„Måneskin“ daina „Gossip“ su legendiniu T.Morrelo: klipe – nuogybės ir gitaros griausmai

„Måneskin“ dainos „Gossip“ vaizdo klipas / Stopkadro nuotr.
„Måneskin“ dainos „Gossip“ vaizdo klipas / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-13 21:43
AA

Pašėlę rokeriai italai „Måneskin“ išleido naują kūrinį „Gossip“, įrašytą kartu su legendiniu grupės „Rape Against the Machine“ nariu Tomu Morello. Penktadienį pasirodė ir naujo roko hito vaizdo klipas.

2021 m. „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtojai išleido „Gossip“, kaip įžangą į savo trečiąjį studijinį albumą „Rush!“, kuris pasirodys kitą penktadienį.

Kūrinyje „Gossip“ savo gitara užgroja ir legendinis „Rage Against The Machine“, „Audioslave“, „Bruce Springsteen & The E Street Band“ narys Tomas Morello.

Kartu su daina pristatytame vaizdo klipe netrūksta šelionių, nuogų kūnų, triukšmo ir griežto roko skambesio. Klipe pasirodo ir gitaros virtuozas Tomas Morello. Čia jis suvaidinęs apsaugos darbuotoją, galiausiai griausmingai užgroja gitara.

Trečiasis pilnas „Måneskin“ albumas „RUSH!“ pasirodys sausio 20 d. Jis įrašytas Los Andžele, Italijoje ir Tokijuje, albumą prodiusavo Maxas Martinas ir Fabrizio Ferraguzzo.

„Måneskin“ ft. Tomas Morrelo - „Gossip“:

Primename, kad praėjusią savaitę instagrame pasirodė nuotrauka, kurioje Damiano Davidas užfiksuotas sėdintis ant kėdės iškišęs liežuvį, o vešlių plaukų ant jo galvos nebematyti. Likę „Måneskin“ nariai nutaisę nustebusius žvilgsnius, o grupės gitaristas Thomas Raggi stovi už Damiano, plaukų kirpimo mašinėle braukdamas per jo galvą.

„Sklinda gandai, kad Damiano visiškai nusiskuto galvą“, – šalia šio kadro rašė „Måneskin“.

Netrukus Damiano ir savo asmeninėje instagramo paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti jo pasikeitęs įvaizdis.

Pasirodo, plaukus D.Davidas nusiskuto prieš pasirodant naujai grupės dainai „Gossip“ su „Rage Against the Machine“ legenda Tomu Morello, o naujas įvaizdis – puiki reklama būsimam kūriniui.

„Tai garbė visai grupei“, – bendradarbiavimu su T.Morello džiaugėsi Damiano, dėkodamas už tai, kad „Måneskin“ galėjo iš jo pasisemti patirties.

„Groti su juo yra svajonės išsipildymas“, – pridūrė gitaristas Thomas.

Kaip rašo iheart.com, naujoji D.Davido šukuosena sulaukė įvairių gerbėjų reakcijų.

„Kol Ethanas (būgnininkas Ethanas Torchio – red. past.) nenusiskus plaukų, viskas bus gerai“, – komentavo vienas.

O kitam Damiano pokyčiai akivaizdžiai nepatiko: „Prašau, tegul tai būna pokštas.“