Mantas Katleris – apie tikrą nutikimą šių metų Kaziuko mugėje: atskleidė, ką išgirdo iš gerbėjos

Mantas Katleris / TV3 nuotr.
Mantas Katleris / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-30 11:39
AA

Ne vienerius metus tiek televizijoje, tiek pramogų pasaulyje besisukančiam komikui Mantui Katleriui neretai tenka atsidurti šmaikščiose situacijose, netikėtai sutinkant gerbėjus. Vienas iš jų žinomą vyrą kaip reikiant prajuokino.

Artėjančių Velykų proga TV3 žaidime „galvOK“ apsilankė žinomi aktoriai: Vaidotas Martinaitis ir Vytautas Kaniušonis, rašoma pranešime spaudai. Nors žiūrovai šiuos aktorius tikrai myli, jie patys, pasirodo, juokais vienas kitam mėgsta puoselėti kiek kitokius jausmus, apie kuriuos išdavė A.Žiurauskas. „Kai jie vienas su kitu sveikinasi, iškart sako: „Kaip bjauriai tu atrodai“, – juokėsi laidos vedėjas.

Tiek V.Kaniušonį, tiek V.Martinaitį žiūrovai jau ne pirmą mėnesį atpažįsta ir įvairiausių intrigų kupiname TV3 seriale „Sniego skonis“. Tą išgirdęs, kapitonas Mantas Katleris nepraleido progos pajuokauti. „Jeigu pas juos yra „Sniego skonis“, tai pas mus – „Kraujo skonis“, – sakė jis, turėdamas omenyje nesibaigiančią konkurenciją su priešingos komandos kapitonu Vytautu Mikaičiu.

Mantas Katleris ir Vaidotas Martinaitis / TV3 nuotr.

Manto komandą šįkart papildė V.Martinaitis, o V.Kaniušonis stojo į V.Mikaičio pusę.

Daugybę šalių aplankęs V.Mikaitis savo pomėgiu keliauti jau pirmųjų klausimų metu užkrės ir komandos draugą – abu jie pasirinks klausimą apie lėktuvų skrydžius. Komandos kapitonas sakė girdėjęs, jog ateityje galimai bus sveriami ne tik lagaminai, bet ir patys keleiviai! Tačiau ar ši informacija padės komandai į klausimą atsakyt teisingai?

Savo ruožtu M.Katleris ir V.Martinaitis bandė perprasti klausimą apie orus Lietuvoje. Čia kapitonas turėjo taiklų pastebėjimą… „Ar žinojote, kodėl Šiauliuose ir Panevėžyje nuolatos šalta? Nes ten daug marozų“, – juokėsi jis.

Žaidimui įpusėjus, M.Katleris pasidalino ir dar viena linksma istorija. Anot jo, tai nutiko šiemet, Kaziuko mugės metu. „Kai su Aiste valgėme, prie mūsų priėjo viena moteriškė. Mane atpažinusi, ji paklausė, kokia mano pavardė? Atsakiau, kad Katleris, bet ji nepatikėjo ir manęs dar kartą perklausė, ar tikrai? O tuomet ji pasakė, kad labai žiūri „galvOK“. Sako: „Koks jūs esate protingas! O kitas kapitonas Martinaitis – nelabai“, – tikrą istoriją prisiminė M.Katleris.

Nutikimas prajuokino visus laidos svečius, o A.Žiurauskas pastebėjo, kad M.Katleris – tikras juoko specialistas, nes vieno pokšto metu sugeba įkasti dviem laidos dalyviams.

Laidos metu V.Mikaitis prabilo ir apie vieną didžiausių savo fobijų. „Aš turiu baimę nespėti žengti su technologijomis, tačiau dabar ją pradedu paleisti. Pradedu nebebijoti, nes žinau, kad nebespėsiu. Net jei šiandien laidoje laimėčiau prizą, turėčiau kažkieno prašyti, kad man jį pajungtų“, – sakė jis.

Vytautas Kaniušonis ir Vytautas Mikaitis / TV3 nuotr.

O kadangi žaidimas įvyko prieš Velykas, netrūko pokalbių ir apie šią šventę. Štai Mantas išdavė, kad jo mėgstamiausias velykinis patiekalas yra šprotais farširuoti kiaušiniai, o V.Martinaitis pridėjo, kad šalia to dar labai tinka žirneliai su majonezu.

Apie virtuvės reikalus kito klausimo metu prabilo ir V.Kaniušionis. Žinomas vyras juokavo, kad yra svetimos virtuvės fanas, nes saviškėje, dėl profesijos subtilybių, praleidžia ne tiek daug laiko.

„Mėgstu valgyti, ragauti, svečiuotis. Pačiam gaminti nėra laiko – toks jau mūsų, aktorių, gyvenimas. Spektakliai baigiasi 11 valandą vakaro, grįžti namo, o ten – visi pavalgę“, – sakė jis, o V.Martinaitis juokais pridėjo, kad Vytautui pasisekė – jo spektakliai dar anksti baigiasi.

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3.