prisipažinti, kad jaučiausi beveik taip pat“, – rašė J.Caudwellas.

Praėjusį pavasarį pagimdžiusi sūnų Williamą Johną, Modesta Vžesniauskaitė atskleidė nesitikėjusi, kad „gandrai aplankys“ antrą kartą.

Laime spinduliuojanti Modesta instagrame anksčiau pasidalijo echoskopo nuotrauka, kurioje matyti jos ir Johno mažylė. Įrašu M.Vžesniauskaitė sutiko pasidalyti su portalu Žmonės.lt.

„Ar ji atrodys kaip Johnas, ar aš? Liko tiek nedaug laiko iki to, kai pasisveikinsime su mano pirmąja dukryte, trečiuoju mano vaiku. Jaučiuosi tokia laiminga ir tokia palaiminta kiekvieną dieną! Geriausia gyvenimo dovana yra mano Johnas ir mano šeima“, – tada rašė M.Vžesniauskaitė.

Žmonės.lt primena, kad britų verslininkas J.Caudwellas jau turi penkias atžalas iš prieš tai buvusių santykių. Vyriausiai jo dukrai Rebekah – 41 metų, o jauniausiai atžalai Jacobi – 17. Žinoma sportininkė Modesta Vžesniauskaitė iš praeitos santuokos taip pat augina vaiką – 11-kos sūnų Leonardą.