Mama tapusi Jazzu su mylimuoju Donatu atskleidė sūnaus vardą: išrinko dvigubą

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas / Luko Griciaus ir TV3 nuotr.
Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas / Luko Griciaus ir TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-21 07:54
AA

Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu ir jos mylimasis verslininkas, vandenlenčių parko „Wake Way“ bendraturtis Donatas Ivanauskas atskleidė lapkričio mėnesį gimusio sūnaus vardą. Jis – ypatingas.

Tėvais tapę Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas sūnui išrinko dvigubą vardą.

„Majus Jonas iš naujo mus įkvėpė gyventi“, – prisipažino Jazzu ir Donatas naujausiame žurnalo „Žmonės“ numeryje. Pora su mažyliu papuošė šios savaitės numerio viršelį.

„Aš niekada nebebūsiu tokia kaip anksčiau, – žurnalui „Žmonės“ sakė Justė. – Majus mano gyvenimą pakeitė negrįžtamai, bet – tik į gera. Kai sakau, kad šis vaikas išgelbėjo man gyvybę, nejuokauju – taip ir yra.“

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas su sūnumi / Žurnalo „Žmonės“ viršelis

Vardas Majus yra populiarus daugelyje šalių. Senovės romėnų mitologijoje Maja – pavasario, augimo deivė, Vulkano žmona. Iš jo kilo romėniškas gegužės mėnesio May pavadinimas. Sanskrite maya reiškia iliuziją, o estiškai šiuo žodžiu vadinami namai.

O vardas Jonas yra kilęs iš hebrajų kalbos žodžių, reiškiančių „Jahvės (Dievo) išklausytas, palaimintas“.

Primename, kad Justė ir Donatas pirmagimio sūnaus sulaukė lapkričio 10-ąją.

O žinią apie laukiamus gandrus Jazzu liepos pradžioje paskelbė socialiniuose tinkluose.

„Dovana iš kosmoso. Esame laimingiausi pasaulyje. Pagaliau dalinamės džiugia žinia ir su jumis. Na, nes nebelabai ir įmanoma toliau slėpti. Labai prašome ramybės ir supratimo, priimame tik geriausius linkėjimus ir šviesiausias energijas“, – tąkart rašė J.Arlauskaitė.

„Lauksiu koncertuose, nes ilgai po to jų nebus. Mūsų vaike, auk sveikas ir stiprus, greit pasimatysim“, – pridūrė ji ir pasidalijo nuotraukomis, kuriose matėsi nėščiosios pilvukas.

Liepą interviu žurnalui „L'Officiel Lithuania“ atlikėja atskleidė, kad būtent savo pirmagimiui skyrė dainą „Mėnulio šviesoje“.

Minėtam leidiniui Justė taip pat pasakojo, kad nėštumas nebuvo planuotas, tačiau ji ir Donatas šią žinią priėmė su džiaugsmu.

Kiek anksčiau atlikėja yra pasisakiusi motinystės tema ir teigė, kad būtent Donatą įsivaizduoja kaip savo vaikų tėvą.

„Kai aš sutikau Donatą, pirmą kartą gyvenime labai aiškiai supratau, kad su juo galėčiau turėti ir norėčiau vaikų. Gal todėl man tie dalykai dabar atrodo paprastesni. Tai jokiais būdais nereiškia, kad mažiau įpareigojantys. Bet aš jaučiuosi ne viena, jaučiuosi mylima, ir nėštumas būtų natūralus vyksmas. Jeigu tai įvyktų, aš ir apsidžiaugčiau ir gal šiek tiek pradėčiau galvoti: o Dieve, kas dabar bus, mano karjera, mano Londonai, mano Švedijos, bet juk tai yra gyvybė, kaip dar galima į tai sureaguoti“, – prisijungusi prie socialinės kampanijos „Leiskime stebuklams vykti“ kalbėjo Justė.

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas / Teodoro Biliūno nuotr.

Pirmą kartą atlikėja viešumoje su širdies draugu, verslininku Donatu Ivanausku pasirodė 2016 metų festivalyje „Midsummer Vilnius“. Iš pradžių bandę neišsiduoti, kad yra pora, vėliau Jazzu ir Donatas savo jausmų vienas kitam nebeslėpė.

„Neneigsiu, kad turiu šalia brangų žmogų, su kuriuo man yra gera. Negaliu net apibūdinti, nes kai yra gera, nereikia jokių būdvardžių“, – tuo metu Žmonės.lt komentavo J.Arlauskaitė-Jazzu.

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Donatas Ivanauskas (22 nuotr.)
+16