„Måneskin“ fenomenas: gerbėjai kaipmat iššlavė bilietus į turo koncertus, įskaitant Rygą

„Måneskin“ / IWBYS nuotr.
„Måneskin“ / IWBYS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-30 21:07
AA

Italų grupės „Måneskin“ populiarumas akivaizdus! Ketvirtadienio popietę pasirodžius bilietams į jų koncertinį turą po Europą – vos po dviejų valandų bilietai buvo iššluoti gerbėjų.

2022 m. kovo 14 d. „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtojai, akimirksniu tapę pasaulinio mąsto muzikos fenomenu – italų grupė „Måneskin“ koncertuos Rygoje, „Arena Riga“ salėje. Pasirodymas yra įtrauktas į koncertinio turo „Loud Kids On Tour '22“ grafiką, tarp kitų 16-kos Europos šalių.

Bilietus į koncertą Rygoje buvo galima įsigyti nuo ketvirtadienio, rugsėjo 30 d. 13 val. visose bilietai.lt kasose ir internetu, tačiau vos praėjus kelioms valandoms – bilietų nebeliko ne tik į koncertą Latvijoje, bet ir kitose šalyse.

Tuo stebėjosi ir patys „Måneskin“. „Negalime tuo patikėti, dėkojame jums labai!“, – rašoma oficialiame grupės „Facebook“ puslapyje.

Savo neprijaukinto ir beprotiškai energingo skambesio dėka grupei „Maneskin“ pavyko sugrąžinti roko muziką į pasaulio topų viršūnes.

Dvidešimtmečiai Victoria (bosinė gitara), solistas Damiano, gitaristas Thomas ir būgnininkas Ethanas pradėjo savo kelią į sėkmę 2015 m. grodami gimtosios Romos gatvėse. Jiems prireikė vos keleto metų, kad pavergti pasaulį ir tapti viena populiariausių naujosios kartos roko grupe. Šiandien „Maneskin“ kūryba įvairiose muzikos platformose siekia 3,5 mlrd. perklausų ir peržiūrų – vien tik „Spotify“ kas mėnesį jų dainos perklausomos daugiau kaip 43 mln. kartų.