Mados renginyje Londone Sienna Miller atskleidė savo paslaptį: 41-erių aktorė laukiasi antro vaiko

Sienna Miller / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Sienna Miller / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-15 12:19
AA

Supermodeliai, aktoriai, šou verslo atstovai ir net karališkosios šeimos nariai ketvirtadienį susirinko į „Vogue World Show“ Londono teatre „Theatre Royal Drury Lane“. Raudonu kilimu žengė ir aktorė Sienna Miller, atviru nėščiosios pilvu patvirtinusi kalbas, kad laukiasi antrojo vaiko.

Londono mados savaitę pradedančioje blizgančioje ekstravagansoje, kuri buvo vadinama „britų scenos menų švente“, ant raudonojo kilimo žengė Sienna Miller, Rita Ora, Jodie Turner Smith, Winnie Harlow, Victoria Beckham ir daugelis kitų.

41-erių Sienna Miller atvykusi į renginį subtiliai paskelbė, kad laukiasi antrojo vaiko. Per atidarymo vakaro teminį vakarėlį ji raudonu kilimu žengė pasipuošusi „Schiaparelli“ mados namų suknele atviru pilvu.

Britain Vogue World Event / Beatričė Staniūnaitė nuotr.

Nors kalbos apie S.Miller nėštumą sklido seniai, regis, ji laukė tinkamiausios progos. Žengdama raudonu kilimu ji atrodė itin pasitikinti savimi, kaustė aplinkinių žvilgsnius.

Jai gražių komentarų negailėjo ir gerbėjai internete. „Nors ir mama, ji labai karšta“, – juokavo vienas iš internautų.

Sienna Miller / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Renginyje drąsiu stiliumi stebino ir kitos žvaigždės. Pavyzdžiui, Jodie Turner-Smith pademonstravo drąsiausią vakaro pasirodymą – ji pasirodė vilkėdama tik juodus stringus, šilkines vakarines pirštines ir krūtinę dengiantį didelį juodą atlasinį lanką, kuris šių metų pradžioje buvo matomas ant „Viktor & Rolf“ podiumo.

Renginį, kuris vadinamas britų atsaku į kultinį „Met Gala“, sumanytoja yra „Vogue“ vyriausioji redaktorė Anna Wintour, tačiau žiūrovai, stebėję jį per „YouTube“ tiesioginę transliaciją, socialiniuose tinkluose prisipažino, kad liko suglumę dėl „keisto“ šou.

Fotogalerija:

Sienna Miller laukiasi antro vaiko (5 nuotr.)
+2