Mama tapusi Donata Virbilaitė pasidalijo jautriu kadru su naujagime: „Pagaliau kelionė namo“

Donata Virbilaitė / Socialinių tinklų ir Vaivos Gervės nuotr.
Donata Virbilaitė / Socialinių tinklų ir Vaivos Gervės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-29 13:01
AA

Birželio 23-iąją atlikėjos Donatos Virbilaitės (36) gyvenimas teka visiškai kitokia vaga – moteris tapo mama. Kartu su mylimuoju Gediminu dukrelės susilaukusi dainininkė kelias dienas praleido ligoninėje, tačiau su naujagime pagaliau grįžo namo.

Prieš kelias dienas tėvais tapę Donata Virbilaitė ir jos mylimasis Gediminas nuo šiol palaimingomis akimirkomis galėsis džiaugtis namuose – mamą ir dukrą pagaliau išleido namo.

Ta proga laiminga mama su savo sekėjais pasidalijo šiltu kadru su naujagime.

„Pagaliau kelionė namo.

Kai fotosesijų kadrus pakeičia kadrai su naminiais drabužiais, neklota lova ir susivėlusiais plaukais, bet tau tai pačios gražiausios akimirkos – supranti, kad kažką tikrai darai labai gerai – gyveni ir myli.

Labas, mano meile“, – rašė D.Virbilaitė.

Apie tai, kad susilaukė dukters, D.Virbilaitė sekmadienį pranešė socialiniuose tinkluose.

„Labas, stebukle,

Ko trūko žemėj, GIMĖ tavyje.

2023.06.23

Gabija“, – rašė D.Virbilaitė ir pasidalijo nuotrauka.

Primename, kad apie nėštumą atlikėja Donata pranešė žurnalui „Žmonės“.

„Žinia, kad birželį tapsime tėvais, mus pasiekė po atostogų Turkijoje. Dabar vis pagalvoju, kad šis tolimas kraštas, kuriame esu gyvenusi, mano istorijoje ne kartą atliko reikšmingą vaidmenį“, – naujausiame „Žmonių“ numeryje pasakojo D.Virbilaitė.

„Kad turėsime mergaitę, žinojau jau gana senokai“, – prisipažino Donata.

Donata Virbilaitė / Vaivos Gervės nuotr.

Mama sakė, kad, sužinojusi vaikelio lytį, pirmiausia pasidžiaugė – dukrytė tikrai bus tėvelio vaikas, nes, pasak jos, ryšys tarp tėčio ir dukros yra labai svarbus. Pati be tėvo užaugusi atlikėja sako, jog vaikystėje ar paauglystėje būtent jo glėbio jai trūko labiausiai.

Nuo tos akimirkos, kai džiaugsminga žinia aplankė ją ir širdies draugą, Donatos telefonas prisipildė įvairiausių muzikos melodijų, žodžių eilučių, kurias kūrėja visai neseniai sudėjo į vieną, labai svarbią dainą.

Donatos Virbilaitės pirmagimės sutiktuvių šventė / Loretos Kondratės nuotr.

„Šįkart nenorėjau pompastikos, atidirbtų akordų, brangaus vaizdo klipo. Siekiau, kad viskas būtų lengva, paprasta, artima ir šilta, todėl į svečius atvykus kolegai ir bičiuliui Jonui Andriuškevičiui, kartu „sulipdėme“ laukimo metu kylančius jausmus bei muziką į vieną svarbiausių dainų mano karjeroje“, – taip naujausią savo dainą, pavadinimu „Labas“, skirtą itin laukiamai dukrytei, pristatė Donata.