„Queens of Roses“ narė Akvilė Kisielienė tapo mama: atskleidė pirmagimio vardą

Akvilė Kisielienė ir Laimonas Kisielius / Asmeninio albumo nuotr.
Akvilė Kisielienė ir Laimonas Kisielius / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-31 19:10
AA

Grupės „Queens of Roses“ dainininkei Akvilei Kisielienei ir krepšininkui Laimonui Kisieliui šie metai kaip niekad džiugūs – pora sulaukė pirmagimio!

Akvilei ir Laimonui Kisieliams rugpjūčio 28-ąją gimė sūnus.

Apie tai dainininkė ketvirtadienio vakarą pranešė savo socialinių tinklų paskyrose, pasidalijusi miela nuotrauka. Čia atskleidė ir pirmagimio vardą – pavadino jį Luku.

„2023-08-28 sulaukėme savo mažojo stebuklo – sūnaus Luko!“ – rašė A.Kisielienė.

Žinia apie laukiamus gandrus dar birželį A.Kisielienė pasidalijo feisbuke. Įrašu sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„Kartais stebuklams prireikia šiek tiek laiko“, – rašė ji.

A.Kisielienė socialiniame tinkle pasidalijo ir fotosesijos nuotrauka, kurioje ji pozavo su savo sutuoktiniu krepšininku Laimonu Kisieliumi.

Kaip portalui Žmonės.lt pasakojo Akvilė, nėštumo etapas jiems su Laimonu buvo išties ypatingas. Juo moteris stengėsi mėgautis iš visos širdies.

„Dabar tiesiog stebuklingas laikas, kai kiekviena diena atneša labai daug džiaugsmo, prasmės ir pilnatvės. Pildosi mūsų didžiausia svajonė, tai jausmai ir emocijos yra sunkiai nusakomi, tiesiog gyvename begalinėje laimėje, ramybėje ir laukime“, – tąkart portalui Žmonės.lt sakė ji.

Žmonės.lt primena, kad Akvilė ir Laimonas susituokė 2016-ųjų liepą. Poros santuokos ceremonija įvyko Vilniaus Šv.Jonų bažnyčioje.

„4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė Vilniuje ištekėjo už krepšininko Laimono Kisieliaus (101 nuotr.)
+95