Mados ateitis: ant Paryžiaus podiumo nuoga žengusi Bella Hadid „apipurkšta“ suknele

Bella Hadid Paryžiaus mados savaitėje / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Bella Hadid Paryžiaus mados savaitėje / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-02 09:19
AA

Paryžiaus mados savaitėje netrūko šokiruojančios dizainerių kūrybos, o šiemet ant podiumo pasirodžiusi Bella Hadid išties privertė aiktelėti. „Coperni“ 2023 m. pavasario/vasaros kolekciją pristatęs vienas garsiausių modelių, prieš žiūrovus stojo beveik nuoga ir buvo aprengta purškiamo audinio suknele.

Beveik per kiekvieną Paryžiaus mados savaitę internete kyla šurmulys, o gerbėjus šokiruoja ir džiugina novatoriški būdai, kuriais dizaineriai demonstruoja karščiausias sezono tendencijas.

Šių metų Paryžiaus mados savaitė – ne kitokia. Žandikaulis daugeliui atvipo po Bellos Hadid pasirodymo „Coperni“ 2023 m. pavasario/vasaros kolekcijos, kurią pristatė dizaineriai Sébastien Meyer bei Arnaud Vaillant.

Bella Hadid Paryžiaus mados savaitėje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Per šou finalą supermodelis žengė podiumu vilkėdama tik apatinius drabužius, o po to technikai apstulbusios publikos akivaizdoje ant jos su specialia „Fabrican“ medžiaga užpurškė suknelę.

Meninis pasirodymas, kuriame susipynė mokslas ir mada, reikalavo, kad 25-erių modelis mažai ką paliktų vaizduotei, o ekspertai galėtų sukurti suknelę ir taip padaryti tikrą šou.

Gerbėjai suskubo pagirti B.Hadid už jos vaidmenį šioje kolekcijoje, kuris, anot jų, „įeis į mados istoriją“.

„Twitter“ vartotojas rašė: „Vienas iš šauniausių kada nors matytų dalykų. Visiems, kurie tai matė realiame gyvenime, labai pasisekė.“

„Bella Hadid atėjo nuoga, o išėjo su nuostabia suknele. Mada gali būti tokia poetiška“, – pridūrė kitas.

Daugelis teigė, kad ši akimirka privalo būti įrašyta į istorijos vadovėlius. „Bella Hadid ir ši užpurkšta suknelė – tai ikoniška akimirka, kuri įeis į istoriją“, – teigė mados gerbėjai.

Tokiai technologijų revoliucijai ant vieno garsiausių podiumų abejingi neliko daugelis pasaulio madistų. Bellos Hadid pasirodymu dalijosi ir mados tinklaraštininkė, „Spintos guru“ įkūrėja Deimantė Bulbenkaitė.

„Coperni mados namų dizaineriai Sébastien Meyer bei Arnaud Vaillant yra neabejotinai vieni įdomiausių jaunosios kartos kūrėjų Paryžiuje. Jie kuria aksesuarus iš stiklo, eksperimentuoja su skirtinga tekstile, audinio apdirbimo būdais. Vis tik šio sezono pristatymo finalas auditoriją nukėlė į mados ateitį – naudojant patentuotą skystą medžiagą „Fabrican“, ant gyvo modelio buvo „užpurkšta“ suknelė, kuri per nepilną minutę sustingo į dėvimą, tamprų drabužį. Kiek apkirpus kraštus Bella suknelę pademonstravo praeidama podiumu.

„Fabrican“ medžiagą sugalvojo bei patentavo dr. Manel Torres – būtent jis ir yra vienas vyrų, ant podiumo dirbusių su purškikliais“, – apie neeilinį įvykį mados industrijoje sekėjams pasakojo D.Bulbenkaitė.

Fotogalerija:

Bella Hadid Paryžiaus mados savaitėje (13 nuotr.)
+7