Madai neabejingas garsenybes „Tiulio fėja“ sukvietė pasisvečiuoti „veidrodžių karalystėje“

„Tiulio fėjos“ kolekcijos „Veidrodžių karalystė“ pristatymo svečiai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio vakarą išsipustę ponai ir ponios susirinko „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje, kur stebėjo mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėjos, dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės proginių suknelių kolekcijos „Veidrodžių karalystė“ pristatymą.

Naujausios savo kolekcijos, kurios darbais stengėsi atskleisti motinos ir dukters santykį, pristatymą dizainerė V.Jakučinskaitė surengė Vilniaus prieigose esančiame prabangiame viešbutyje.

Pirmieji svečiai į prašmatnų renginį ėmė rinktis dar vos sutemus. Atėjo čia daug garsenybių: tai ir Oksana Pikul-Jasaitienė, ir Agnė Jagelavičiūtė, Jolanta Talaikytė, Austėja Jablonskytė, Šorena, Elena Puidokaitė-Atlanta, Inga Budrienė, Renata Jampolskė, Rūta Mikelkevičiūtė bei dar daug kitų.

Viešbučio salėje „Grand Opera“ jie noriai pozavo būriui į renginį susirinkusių fotografų. O Žmonės.lt papasakojo, kaip susikirto jų ir V.Jakučinskaitės keliai.

Antai stilistė Agnė Jagelavičiūtė renginyje pasirodė kartu su sūnumi Leonu. Bendraudama su Žmonės.lt stilistė šypsodamasi sakė, kad mažylis mados renginyje debiutuoja.

„Viktorija labai artima mūsų draugė. Sūnui jau dveji metai, dauguma į tokius renginius vaikšto ir su daug mažesniais vaikais. Leonas šiandien mados renginy debiutavo... Man labai patinka tas Viktorijos bruožas, kad ji labai nuosekli, dirba negailėdama jėgų jau daug metų. Ji gludina savo estetiką, tobulėja. Labai svarbu išskirti, kad ji visada daro šou. Tai nebūtinai daro kiti dizaineriai“, – kalbėjo A.Jagelavičiūtė.

Agnė Jagelavičiūtė su sūnumi Leonu / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Blizgiu įvaizdžiu suspindo televizijos laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė. „Su Viktorija esame seniai pažįstamos. Paprastai jei man reikia pasipuošti, renkuosi jos sukneles, nes man patinka jos stilius, moteriškumas, tai, kad jos kūryboje yra naivumo, vėjo, švelnumo. Tai tos savybės, kurių pati neturiu. Iš tiesų, pačiai puoštis netenka dažnai. Susidaro toks įspūdis, kad televizijos, scenos žmonės dažnai gyvenime puošiasi, nuolat švenčia. Bet pati esu tiek atsikandusi visų renginių, kad vakarinė suknelė – mano darbo dalis. Jei tenka tokią vilkėti, tai iškart asocijuojasi su darbu. Šiandien noriu pailsėti, todėl pasirinkau disko stilių“, – sakė ji.

Agnė Jagelavičiūtė su sūnumi Leonu / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Neįmanoma nepastebėti čia buvo stilistės Austėjos Jablonskytės. Ji vakarui pasipuošė dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtais drabužiais.

„Viktorija kuria proginius, vestuvinius drabužius. Tai – jos pasirinkta kryptis. Manau, savo stiliaus ji laikosi daugybę metų. Gal šįsyk kažkuo nustebins? Abi su ja jau daug metų dirbame, sunku pasakyti, kaip susipažinome. Mūsų keliai susikerta nuolatos. Kalbant apie šią kolekciją, „mama ir dukra“ jos kūryboje minima ne pirmą kartą“, – nedaugžodžiavo.

Agnė Jagelavičiūtė su sūnumi Leonu / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

TV laidų vedėja Giedrė Talmantienė pristatyme pasirodė kartu su dukra Une.

„Namuose turiu mados guru – dukrą. Ji labai mėgsta mados renginius, taigi pastaruoju metu ir aš užsuku dažniau. Seku Viktorijos kūrybą, nesyk puošiausi jos suknelėmis. Jei nori nesukti sau galvos ir gerai atrodyti, tai Viktoriją verta rinktis. Turiu naują jos suknelę, tik dar noriu kiek pataupyti... Iš tiesų, puošiuosi nedažnai. Mano darbas toks, kad išsiruošti ir kažkur išeiti tenka tik per didžiąsias metų šventes. O atrodo juk kad moterys iš televizijos nuolat gražios, su makiažu ir miega, iš pieno plaukusios... Bet esu už tai, kad moterys puoštųsi. Nors žinau, ką tai reiškia“, – šypsojosi.

Agnė Jagelavičiūtė su sūnumi Leonu / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

O renginyje pasirodžiusi Renata Jampolskė pasakojo, kad pastarąjįsyk mados renginyje lankėsi išties seniai.

„Paskutinįkart mados renginy lankiausi prieš dvejus metus. Viktorijos drabužiais paskutinįkart puošiausi per vaikelio krikštynas... Tiesą sakant, ne per daug domiuosi mada. Bet stengiuosi ją sekti. Man patinka tai, kad Viktorija siuva ir vaikams. Pamenu, per krikštynas aš ir vaikas rengėmės vienodai... Kitas reikalas, kai dizainerė pati yra mama. Tada ji geriau supranta, ko reikia“, – svarstė.

Agnė Jagelavičiūtė su sūnumi Leonu / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Apie kolekcijos pristatymą

Dar besiruošdama naujos proginių suknelių kolekcijos pristatymui Viktorija Jakučinskaitė sakė, kad naujausiuose savo darbuose stengėsi pabrėžti mamos ir dukros santykį. Viktorijos nuomone, tai neįkainojamas ryšis tarp moterų, kuris visada buvo ir bus jai svarbus.

Prieš kolekcijos pristatymą ji surengė ir žinomų moterų fotosesiją, kurioje šios pozavo su dukromis.

„Tiulio fėjos“ naujos kolekcijos pristatymo renginys svečiams turėjo priminti Lewiso Carrollo klasikinio literatūros šedevro herojės Alisos nuotykius veidrodžių karalystėje.

Lyg iš pasakos: mados namų „Tiulio fėja“ proginių suknelių kolekcija (81 nuotr.)
+75

Suknelių pristatyme dalyvavusios damos, būsimos nuotakos ir kiti garbūs svečiai galėjo ne tik iš anksto pasiruošti svarbiausioms metų šventėms, bet ir aristokratiškai pasimėgauti penktosios valandos arbatėle, pabendrauti bei kūrybinėse dirbtuvėse iš arčiau susipažinti su Viktorijos Jakučinskaitės darbais.

Pristatymo vakarą „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje, erdvioje Bibliotekos salėje, damų laukė paruošta speciali erdvė – „showroom“. Iškilmingo vakaro panelėms ir ponioms šilko bei nėrinių sūkuryje padėjo nepasiklysti profesionalūs asistentai.

Viktorijos Jakučinskaitės ir „Tiulio fėjos“ kolekcijos pristatymo svečiai (71 nuotr.)
+65
Skaitykite daugiau