Mano Kalėdos: Neringa Šiaudikytė švenčių neįsivaizduoja be kisieliaus ir „Vieno namuose“

Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Neringa Šiaudikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-27 16:03
AA

Dainininkės, grupės „Naujos pupytės“ narės Neringa Šiaudikytės namuose Kalėdos – didelė šventė. Tačiau drauge su tėvais Kaune gyvenanti mergina joms ruoštis iš anksto niekuomet neskuba.

Kalėdų eglę ji puošia prieš pat Kūčias, o dovanomis su namiškiais keičiasi tik sulaukusi Kalėdų ryto.

„Taip įdomiau, bet gal mes senamadiški. Žinoma, smagu turėti Advento kalendorių, skaičiuoti dienas. Dovanas, priešingai nei daugelis, išpakuojame tik per Kalėdas, Kūčios – laukimo ir susikaupimo laikas“, – Žmonės.lt sakė Neringa.

Neringos Šiaudikytės Kalėdų eglė ir šventinis pyragas (7 nuotr.)
+1

Kasmetinė šeimos tradicija – visiems drauge žiūrėti kultinį, metai iš metų per šventes rodomą filmą „Vienas namuose“. Pasak Neringos, net jei ir visi mintinai moka scenarijų, tai lyg savotiškas ritualas, be kurio būtų sunku pajusti Kalėdų dvasią. Namuose Neringai draugiją palaiko ir du čihuahua veislės šunys Coco ir Latika.

Su tėvais, tetos šeima Kūčias sutikusi Neringa vaišinosi mamos ruoštu kisieliumi, silke su morkomis – be šių patiekalų jos namuose šventės sunkiai įsivaizduojamos. Pati virtuvėje ne itin mėgstanti sukiotis Neringa šiemet namiškius nudžiugino nesaldžiu lašišos ir daržovių pyragu.

Šventinis Neringos Šiaudikytės pyragas / Asmeninio albumo nuotr.
Šventinis Neringos Šiaudikytės pyragas / Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau kelias dienas trunkančių švenčių Neringa stengėsi nepraleisti vien prie stalo. „Kalėdos – apsivalgymo metas. Džiaugiuosi, kad esu suplanavusi kelis koncertus, gal mažiau išsipūsiu“, – juokėsi Neringa.

Dar ketvirtadienio vakarą ji žengė į naktinio klubo „Nox“ sceną, kur drauge su projektu „Driule XL“ surengė išskirtinį pasirodymą. Daugelį nustebino naujas, metalinėmis detalėmis puoštas, futuristinis Neringos kostiumas. Atlikėjos figūros linkius išryškinantis drabužis sukėlė diskusiją tarp josgerbėjų: vieni gyrė atlikėją už originalumą, kiti peikė už perdėtą atvirumą.

Atlikėjos dar laukia keli koncertai, tačiau ji dėl to tik žiaugiasi. Esą kai darbas teikia malonumą, tai nuovargis – malonus.