„Måneskin“ vokalistas sulaukė pasmerkimo: ant scenos mindė Ukrainos vėliavą, ja dengė apatinius

„Måneskin“ / Scanpix nuotr. ir stop kadrai
„Måneskin“ / Scanpix nuotr. ir stop kadrai
Šaltinis: Žmonės
2022-12-17 20:13
AA

Italų dainininkas, grupės „Måneskin“ vokalistas Damiano Davidas per koncertą Bostone kelis kartus užlipo ant Ukrainos vėliavos, ja dengėsi savo apatinius. Tokiais poelgiais jis įsiutino savo gerbėjus.

Internete paskelbtame vaizdo įraše karą Ukrainoje smerkiantis Damiano Davidas pasirodė scenoje su apatiniais drabužiais ir apsigaubė Ukrainos vėliava.

Tada jis numetė ją nuo pečių ir kelis kartus ant jos užmynė. Tikriausiai jis tai padarė netyčia, tačiau interneto vartotojai įsiaudrino.

Kaip skelbia Unian.net, grupės gerbėjai po vaizdo įrašu rašė:

„Tai, ką Damiano padarė per koncertą Bostone, įžeidžia mane, kaip ukrainietę, šalies, kurioje žmonės kasdien miršta už teisę gyventi po šia vėliava, gyventoją.“

„Tiesą sakant, žmonės, kurie negyvena Ukrainoje, nesuvokia mūsų simbolių vertės ir apskritai mūsų jausmų. Galbūt jie pavargo nuo žinios apie karą Ukrainoje, nori gyventi normalų gyvenimą. Ir mūsų vėliava jiems nesvarbi, bet kam ją kelti į sceną ir žaisti su ja?“

Primename, kad italų grupė neliko abejinga karui Ukrainoje ir solidarizuodamiesi su ja, pranešė nevyksianti koncertuoti į Rusiją.

„Labai sunku skelbti šou, kol Ukrainoje vyksta siaubingas karas ir kenčia nekalti žmonės. Esame sukrėsti dėl Ukrainos žmonių ir solidarizuojamės su jais. Dėl valdžioje esančių galingų žmonių sprendimų, turinčių įtakos tiek daug nekaltų žmonių gyvybių, mes nesilaikysime buvusių numatytų datų ir nevyksime koncertuoti į Rusiją.

Mes visi kartu turime stovėti už taiką, dabar ir visada“, – skelbė „Måneskin“.

Jie savo palaikymą Ukrainai išreiškė ir dedikuodami savo kūrinį „Gasoline“.