„Måneskin“ dainos „The Loneliest“ klipo premjera: mirtis ir „verkiančios“ kapinės

„Måneskin“ dainos „The Loneliest“ klipo kadrai / Tommaso Ottomno ir stopkadrų nuotr.
„Måneskin“ dainos „The Loneliest“ klipo kadrai / Tommaso Ottomno ir stopkadrų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-12 22:47
AA

Spalio 12-ąją viena ryškiausių ir geidžiamiausių šių dienų roko muzikos grupių „Måneskin“ išleido naują dainos „The Loneliest“ klipą. Dainą, alsuojančią klasikinių roko baladžių motyvais – galingomis vokalo ir elektrinių gitarų solo partijomis – papildė jautri vizuali istorija.

Dainoje ir klipe galima matyti pažeidžiamiausią ir jautriausią grupės „Måneskin“ pusę.

„Labai džiaugiamės, kad pagaliau ir jūs išgirsite „The Loneliest“. Ši daina man labai daug reiškia. Ji yra labai asmeniška, tačiau, tikiuosi, kad kiekvienas joje ras kažką sau. Londone surengėme nedidelį netikėtą koncertą, kuriame pirmą kartą gyvai atlikome „The Loneliest“, – pristatydamas naujieną kalbėjo grupės vokalistas Damiano David.

Pranešdamas apie naujo klipo išleidimą, Damiano savo „Instagram“ įraše pridūrė: „Tikiuosi tai privers jus verkti.“

Šiemet grupė sugrojo daugelyje svarbiausių ir didžiausių pasaulio muzikos festivalių: nuo „Lollapalooza“ iki „Rock in Rio“, „Pinkpop“, „Rock am Ring“ ir daugelyje kitų. Tuo pačiu metu muzikos topuose karaliavo ir toliau sėkmingai laikosi grupės singlas „Supermodel“, turintis jau daugiau nei 170 mln. perklausų internete.

Prie sparčiai augančio grupės pasiekimų sąrašo šiais metais prisidėjo ir žymiųjų italų pasirodymas šių metų „MTV VMA“ apdovanojimuose, kuris pasirodė pernelyg karštas tiesioginiam eteriui ir buvo išcenzūruotas, tačiau vėliau atkurtas. Jį galima pamatyti ČIA. Tą vakarą „Måneskin“ taip pat atsiėmė ir vieną apdovanojimą. Tai yra pirmasis VMA apdovanojimas įteiktas muzikantams iš Italijos.

Spalio 31 d. „Måneskin“ pratęs „Loud Kids Tour“ gastroles ir šįkart kelsis į JAV. O jau kitąmet grupė sugrįš į Europą, kur surengs koncertus didžiausiose Senojo žemyno arenose – Londone, Paryžiuje, Berlyne, Taline, Rygoje ir kitur. Tiesa, didžioji daugumą koncertų jau yra.

Naujausias dainos „The Loneliest“ klipas: